Şimdi Ara

Soru: DMC'deki Emo Dante, Gerçek Dante Mi? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
12.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Bence Dante'nin gençlik günleri o.

Alakası yok dantenin taa kısa pantolonlu halini biliyorum resmi vardı vergil'la birlikte saçı beyazdı.
    Çocukluk resmini bulamadım dmc 1 de görmüştüm ama gençligini biliyoruz hepimiz dmc 3 den oda bu.

Soru: DMC'deki Emo Dante, Gerçek Dante Mi?

• Bence de Dante değil o eleman. Star Wars Force Unleashed 2'de olduğu gibi bir tür klonlama yapmış olabilirler Dante'ye
  • Bence dantenin gençlik yılları, nasıl bu yola baş koyduğunu falan filan anlatıcaklar.Herşey başa döndü ya onun gibi yani.
  • Gençlik yılları değil arkadaşlar mümkünatı yok gençliğini zaten DMC3 de oynadık orada çok gençti zaten . Bu dante , başka biri .
  • nasıl başladığını oynamadık bu 18-9 yaş hali gibi bir şey googledan aratırsanız aynı dante olduğunu görebilirsiniz şekil A

• İsim benzerliği olmasın? =p
  • Aynı Dante yeni yapılmış karakter tasarımı Yeni Dante yani farklı bir dante derken işte soyadı farklı olan bizim bildiğimiz Dante'nin yaşadığı evrende yaşayan ikinci farklı bir dante değil direkt rewind yapıyorlar yani seriyi baştan başlatıyorlar.. ben sempati besledim daha psikopat olacağa benziyor ama origin dante candır orası ayrı.

hani büyütmeyin bunuda seversiniz daha bir trailer çıktı sadece oynarlar hafiften. he günümüzün gençliğide bu danteyi daha çok sevicek bunuda unutmayın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

Aynı Dante yeni yapılmış karakter tasarımı Yeni Dante yani farklı bir dante derken işte soyadı farklı olan bizim bildiğimiz Dante'nin yaşadığı evrende yaşayan ikinci farklı bir dante değil direkt rewind yapıyorlar yani seriyi baştan başlatıyorlar.. ben sempati besledim daha psikopat olacağa benziyor ama origin dante candır orası ayrı.

hani büyütmeyin bunuda seversiniz daha bir trailer çıktı sadece oynarlar hafiften. he günümüzün gençliğide bu danteyi daha çok sevicek bunuda unutmayın arkadaşlar.

+1
  • Aynı dante falan değil,dante çocukken bile saçları beyazdı.
  • Bence bu arkadaş bizim bildiğimiz Dante'dir. Rehabilitasyonda ona zorla normal bir insan olduğunu ya da birilerinin askeri olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorlar, saçlarının siyah olması da rehabilitasyonun parçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertleo

nasıl başladığını oynamadık bu 18-9 yaş hali gibi bir şey googledan aratırsanız aynı dante olduğunu görebilirsiniz şekil A

Dostum DMC3 hikayenin başlangıcı işte , Dante orada 18-19 yaşlarında zaten . Hareketlerinden de anlaşılıyor bu mesela oyunu oynayanlar bilir . Tekrar söylüyorum , bu Dante , bana göre kesinlikle bizim tanıdığımız dante değil . Klon vs. gibi birşey olabilir . Başka bir kişi bu .

• Anlamakmı istemiyorsunuz yoksa körmüsünüz(bu mesajım bir üst mesaja degil) kaç kere söyledik

1-DMC 3 DANTE'NİN EN GENÇ HALİ YUKARDA BAK ANGUS KADAR RESİM KOYMUŞUM HATTA OYUNUN BAŞINDA DAHA GÜÇLERİNİ BİLE BİLMİYOR VERGİL'DAN TOKAT YİYOR.

2-DANTENİN SAÇI ÇOCUKKEN BİLE BEYAZ

YETER hala Dante'nin gençligi deyip durmayın şu emoya

Edit:Bu arada dmc 2 yi koyan arkadaş dmc 2 de de dantenin yüz tipi degişmişti ve karamsardı biraz çogu kişi(bende dahil) nefret etti ve oynamadı rezil oldular sonra capcom dmc 3 gibi klasiklerin arasında yerini alıcak bir oyun yaptı ve danteyi eski haline hatta dahada matrak bi hale çevirdi şu an dmc 3 oynuyorum tekrar ps2 de gerçekten özlemişim eski dante'yi ezik emo apaçi her ne haltsa bu danteyi gördükten sonra ilaç gibi geldi.

Not:DMC ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 4 Aralık 2010; 10:36:58 >

• sylar

Bana demiyorsun herhalde.
  • sadece resimleri koyuyorum aciklama veya yorum yapmiyorum

son olarakta 4 sayfadir yorum yazan arkadaslari bu resimleri eklemedikleri ve olaya noktayi koymadiklari icin kiniyorum

(kendini enslaved daki maymunun yerine koymasi gereken yapimci ordaki rolunu begenmeyip dmcye sarinca boyle oluyor)

• Soru: DMC'deki Emo Dante, Gerçek Dante Mi?

buda olaya baska bir bakis acisi
  • SAVIAR ın ilk sayfada yazdığı teori oldukça mantıklı

edit:ayrıca siyah saçlı eleman dante değil de başka bir karakter olarak çıksa gayet karizma bir abimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 4 Aralık 2010; 20:13:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyw@lker

sylar

Bana demiyorsun herhalde.

Ben kimseye direk birşey demiyorum sadece hala gençligi diyenlere diyorum bundan sonra demesinler diye herşeyi açıkladım.

Edit:

Beyler şimdi o video'yu tekrar izledim müzigine baktım müzikte apaçi müzigi sevdigimiz dmc müziklerinide batırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 4 Aralık 2010; 20:10:25 >
  • Sadece saç rengine bakarak böyle bir kıyas yapmak yanlış üstteki mesajda yazdım olası sebebini; olur olmaz onu bilemem netice capcom isterse neden olmasın bu kadar iddaalı konuşmaya gerek yok.
  • yazıyı elmo dante diye okudum, "arkadaş bunlar da iyice abarttı elmo dante mi geldi şimdi de" diyorum kendi kendime

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.