Şimdi Ara

Sorular Çok Kaliteli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YGS matematik soruları iyice ezbere kaymıştı. MSÜ soruları gerçekten kalitel olmuş. Çok zor değil ama kafa yorucu, dikkat isteyen sorular. Çoğu kişinin şanzumanı dağılabilir.

• Hocam sorulara nasil ulastiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruların tamamını buldunuz galiba paylaşılan 3 sorudan bunu çıkarmak saçma olur çünkü
  • Aynen 2017 ygs mat full ezberdi msü daha kaliteli

• Kolay gibi görünen zor soruları da vardı güzel bir sınav olmuş ama bu türlu zaman yetmiyor bana

• Geometri gercekten acayip kolay ygs 2017 ile kıyas bile yapılamaz felsefeyi cografya din tarih kasan tyt yi uçurur

• quote:

Orijinalden alıntı: GebermisAdam

Geometri gercekten acayip kolay ygs 2017 ile kıyas bile yapılamaz felsefeyi cografya din tarih kasan tyt yi uçurur

fen hakkında ne diyorsunuz hocam?
  • Bence de çoğu insan troll baya kaliteli sorular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de beğendim gayet güzel sormuşlar şekilli şukullu renkli renkli :D
  • adamlar ciddi ciddi noktanin dogruya olan uzakligi formulunu vermisler

• darkmelek D kullanıcısına yanıt
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRevinantz -- 21 Mart 2018; 0:13:58 >
  • Sorular varsa pm atın lütfen

• Kaliteli diyen arkadaslar 100k falan hedefliyor herhalde. Bariz kolay sorular.Kendinizi kandirmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soru Tipleri kaliteli ama sorular değil.Basit maalesef.Zorlaştırılırsa en kral ygs sorularına bin basar onu söyleyeyim şimdiden.
  • illusionist man kullanıcısına yanıt
    ben de baktım şu örnek sorulara, diğer sorular da böyleyse gerçekten kaliteli, önceden görülmemiş ama zeki insanlar için kolay sorular yani çalışmayı ölçen bir yanı yok sanki, daha çok zeka ve kültür soruları gibi. ama şu soruları dediğiniz gibi kaliteli hale getirirlerse çoğu kişi yamulur bence, çünkü çoğu test kitabında falan bu tarz sorular yok gerçekten klişe bir laftır ösym tarz değiştirmiş denilir ama bu sefer hakkıyla değiştirmiş gerçekten. sadece biraz daha kaliteli ve zor hale getirilmeli, formülü bilip bilmemek önemli değil o formülü kullanabilmek önemli, gerçek hayatta da bu böyle formülü bir yerden bulursun ama onu hayata uygulayabilir misin işte ösym bu sene bunu ölçecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 21 Mart 2018; 13:12:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En azından şu üstte soruların açıklamasını vermeselerdi bari.Yok mod şudur , medyan budur.Noktanın doğruya uzaklığı vs. Sırf onları vermeseler bile bir kısım daha elenecek şu sınavda.Garip bir sınav bizi bekliyor , alışılmışın dışında
  • 2017 ygs'nin nesi ezberdi acaba çok merak ettim

2017 çok kaliteliydi net.
  • Hocam ne hikmetse fen artık çok daha kolay geliyor tyt için hep temel şeyler fizikte bir iki soru bazen çok az düşündürücü oluyor kimya biyoloji kolay soruyorlar bide fen en yüksek puan getirisine sahip

• Oetkeer43 kullanıcısına yanıt
    bunu istemenin sebebi senin bildiğin halde yanlış okuma vs yaparak soruyu yanlış yapman herhalde. anladığını yapamıyorsan elenmek senin de hakkın zaten.
  • Ben sınavı gayet beğendim ama matematik 1 tık daha zor olabilir. onun dışında kitapçık ve baskı kalitesi renkler falan çok hoşuma gitti. yalnız dağıtılan kalemler güzel değildi ayrıca şeker koymamış cimri ösym gözümden kaçmadı

80 lira para verdiğim sınavda şeker istiyorum bro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea_guru -- 21 Mart 2018; 14:7:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.