Şimdi Ara

SORUN: PSP kapaniyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sorun cok sik olmasa da 2-3 kere basima geldi.

UMD oyunlari oynuyorum.

Bazen yukleme ekraninda uzun sure kaliyor. ve birden bi bakıyorum ekran kapanmis. hic bir isik yanmiyor. ne uyku modunda ne pil bitti işareti çıkıyor.

tamami ile alet kapaniyor.

cok nadir olsada sinir bozucu.

neden olabilir?

sizin basiniza da geliyor mu boyle bir sey?

• psp yaşlanıyor yavaş yavaş bi arkadaşımın umd yi takar takmaz kapanıyor şimdi psp'si. ilk zamanlar seninkisi gibiymiş
  • Belkide bataryada sorun vardır.Garantisi yokmu bi aldıın yere götür

orda yardımcı olurlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GUYLİAN

Belkide bataryada sorun vardır.Garantisi yokmu bi aldıın yere götür

orda yardımcı olurlar.

evet soyledigin mantikli geldi bana da.

sanirim fazla guc talep ediyor, batarya da bunu karsilayamiyor. bu skattynin dedigini de aciklar sanirim.. umd takinca sonucta psp daha fazla guc harciyor..

ama malesef benim aletin garantisi yok. gidip bitane orijinal batarya alacaktim zaten. bi nedenim daha oldu..
  • ara sıra bendede oluyo o iso oyunları açarken ama çok nadir her güzelin bir kusuru vardır
  • arkadaşım benim başımada geliyor. sorun değil o. psp oyunu açarken hata oluştuğunda oyun donuyor sonrada otamatikman kapanıyor yanidirek reset atıyor kendine...
  • benim cihazda da aynısı oluyor.
    demekki hepsi öyle
  • bendede oluyo 3.03 oe-c de iken olmuyodu 3.40 oe-a ya geçince nadiren olmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burem -- 30 Haziran 2007; 12:42:47 >
  • arkadaslar bataryadan olmaz ben yaklasık 16 saat oynadıgım zamanı bılıorm psp nıze format atın hafıza kartınıza atın bende ılk zamanlarda oluyordu bunları yaptım duzeldı ama yıne dewam ederse garantılıyse garantıte werın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.