Şimdi Ara

Sortie Clup Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sınavdan sonra yakın arkadaşım parti organize ediyormuş sortie'de.Bir kaç konuya girdim baktım nasıldır fiyatlar nasıldır vs diye gördüklerim karşısında şoka girdim adam başı 400 tl hesap verenler 500 verenler 1000 verenler.Durum harbi böyle mi ya?Ben çok içmem zaten sarhoş olacak kadar falan en fazla 2-3 tane.Anlamıyorum sünger gibi 10-15 bardak mı içiyorlar içkiyi nasıl bu kadar hesap veriyorlar?Ben gitsem kaça patlar bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Şubat 2016; 20:11:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sınavdan sonra yakın arkadaşım parti organize ediyormuş sortie'de.Bir kaç konuya girdim baktım nasıldır fiyatlar nasıldır vs diye gördüklerim karşısında şoka girdim adam başı 400 tl hesap verenler 500 verenler 1000 verenler.Durum harbi böyle mi ya?Ben çok içmem zaten sarhoş olacak kadar falan en fazla 2-3 tane.Anlamıyorum sünger gibi 10-15 bardak mı içiyorlar içkiyi nasıl bu kadar hesap veriyorlar?Ben gitsem kaça patlar bana

hocam ayrıntılı bilgi edinince bana da yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

quote:

sınavdan sonra yakın arkadaşım parti organize ediyormuş sortie'de.Bir kaç konuya girdim baktım nasıldır fiyatlar nasıldır vs diye gördüklerim karşısında şoka girdim adam başı 400 tl hesap verenler 500 verenler 1000 verenler.Durum harbi böyle mi ya?Ben çok içmem zaten sarhoş olacak kadar falan en fazla 2-3 tane.Anlamıyorum sünger gibi 10-15 bardak mı içiyorlar içkiyi nasıl bu kadar hesap veriyorlar?Ben gitsem kaça patlar bana

hocam ayrıntılı bilgi edinince bana da yazar mısınız?

valla konuya yazan yok ki eski yıllarda açılan konularda adam akıllı mesajlar vardı,tabi artık konu dışı çoluk çocuk doldu yapacak bişi yok başka da bildiğim adam akıllı forum yok ki orada aratayım

• reina daha ucuk fiyat xD kucuk sise vodka + ayakta stand 1.500 tl den mi basliyordu neydi.
  • Stand 600 TL
    Loca 1500TL olması lazım.
    Bunlar tabi başlangıç fiyatı.
    Stand'a 6 kişi, diğerine 10 kişi falan sığar. Stand ile 1 şişe, loca ile 2 şişe içki geliyor. Yok eğer ben stand loca istemem dersen büyük ihtimal girişi 40-50 lira falandır ve 1 shot dahildir.
    Şişe vodka vs açtırırsan 500TL civarı.
    Bira 20TL diye hatırlıyorum.
    12'den sonra alkol yasağından dolayı perdeler kapanıyor ve manzara gidiyor. Manzara için gidiyorsan hiç boşuna gitme yani. Çünkü 12den önce gidersen bir tek sen olursun. Bomboş olur mekan. Esas eğlence 2'den sonra başlar.
    Erkek erkeğe gidersen büyük ihtimal almazlar. Kapıda tanıdık birini bulman lazım veya.
    Yas ortalaması da 20-30 civarı oluyor. Yani bol miktarda genç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GooodJob -- 28 Şubat 2016; 21:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bira 15 lira felandir maksimum . ben eskiden gittiğim barda tekila shot ı 6 liraya alıyordum . sortide de 18 felandir herhalde . hocam 4,5 tekila shot ardından bir bira çakarsın çakır olursun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeniyıldan sonra fiyatlar biraz daha yükseldi hocam malum yeniyılda zam yedik dk1 gol1 ( alkol içmiyorum,25 yaşıma kadarda en fazla 2,3 kere içmişimdir ama yeni yıla girer girmez pat diye zam sokulması benide rahahatsız etti açıklama ihtiyacı duydum çünkü 1,2 tırrek gelir sende içme o zaman yorumunu yapar diye.)
  • Sortie de ayaga dusmus eee eski adamiz fezvzi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rusty Ryan

bira 15 lira felandir maksimum . ben eskiden gittiğim barda tekila shot ı 6 liraya alıyordum . sortide de 18 felandir herhalde . hocam 4,5 tekila shot ardından bir bira çakarsın çakır olursun .

