Şimdi Ara

Sonyericsson W810i İçin En İyi Akustik ve Kamera Sürümü Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar w810i telefona patch akustik yüklemek için bir sürü başlık açılmış. Bu başlığı aslında açmayacaktım ama bir türlü işin içinden de çıkamadım çok karışık geldiler. Akustik kamera driverı ve patchler nasıl yüklenir (özellikle saatin büyük hale getirilmesi patchine ihtiyacım var)... Lütfen birisi sıfırdan anlatır mı herşeyi? Basamak basamak olsun lütfen sadece benim için değil başka arkadaşlarında işine yarayacağına eminim. Benim kullandığım telefon şu an Cid 50 ve 005 sürümü yüklü. Ayrıca şu an kullanmış olduğunuz en iyi akustik ve kamera sürümü hangisidir? Hemen link verip öteki başlıklara yönlendirmeyin lütfen. Bu sayfada açık ve net olarak açıklarsanız çok makbule geçecek...

• quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

Arkadaşlar w810i telefona patch akustik yüklemek için bir sürü başlık açılmış. Bu başlığı aslında açmayacaktım ama bir türlü işin içinden de çıkamadım çok karışık geldiler. Akustik kamera driverı ve patchler nasıl yüklenir (özellikle saatin büyük hale getirilmesi patchine ihtiyacım var)... Lütfen birisi sıfırdan anlatır mı herşeyi? Basamak basamak olsun lütfen sadece benim için değil başka arkadaşlarında işine yarayacağına eminim. Benim kullandığım telefon şu an Cid 50 ve 005 sürümü yüklü. Ayrıca şu an kullanmış olduğunuz en iyi akustik ve kamera sürümü hangisidir? Hemen link verip öteki başlıklara yönlendirmeyin lütfen. Bu sayfada açık ve net olarak açıklarsanız çok makbule geçecek...

imzamda aradığın herşey var. hepside ilk sayfada.W810i SUPERIOR™ EXTREME ACOUSTIC öneririm çok kaliteli. Saatı büyütmek için patch atman gerekiyor senin ama cid:50 olduğu için atamazsın.

imzamdaki TIKLA>>>W810i YAZILIM/PATCH/ACOUSTIC/CAMDRIVER/FLASH TEMA/NE ARASAN VAR bölümüne gir, herşey anlaşılır şekilde ve sırayla yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 3 Haziran 2008; 13:00:21 >
  • saolasın kardeş...

quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

quote:

Arkadaşlar w810i telefona patch akustik yüklemek için bir sürü başlık açılmış. Bu başlığı aslında açmayacaktım ama bir türlü işin içinden de çıkamadım çok karışık geldiler. Akustik kamera driverı ve patchler nasıl yüklenir (özellikle saatin büyük hale getirilmesi patchine ihtiyacım var)... Lütfen birisi sıfırdan anlatır mı herşeyi? Basamak basamak olsun lütfen sadece benim için değil başka arkadaşlarında işine yarayacağına eminim. Benim kullandığım telefon şu an Cid 50 ve 005 sürümü yüklü. Ayrıca şu an kullanmış olduğunuz en iyi akustik ve kamera sürümü hangisidir? Hemen link verip öteki başlıklara yönlendirmeyin lütfen. Bu sayfada açık ve net olarak açıklarsanız çok makbule geçecek...

imzamda aradığın herşey var. hepside ilk sayfada.W810i SUPERIOR™ EXTREME ACOUSTIC öneririm çok kaliteli. Saatı büyütmek için patch atman gerekiyor senin ama cid:50 olduğu için atamazsın.

imzamdaki TIKLA>>>W810i YAZILIM/PATCH/ACOUSTIC/CAMDRIVER/FLASH TEMA/NE ARASAN VAR bölümüne gir, herşey anlaşılır şekilde ve sırayla yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phileo Sophia

quote:

Akustiklere tıklanmıyor bile?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.