Şimdi Ara

SONYERİCSSON XPERİA PLAY ANA KONU & FAN CLUP & KULLANICILARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XPERİA PLAY alcm türkiyede nerde buladblrm? Ve de PS uygulamalrını türkiyede alnamadığı için alternetif yollarla oyunlara ulaşılabiliyo buda garantisini sıfırlıyo.Telefon da herhangi bir arıza(tuş bozukluğu vs.) gibi durumlarda telefonu nerelerden tamir ettirebilirim?
  • merhaba ben bi sitede ice cream teması gördüm , indirdim fakat root falan lazım galiba site ing. tam anlamadım bende site wermek yasakmı bilmiyorum verim amahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1329817 işte burda bunu nasıl yapıcaz ? daha tecrübem yok bilgili kişiler nasıl yapabileceğimi söylerse sewinirim
  • Benide ekleyebilirsin .En sonun da aldm
  • Şu makineye birde ICS'nin adam gibi çalışan bi versiyonunu çıkarsalar süper olacak!
  • soru: java programları en son sürümde çalıştırabilecek emulatör var mı (link verin lütfen) Jbed ler kurulduktan sonra ya kapanmaya zorla diyor yada Boş gösteriyor..
    Şunu harfiyen anlatacak birileri var mı.. Root işlemini yapmıstım zaten
  • sizin de playinizin yan tarafi sallaniyor mu ? yani ortadaki mekan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S.E.R.K.4.N-

sizin de playinizin yan tarafi sallaniyor mu ? yani ortadaki mekan ?

bende öyle bi sorun yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

quote:

yani şöyle soyliyim iki elinizle telefonun iki tarafini tutup yavaşça ayırmayı deneyince bir ufak acilma olmuyor mu ortada ?

• quote:

quote:

quote:

yani şöyle soyliyim iki elinizle telefonun iki tarafini tutup yavaşça ayırmayı deneyince bir ufak acilma olmuyor mu ortada ?

kızağında sorun var sanırım senin, bende öyle bi olay olmuyor kardeşim
  • Tüh ya :( çok fazla değil aslında takıntı meselesi. Sorun varsa da kopma ihtimali var mi ? 2 zorladik telefonu diye kopcaksa olmaz olsun böyle tel.

• quote:

Tüh ya :( çok fazla değil aslında takıntı meselesi. Sorun varsa da kopma ihtimali var mi ? 2 zorladik telefonu diye kopcaksa olmaz olsun böyle tel.

sanmam kopacağını baya raylı sistem yapmışlar çünkü, belki vida gevşemiştir seninde?=)
  • quote:

quote:

Tüh ya :( çok fazla değil aslında takıntı meselesi. Sorun varsa da kopma ihtimali var mi ? 2 zorladik telefonu diye kopcaksa olmaz olsun böyle tel.

sanmam kopacağını baya raylı sistem yapmışlar çünkü, belki vida gevşemiştir seninde?=)

bilemiyorum ki. garantisi de yok Ama telefon turkiyede yoke sanirim yedek parcalarini falan nerden bulabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -S.E.R.K.4.N- -- 24 Şubat 2012; 8:38:42 >
  • quote:

quote:

quote:

bilemiyorum ki. garantisi de yok Ama telefon turkiyede yoke sanirim yedek parcalarini falan nerden bulabilirler

teknik servis desteği veriliyor Türkiye'de kardeşim gugıl amcamdan arat bulursun kesin
  • arkadaşlar xperia play 'de entegre radyo varmı??
  • Entegre radyo maalesef yok. Dostlar ben artık xperia play oyunlarını telefonumda göremiyorum. sizde de aynı sıkıntı var mı?
  • bazı mağazalarda play neodan uyguna satılıyor. Mesela electroworldde durum bu. Yeni modeller piyasaya girince fiyatlar ne şekilde olur? Bana düşer gibi geliyor. Zira aynı fiyata ray alacağıma u veya duruma göre p alırım daha iyi... Bu arada bu modelin sar değeri nedir
  • zazian aynen katılıyorum yazdıklarına. Ben sennheiser cx200 aldım. Bende Ipod Touch var. Aradaki kalite farkı kıyas kabul etmez. Bişey sormuştum sizde xperia play için özel entegre olmuş oyunları telefonunuzda görebiliyor musunuz. Kapağı açıyorum ve sadece yüklü oyunları görebiliyorum ben. Bi de market kapalı olduğu için ücretli oyunları indiremiyoruz sizin bildiğiniz ücretsiz indirebileceğimiz bi site var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemik81

zazian aynen katılıyorum yazdıklarına. Ben sennheiser cx200 aldım. Bende Ipod Touch var. Aradaki kalite farkı kıyas kabul etmez. Bişey sormuştum sizde xperia play için özel entegre olmuş oyunları telefonunuzda görebiliyor musunuz. Kapağı açıyorum ve sadece yüklü oyunları görebiliyorum ben. Bi de market kapalı olduğu için ücretli oyunları indiremiyoruz sizin bildiğiniz ücretsiz indirebileceğimiz bi site var mı

Evet, ben kapağı yukarı çekince içinde entegre oyunların tümü görünüyor. Ayrıca ben market kullanmıyorum. Genelde torrent ve googleandroid sitesini takip ediyorum. Cihaza uygun full sürüm apk'yı indirip kuruyorum, wireless ile sd dosyalarını indiriyorum ya da direkt apk+sd dosyalarını indiriyorum. Tabi apk+sd indirince bazen cihazla uyumlu olmayabiliyor.
  • benide ekleyin :D :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.