Şimdi Ara

SoNYeRiCSSoN K610... iNCeLeMe Ve ReSiMLeR BuRaDa... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
10.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen ne demek istiyon öyle kırmızı mırmızı delikanlı adama ters şeyler söyleme çiziktiririm karizmanı!!!

quote:

Orjinalden alıntı: extreme_danger

ooooooo gözüne de güzel görünüyosa tamam abi o zaman, türkiye'ye geldiğinde sat K750 yi bunu al, özellikle kırmızısı tam senlik, manyak bi cihaz
    quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

gittikçe ben bu telefonun tipini sevmeye başladım gözüme güzel görünüyor.. Kibar zarif hoş bir telefon..

• Mobile-Review K610i'nin incelemesini yayınlamış.

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k610i-en.shtml
  • benim sony ericssonda bugüne kadar en beğendiğim tel V600 dü ama tr ye gelmeyecek...
  • Arkadaslar K610i Almadan Önce Yorumlariniza Baktim Sonra Aldim
    Simdi Söyliceklerime Iyi Kulak Verin :)

K610 i de Bi Kac Süpriz Var Birincisi Özeliklerini inceledigimizde 3gp Calmiyo Diye Biliyoruz
    Ama Sunu Söylim Bu Alete Ne Atarsaniz Onu Caliyo

Mpeg Mpg4 3gp Mp3 Aac Aac+ Ve Sıkı Durun Bomba :) wma Evet Yanlis duymadiniz wma uzantili Dosyalari Bile Caliyo ve Zil Sesi Ayrica Alarm Sesi Mesaj sesi Olarak Bile Kayit Edebilirsiniz
    Telin Gorunumuyle Elinize aldiginizda Gercekten Cok Fark Var Cok Hos Duruyo Elde Süper Bi Cihaz Sade Ince ve Kibar Ayrica Özeliklere Baktigimizda 3g Var Ama Bazi Sitelerde Videolu Göruntu Icin 2nci Kamera Takilabilir Diyo Sunuda eklemek Istiyorum Bu Telefonda 2nci Kamera Zatten Mevcut Arkadaslar
    Yakinda Cektigim Resimleri ve Videolari da Koyucam Daha Iyi Inceleyebilmeniz Icin..
    Ama Resimler Hele Video Cekimi Harika Tek Kelimeyle Müthis + Olarak N70 6680 w800i K750i ile Karsilastirdim Bu Telin Sahipleri Hayran Kaldilar K610i ye N70 Kullanan Arkadasım Dıger Gun K610 i Almis :D
    ve w800 i ilede Takas Teklifi Geldi Kabul Etmedim :)
    Gercekten Bu Teli Alan Pisman Olmaz Arkadaslar Cok Hizli Calisiyo Fiyat Olarak'ta Simdi Düstü Biraz
    Ben Taksitle Aldim Evkurdan ( Kazikcilar ) :D 830' Ytl ye Aldim KVK + 2 Yil Sigortali
    Su An Pesin Fiyati Istanbul Zeytinburnunda 650 YtL Ilgilenenlere Duyurulur
    Bi Kac güne Kadar Video ve Cektigim Resimleride Eklerim Bu Topic altina
    Söyliceklerim Bu Kadar Kolay Gelsin Arkadaslar
  • joyistik değil o görünen..
  • K610i mi Z710i mi ne dersiniz arkadaşlar........... YORUMLARINIZI BEKLİORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae_emre -- 3 Ocak 2007; 1:03:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Akays
    Ben Taksitle Aldim Evkurdan ( Kazikcilar ) :D 830' Ytl ye Aldim
  • Tmm. fiyat kazık ama tarih ekim/2006 en fazla 100 civarı fazlalık vardır.
    quote:

quote:

Ben Taksitle Aldim Evkurdan ( Kazikcilar ) :D 830' Ytl ye Aldim
  • arkadaşım ne zaman koyucaksın resim ve videoları
  • quote:

Orjinalden alıntı: ae_emre

K610i mi Z710i mi ne dersiniz arkadaşlar........... YORUMLARINIZI BEKLİORUM

tabiki k610i al kral
    fiyatıda uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanq -- 5 Temmuz 2007; 14:13:26 >
  • "telefonu aldım, harika!" diyen arkadaşlar var. resim ve ses kalitesi konusunda daha fazla bilgi vereceklerini söylemişler fakat gördüğüm kadarıyla bu yapılmamış.
    telefonu alan arkadaşlar bize daha fazla bilgi verirlerse seviniriz. paylaşım için teşekkürler.
  • k610 nun ses kaliesi hakkında bilgisi olan var m?hem mega bass hemde stereo genişletme ikisi bir arada.stereo genişletme mega bass kapalıyken mi kullanılıyo yoksa mega bass açıkken aynı zamanda stereo genişletme açılıyomu.ikisi aynanda açılınca mega bass daha da mı kaliteli oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devon Sawa

k610 nun ses kaliesi hakkında bilgisi olan var m?hem mega bass hemde stereo genişletme ikisi bir arada.stereo genişletme mega bass kapalıyken mi kullanılıyo yoksa mega bass açıkken aynı zamanda stereo genişletme açılıyomu.ikisi aynanda açılınca mega bass daha da mı kaliteli oluyor?

quote:

"telefonu aldım, harika!" diyen arkadaşlar var. resim ve ses kalitesi konusunda daha fazla bilgi vereceklerini söylemişler fakat gördüğüm kadarıyla bu yapılmamış.
    telefonu alan arkadaşlar bize daha fazla bilgi verirlerse seviniriz. paylaşım için teşekkürler.

