Şimdi Ara

Soracağım 2 Soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- Modemimin kendi sitesinde portları açmamıza yarayan üyeliğimin şifresini unuttum. Nasıl geri alabilirim
    2- Torrent indirme hızım 40 dan yukarısına çıkmıyor ne ile alakalı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 11 Ekim 2008; 17:07:16 >

• modemin kendi sitesi dedigin ayarlar için kullandıgın web arayüzü oldugunu tahmin ediyorum ordaki şifrei sıfırlamak için ise genelde modemlerde elle reset atıp bütün ayarları eski hale getirmek için için dügme, delik vb araçlar olur onları kullanarak modemi ilk aldıgın hale getiebilirsin.
    torrent için ise 2 neden olabilir
    -modem de ki port açılmamış yada sistemindeki firewall engelliyor olabilir.
    -torrent ı indirdigin sitenin trackerları kaliteli degildir üyelik sistemi kullanan tracker ları tercih et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeXtrin

modemin kendi sitesi dedigin ayarlar için kullandıgın web arayüzü oldugunu tahmin ediyorum ordaki şifrei sıfırlamak için ise genelde modemlerde elle reset atıp bütün ayarları eski hale getirmek için için dügme, delik vb araçlar olur onları kullanarak modemi ilk aldıgın hale getiebilirsin.
    torrent için ise 2 neden olabilir
    -modem de ki port açılmamış yada sistemindeki firewall engelliyor olabilir.
    -torrent ı indirdigin sitenin trackerları kaliteli degildir üyelik sistemi kullanan tracker ları tercih et.

Fabrika ayarlarını geri getirme tuşu yok bu modemde [SpeedStream 5450 Series] Deniyorum sadece modeme reset atıyor o kadar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.