Şimdi Ara

sonyericson xperia arc s tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xperia arc s nasıl bir telefon. araştırmalarıma göre fiyat performans olarak çok iyi görünüyor. Ancak kamerası iphone 4 ten iyi mi şüpheliyim. mpxeli yüksek ama lens kalitesi nasıl acaba.
    kullanan tavsiye eden var mı?

• şarzı kaç gün gidiyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordneo

şarzı kaç gün gidiyor bilen var mı?

ŞARZ ne ya ?
  • bu telefonları i phone la karşılaştırıyosan gerçekten tavsiyeye ihtiyacın var
    lg optimus p970 başkasını tanımam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 8 Aralık 2011; 20:16:43 >
  • lg optimustan çok üstün bi telefon bence arc s
    i ponla neden kıyas olmaz anlamadım. tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

bu telefonları i phone la karşılaştırıyosan gerçekten tavsiyeye ihtiyacın var
    lg optimus p970 başkasını tanımam

Gercektende tavsiyeye ihtiyaci olan belli su an en iyi foto ceken telefon arc s lens kalitesi ve cekim modkari super otesi kamera konusunda en ii tel su an da diger konularda zaten kagit ustunde belli ne oldugu ama su anki cikan teknolojide pek gerekli oldugunu dusunmiyorim cift cekirdegin benim isime yaramiyor ornegin ben kamera agirlikli kullandigim icin
  • Exmor sensörü bir araştırır misin
  • diğer konuyada yazdım kamera önemliyse biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ederim.
    internette ip4 ve ip4s ile karşılaştırmaları bulabilirsiniz.

gsmarena daki karşılaştırma
    www.gsmarena.com/8mp_shootout_2011-review-673.php
  • ben su an experia neo kullanıyorum bundan önceki telefonum ıphone 4 karsılastırmaya kalkarsan artı eksileri tabiki var karsılıklı ama experia serisi kullanım rahatlıgı program yukleme kaldırma konusunda ıphone 10 a katlar rahatlık varmıs abicim ya ericson almanı tavsiye ederim saygılar
  • normal sartlarda 1-1.5 gün bunu programlar ve az kurcalamayla 2 güne çıkartabilirsin
  • Arc s i iphone la kıyaslamam bile asla. Arc S Lg optimus'u kalite donanım olarak kaale bile almaz komik olmayın.
    Arc S ve Optimus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.