arkadaşlar telefonun bazı sitelerde 325-390 ytl aralığına geriledi. sizlerden merak ettiğimiz konularda yardım bekliyoruz. şimdiden teşekkürler.
  • merhabalar;
    Eğer göremediysem lutfen kusura bakmayın
    NEDEN YORUM YAZMIYORSUNUZ, TELEFONUN ARTILARI VE EKSİLERİ
    İLE İLGİLİ
    KULLANIM ÖZELLİKLERİ VEYA KULLANIM ZORLUKLARI İLE İLGİLİ
    Herkes "tasarım şöyle veya böyle" DİYOR.
    BU TOPİC K600i iÇİN OLDUĞU HALDE BAZILARI HALA
    İĞRENÇ NOKYA ların reklamını yapıyor vs.

Elbette tasarım ile ilgili bilgiler de yazılsın bunlardan istifade
    ediyorum. Fakat sidik yarıştırmak gibi biyere giden
    kısır tartışmaları kesebileceğinize inanıyorum.

Son olarak ben bu telefonun tasarımını beğendim,
    eğer kullanım özellikleri, işlem hızı, taşınabilirliği,
    ses kalitesi ve resim kalitesi ile ilgili de
    bilgi veren olursa ALIP -ALMAMAYA karar verecem.
    Teşekür eder, saygılarımı sunarım.
  • quote:

Arkadaslar K610i Almadan Önce Yorumlariniza Baktim Sonra Aldim
    Simdi Söyliceklerime Iyi Kulak Verin :)

K610 i de Bi Kac Süpriz Var Birincisi Özeliklerini inceledigimizde 3gp Calmiyo Diye Biliyoruz
    Ama Sunu Söylim Bu Alete Ne Atarsaniz Onu Caliyo

Mpeg Mpg4 3gp Mp3 Aac Aac+ Ve Sıkı Durun Bomba :) wma Evet Yanlis duymadiniz wma uzantili Dosyalari Bile Caliyo ve Zil Sesi Ayrica Alarm Sesi Mesaj sesi Olarak Bile Kayit Edebilirsiniz
    Telin Gorunumuyle Elinize aldiginizda Gercekten Cok Fark Var Cok Hos Duruyo Elde Süper Bi Cihaz Sade Ince ve Kibar Ayrica Özeliklere Baktigimizda 3g Var Ama Bazi Sitelerde Videolu Göruntu Icin 2nci Kamera Takilabilir Diyo Sunuda eklemek Istiyorum Bu Telefonda 2nci Kamera Zatten Mevcut Arkadaslar
    Yakinda Cektigim Resimleri ve Videolari da Koyucam Daha Iyi Inceleyebilmeniz Icin..
    Ama Resimler Hele Video Cekimi Harika Tek Kelimeyle Müthis + Olarak N70 6680 w800i K750i ile Karsilastirdim Bu Telin Sahipleri Hayran Kaldilar K610i ye N70 Kullanan Arkadasım Dıger Gun K610 i Almis :D
    ve w800 i ilede Takas Teklifi Geldi Kabul Etmedim :)
    Gercekten Bu Teli Alan Pisman Olmaz Arkadaslar Cok Hizli Calisiyo Fiyat Olarak'ta Simdi Düstü Biraz
    Ben Taksitle Aldim Evkurdan ( Kazikcilar ) :D 830' Ytl ye Aldim KVK + 2 Yil Sigortali
    Su An Pesin Fiyati Istanbul Zeytinburnunda 650 YtL Ilgilenenlere Duyurulur
    Bi Kac güne Kadar Video ve Cektigim Resimleride Eklerim Bu Topic altina
    Söyliceklerim Bu Kadar Kolay Gelsin Arkadaslar

resim ve video ekleyecek kimse varsa lutfen eklesin
    bugün, yarın yeni bi telefon alacam,
    şu an aklımda samsung e200, motorola Q ve SE 610i var.
    sizin yorum ve eklemelerinize göre karar vercem
  • Arkadaşlar K610i nin siyah renkli olanı varmı bazı sitelerde gördüm ama türkiyede varmı bilmiyorum gören duyan varmıdır ?
  • evvela bu telefonun dışarıya verdiği kaliteli sesi idda ediyorum türkiyede sony nin k610 dan sonraki yüksek modellerini bilmem ama,bu telefondan daha iyi bir ses veren bir telefon yok.ben nerdeyse 1 yıl bu tlfonu alalı oldu bir çok marka ve model denedim ama bunun yanından bile geçmiyorlar.iresimlerine bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenor7 -- 30 Temmuz 2007; 1:27:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenor7

evvela bu telefonun dışarıya verdiği kaliteli sesi idda ediyorum türkiyede sony nin k610 dan sonraki yüksek modellerini bilmem ama,bu telefondan daha iyi bir ses veren bir telefon yok.ben nerdeyse 1 yıl bu tlfonu alalı oldu bir çok marka ve model denedim ama bunun yanından bile geçmiyorlar.iresimlerine bakabilirsiniz

resim için teşekkürler.
    nihayet yardımcı olabilecek birini bulduk. resim gayet iyi görünüyor ama benim merak ettiğim yeteri kadar ışık olmayan ortamlarda kameranın performansı nasıl? bu performansı yansıtan fotolar da ekleyebilirsen sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.