Şimdi Ara

Sorun Çzüldü SİLİNSİN ! Anakart Değişik bir Sata sorunu ( ustalar yardım )

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> Sorun Çzüldü SİLİNSİN ! Anakart Değişik bir Sata sorunu ( ustalar yardım )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1041 Mesaj
    İyi geceler arkadaşlar ,

Dün sistemimi yeniden topladım ve ilginç bir sorunla karşı karşıyayım .
    Evga 1000w p2 , beyaz sleeve kit ve beyaz sata kablosu satın aldım

sata kablosu bu link teki :http://www.modifiyemalzemecisi.com/sata-data-kablolari/396-sata-iii-kablosu-sleeved-60-cm-beyaz.html?search_query=sata+kablo&results=25

ve eski kullandığım güç kaynağı cooler master silent pro M850W ve anakartın kendi sata kablolalarıydı

sistemi yeni aldığım parçalarla kurdugumda ;

Bilgisayarı açtığım zaman makina direk biosa giriyor ve windows kesinlikle açmıyor
    boot menüye baktığımda sadece cd-rom ve seagate marka hdd gözükmekte ( resimde mevcut )
    ama boot menüye tıkladığımda yada hemen sata informationa baktığımda ssd ve hdd gözkmekte ( resimde mevcut )

sata yerlerini değiştirdim olmadı sizce nasıl bir sorun olabilir veya biostan bir ayarmı yapmam gerekli
    yardımcı olabilirseniz sevinirim

biosta ssdnin oldugu port yani sata1 enable gçzükmüyor hatta hiçbirşey gçzükmemekte sizce neden (resimde mevcut )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 6 Eylül 2015; 0:33:10 >

|
    |
    9900K @5,2Ghz / Asus Rog Maximus Xi Formula / 32Gb Corsair Dominator 3200Mhz / Asus Rog Strix RTX 2080Ti OC Edition / Samsung 970Pro 512Gb / Samsung 950Pro 512Gb / Samsung 850Pro 256Gb / WD Caviar Black 1TB / Evga SuperNova 1000W P2 / 12 * Corsair LL Fan / 2 * Corsair Commander Pro / Thermaltake View 71 TG / Asus ROG SWIFT PG258Q 1Ms 240Hz G-Sync/BenQ XL2546 1ms 240HZ / EKWB Full Costum System

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.