Şimdi Ara

Soru Sor Cevap Yaz Para Kazan - AhmeteSor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
19.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her nanenin cevabını veren google, ismini değiştirip Ahmet mi yapmış?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş gayet mantıklı bir sistem kurmaya çalışıyor. bir sitede bilgilerimizi paylaşırken sadece site sahibi kazanırken, bu site geliri paylaşmayı vaad ediyor. bilgi&içerik verecek bir site kursanızda bu bilgileri temin etmek (çevirmek veya rewrite etmek) için bir gideriniz olur. İşte bunu tabana yaymayı ve hızlı içerik girilip tutunmayı ve bu sayede adcence geliri elde etmeyi düşünmüş.
  • tosuncuk. sağma bitti yağmamı başladı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Yoo banane banane ben Mehmet'e sormak istiyorum, Mehmet yok mu?
    Mehmet'e de sorabiirsin. Parasını da Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ödeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Mehmet'e de sorabiirsin. Parasını da Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ödeyecek.

Alıntıları Göster
    Yaz dostum.
  • Aslında site Donanımhabere de haber olmuş ve orada bilgilerin çoğu mevcut okumadan yorum yapmak böyle bişey işte.
  • Konuya 39 cevap gelmiş ama kimse konuyu şikayet etmemiş. Şikayet sistemini bilmiyor musunuz? 2. Tosun piyasaya çıkmış. Neyse ben şikayet ettim. Sakin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu yönetime şikayet edildi ama ödemeyi düzenli yaptıkları için şikayete takipsizlik kararı verildi.

paran varsa, kimse de seni takip edemez

edit = @YOURMOVE senin mesajı sonradan gördüm , zannedersem bu cevabım sana da yeterli olmuştur.

Soru Sor Cevap Yaz Para Kazan - AhmeteSor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Aralık 2018; 12:48:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• önce şikayet butonuna bastım sonra firma yetkilisi title'ını gördüm, komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Aralık 2018; 13:8:24 >
  • oldu ozaman biz kalkalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

konu yönetime şikayet edildi ama ödemeyi düzenli yaptıkları için şikayete takipsizlik kararı verildi.

paran varsa, kimse de seni takip edemez

edit = @YOURMOVE senin mesajı sonradan gördüm , zannedersem bu cevabım sana da yeterli olmuştur.

2 aydır forumda gezinen bitane bot useri banlatamadim daha fildir fildir spamli link atıp duruyor . Sasirmadim

• Bugüne özel (31 Aralık 2018) 650 TL değerinde Ödüllü Sorular uygulaması başlamıştır.

Ayrıca toplam 3640 TL değerindeki yarışmalar da yine 1 Ocak 2019'da sona eriyor.
    Yarışmalara Git

Ödemeler ise bu hafta başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetesor -- 31 Aralık 2018; 13:53:56 >
  • 1997’den beri bitmediniz (ilk o zaman denk gelmistim). Nesillerdir kolay pazara kazanma efsaneleri suruyor. Surekli oturuyor ve oturdugunuz yerden tiklayip kazaniyorsunuz. Simdiye kadar milyarderi olmaniz gerekirdi. Takvim vb camur gazetelerin haftada 5 gun emekliye zam haberi yapmasi gibi bir sey. Onlara bakilirsa emekli maasinin ayda 50.000 Euro civarinda falan olmasi gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • küfür edince mi ban yiyoruz? ona göre hakkımı kullanacağım.

• Çiftlik banka neden benzetildi anlamadım açıkcası üyelik ücretsizmiş ve uygulama içi satın alma yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.