Şimdi Ara

Şorta Rekalm İstemiyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turkopol

büyük takım olmak sadece futbolcularla olmaz..mahalle takımı forması gibi oldu forma.mesela ben bu sene kesin alıcaktım forma..parçalı forma güzel ama ben yobaz firmanın koskacaman reklamı olan formayı almam kusura bakmayın..

firmanın yobaz olduğu kanısına nerden vardın açıklama yapabilirmisin...mesela muhafazakar insanların firması diyemi yobaz senin görüşüne göre muhafazakarlar yobaz oluyor...ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

yönetim şortada reklam alıcakmış..REZALET

adamın rezalet dediği olaya bak ya hey allahım biz hiç değişmeyiz...
  • 100 adamın 3-5i rjinal forma/kombine alır, sonra gelir forumda takıma sallar. ne verdin ki ne istiyorsun diyor Yılmaz

• galatasaraylı değilim ama söylemeden de edemeyeceğim şorta forma alınması bence hoş değil, muhtemelen diğer klüplerde takip edecek bu uygulamayı. ilginç olan klübün bu kadar borcuna karşılık hangi başarılar elde edildi, neden bu kadar borç sorgulamak yerine, alalım önemli değil diyen arkadaşların olması. yarın benzer yönetim sorunları yüzünden başka borçlar ortaya çıkarsa nasıl bir çözüm uygulanacak merak ediyorum.
  • Alınsın zaten taraftar şort almıyorki sadece maçlarda giyeceğiz oda ligde Uefa'da zaten yasak bu arada ligimiz iyice Fransa ligi gibi oldu reklam bakımından.
  • nesi rezaletmiş bunun ?
    enteresan.
  • ii halt edersin alla alla
    sen hic gs store a gittin mi de gs nin kazanacagi milyonlara laf edion .
    ordaki reklam napio sana
    gs barca degil istese hic reklamsiz cikacak .
    hayrina unicef reklami verecek
    biraZ mantikli dusunun .
  • Klübün maddi çıkarları neyi gerektiriyorsa o yapılır.Taraftar değilmisin durumun varsa alacaksın elbette Forma kombine vs... zorlada al diyen başkan görmedim...
  • Başlığı açan arkadaşın derdi zaten reklam değil, tamamen siyasi.
    Türkiye'nin spora en büyük destek veren şirketlerinden birine kafana göre yobaz diyemezsin efendi.
    Önce en az onlar kadar hizmette bulunacaksın.
    Onların sağladığı kadar iş imkanı sağlayacaksın.
    En az onlar kadar kaliteli bir firma olacaksın.
    Ondan sonra yanlış yönleri varsa eleştirirsin, ama yobaz gibi ithamlar kullanmadan.
    Haddini bilerek, sakince.
    Yoksa insanların gözünde sen "yobaz" olursun. Yazılarını okuyan "hadi lan sen kimsin" der geçer yoksa...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.