Dandik taksimde 10 metre kare olan clublerde bile shot in fiyati 35 tl den başliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Stand 600 TL
    Loca 1500TL olması lazım.
    Bunlar tabi başlangıç fiyatı.
    Stand'a 6 kişi, diğerine 10 kişi falan sığar. Stand ile 1 şişe, loca ile 2 şişe içki geliyor. Yok eğer ben stand loca istemem dersen büyük ihtimal girişi 40-50 lira falandır ve 1 shot dahildir.
    Şişe vodka vs açtırırsan 500TL civarı.
    Bira 20TL diye hatırlıyorum.
    12'den sonra alkol yasağından dolayı perdeler kapanıyor ve manzara gidiyor. Manzara için gidiyorsan hiç boşuna gitme yani. Çünkü 12den önce gidersen bir tek sen olursun. Bomboş olur mekan. Esas eğlence 2'den sonra başlar.
    Erkek erkeğe gidersen büyük ihtimal almazlar. Kapıda tanıdık birini bulman lazım veya.
    Yas ortalaması da 20-30 civarı oluyor. Yani bol miktarda genç var.

eyvallah bilgi için bizim yaşlar 17-18-19 olacak 1-2 kızda olacak o yüzden problem olmaz herhalde ama mesela 18-19 yaşındakileri alıp 17 yaşındakilere kimlik sorup vs sıkıntı çıkarırlar mı?

• Kesinlikle giremezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Kesinlikle giremezler.

hmm yani genç birini gördüklerinde direk kimlik soruyorlar ha? yoksa tipten sıkıntı yok hepsinin babam kadar sakalı boyu var.
  • Yok kesin kontrol ederler. Tipe göre de almamazlık yapıyorlar. Şortla falan gideni almamazlık yapabiliyorlar

• quote:

bira 15 lira felandir maksimum . ben eskiden gittiğim barda tekila shot ı 6 liraya alıyordum . sortide de 18 felandir herhalde . hocam 4,5 tekila shot ardından bir bira çakarsın çakır olursun .

sen istanbulda yasadigina eminmisin :D
    bira seneler once 10 tl ye iciyordum ortalama biyerde taksimde. sen sortie gibi biyerde 15 tl bira diyorsun :D 50 tl falandir sortie de.
    shot 6 lira, su olmasin o ictigin? xD
    20-30 dan assagi hatirlamiyorum shot i :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

quote:

bira seneler once 10 tl ye iciyordum ortalama biyerde taksimde. sen sortie gibi biyerde 15 tl bira diyorsun :D 50 tl falandir sortie de.

valla taksime pek gitmedim . ben tahminen konuştum. ama fiyatlar bekledigimden de yüksekmiş . ben İst de oturuyorum ama bir ucunda . shotlar sulu degil haci , burda böyle demek ki .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

quote:

valla taksime pek gitmedim . ben tahminen konuştum. ama fiyatlar bekledigimden de yüksekmiş . ben İst de oturuyorum ama bir ucunda . shotlar sulu degil haci , burda böyle demek ki .

kucuk sehirde uni okudum, orada bile 8 tl falandi en ucuzu :D 2-3 sene once :D

en ucuz shot i avrupada iciyodum :D 2 euro hangi shot olursa olsun farketmiyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Dandik taksimde 10 metre kare olan clublerde bile shot in fiyati 35 tl den başliyor

Kadikoyde 10 tanesini okadara iciyorum

• quote:

18 yaşından küçük arkadaşınız varsa içeri almazlar.Çaprazında Black Members ile biraz ilerisinde Reina var orda girebilirsiniz problem çıkartmazlar.Stand başına para vermiyosunuz bu arada şişe başı para veriyosunuz.Gitmeyeli baya oldu sanırım en ucuzu 600-650 den başlıyodu öyle düşünün.Asıl eğlence 1 den sonra başlar haberiniz olsun

• Haftasonu gittim :

Loca 1750 TL
    Stand : Vodka şişe fiyatı 750 pazarlıkla iniyor (max 6 kişi alıyorlar ) 6+ 2. stand açmanızı söylüyorlar ık mık yapınca da olmuyor

Bira mevzusu dönmüş vodka 30 TL bira 25 TL

İçeriye girerken kesinlikle kimlik kontrolü yapılıyor.17 olan kesin NET içeri giremez istersen 190 boy bol sakal olsun

Spor ayakkabıyla almadıkları zamanlara bile denk geldim başka sorular olursa sorabilirsiniz.Ancak eğlenceli bir yer değil bana göre.

Pera da zilly , çilek pera , tren pera bana göre daha iyi ha etiler de ki mekanlar da tabi iyidir başka örnek isterseniz : frame , albüm , bedroom , zuma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.