Şimdi Ara

Sorun!!! Çözüldü :-)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Sorun!!! Çözüldü :-)))
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    809 Mesaj

Arkadaşlar evimizde iki arkadaş bu modemi kullanarak internete bağlanıyoruz. Daha doğrusu bağlanıyorduk bir hafta öncesine kadar. Bir haftadır ise bi sorunumuz var ve nete bağlanmakta problem yaşıyoruz. Sorunumuz şundan ibaret . Tek pc nete bağlandığında hiçbir problem yok. Ama diğer arkadaş nete bağlandığında iki bilgisayardada msn çalışıyor ancak hiç bir internet sayfası açılmıyor. Diğer bilgisayarda spy ve virüs olduğunu farkettim ve şu an formatlıyorum. Formattan sonrada duruma bakacağım ancak çokta umudum yok. Virüs böyle bir sorun için ne kadar etkilidir bilmiyorum. Ancak şansımı denemek istedim.

Donanımhaber forumlarında birçok sorunumu çözüme kavuşturdum birçok sorununda çözülmesine yardım ettim. Şimdi sizlerden görüş bekliyorum arkadaşlar. Değerli fikirlerinizi esirgemeyeceğinizi umuyorum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendiss -- 10 Kasım 2006; 22:29:01 >

|
    |

• Yarbay
    2706 Mesaj
    atmasına atta kendi pc nide kontrol et formattan sonrra
    |
    |
    evet kendi bilgisayarınada bulaşmış olabilir virüs iki makineyede format attıktan sonra problem yaşayacağınızı sanmıyorum
    |
    |

ek$i sözlük
    Yıldız Sözlük
    DH Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu
    İlköğretim Öğrencilerine Matematik İngilizce Özel Dersleri Verilir İrtibat için Mesaj Atınız
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yirmidokuz

atmasına atta kendi pc nide kontrol et formattan sonrra

Kendi pcimde yüklü olan 3 tane antivirüs+trojan programları var . Hepsiyle kendi pcmi saatler süren bi çalışmayla test ettim. Bende sorun yok tertemizim Ama diğer pc virüs barınağına dönmüş
    Format bitiyor. Son 10 dakika. Gelişmeleri burada bildireceğim. Farklı fikirleri olanlardan yardım bekliyorum .
    |
    |
    Çözüldü arkadaşlar. Format tamamlandı ve şimdilik bi sorun yok. Virüsün böyle bir soruna yol açacağını pek düşünmüyordum aklım kesmiyordu ama öyleymiş. Konu kapalı
    |
    |
    Eh geçmiş olsun diyelim bari umarım tekrar aynı sorunu yaşamazsınız
    |
    |

ek$i sözlük
    Yıldız Sözlük
    DH Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu
    İlköğretim Öğrencilerine Matematik İngilizce Özel Dersleri Verilir İrtibat için Mesaj Atınız
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: #CannibaL#

Eh geçmiş olsun diyelim bari umarım tekrar aynı sorunu yaşamazsınız

İnşallah kardeş. Nedir bu pc zararlılarından çektiğimiz bilmem. Telekomada o kadar sitem (......) ettik.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.