Şimdi Ara

Soru: DMC'deki Emo Dante, Gerçek Dante Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
12.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Ninja Theory'nin geliştirdiği DMC, Devil May Cry serisinin yeni oyunu olarak açıklandığından beri sürekli Dante'nin yeni hali konuşuluyor. Oyuncuların çoğu yeni Dante'yi beğenmedi. Bunun nedeni ise açık. Karizma eksikliği.

Dante önceki oyunlarda her ne kadar alaycı olsa da ciddi bir görünüşü vardı. DMC'deki Dante ise Emo görünümlü (kesinlikle küçümsediğimden söylemiyorum, ama öyle görünüyor) her ne kadar iyi dövüşse de önüne gelenden dayak yiyecekmiş izlenimi veren zayıf, sıska bir tip.

Oyun piyasaya çıktığından beri yeni Dante'nin halinden memnun olmadığımızı söylüyoruz. Peki, bu yeni Dante bizim gerçek Dante mi? Online alemde bu konuda bir çok tartışma yaşanıyor. İşte DMC'deki siyah saçlı genç Dante'nin bizim gerçek Dante olmadığına yönelik birkaç görüş.

*  Videonun başında bir ses bize rehabilitasyon programından ve 64432P nolu denekten bahsediyor. Bu rehabilitasyon programının amacı nedir?

* Oyunun videosunda gizemli ses neden ana karakterimize senin adın nedir diye ısrarla soruyor. Sanki o ses, karakterimizi Dante olduğuna ikna etmeye çalışıyor gibi görünüyor. 

* Yine online alemde Devil May Cry 3'te Dante'nin annesine ait olan bir fotoda yanındaki iki çocuğun da beyaz saçlı olduğunu gördüğümüz söyleniyor. Peki Dante, çocukken bile beyaz saçlıysa şimdi Emo görünümlü DMC'deki Dante'miz nasıl siyah saçlı?

• Öyle diyorlar ama ben inanmıyorum. Bu Dante diye bahsettikleri şey ne Emo ne Apaçi üstüne birde Rihanna'ya benziyor acayip birşey.
  • Evrim teorisi mübarek
  • DANTE bali ye tinere sarmış dante apaçi dante
  • senaryo şaşırtıcı olacak galiba,verdiler fragmandan gizemi...
  • Hop hop Dante top Dante.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannibalz

Evrim teorisi mübarek

Hiç sorma. Darwin bile "Yok artık Lebron James" demiştir
  • İlginç
  • :Sephiroth:

sana katılıyorum, gerçekden rihannaya benziyor :D
    İşte bu konu yüzünden meraklandım ve oyunu beklioyorum :D
  • saçını boyatmıştır
  • My name is dante dior bnce dante
  • Rihannaya benziyor HaHaHa... en yerinde tespit :D:D
  • Eğer fragmanın olduğu sayfayı okursanız gençliği olduğunu belirmiş(yine de gayet tipsiz :D:D) ama sorulan son soru kafamı karıştırdı çünkü animesini bende izledim
  • Rihanna nin kardesi.
  • liseli dante
  • Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 27 Haziran 2017; 17:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SowaLReaWeRR

Ya MaLmısınız Yaaa Yazıyı Görmüyonuzmu Çocukken Bile Beyaz SAçlıyMış Ya bu Çocuk AbiSiyse Dantenin ????? Yada Kardeşi

'Malmısınız yaa..' Bu nasıl bir cümleye giriş, bu nasıl bir hitap şeklidir forumda... Az önce PS3 'comment'a emo dante istemiyoruz yazmıştım ama şunu da gördüm ya bu forumda artık varsın dante emo gelsin be...
  • inş. dante değildir demek istiyorum ama aynı zamanda hikaye ilerlemiyor bunada üzülüyorum :( kaç yıl daha bekliycez hikayenin ilerlemesi için artık :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: SowaLReaWeRR

Ya MaLmısınız Yaaa Yazıyı Görmüyonuzmu Çocukken Bile Beyaz SAçlıyMış Ya bu Çocuk AbiSiyse Dantenin ????? Yada Kardeşi

Olabildiğince *alız.

Daha oyun hakkında ciddi anlamda bir bilgi yok.Biz burda eldeki verileri tartışıyoruz

Bence dante deil.Danteyse oynanmaz göz zevkini bozar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.