Şimdi Ara

Sony yine üzecek: Kalın çerçeveli Xperia XZ4 Compact ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
5.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalın çerçeve 2 sene sonra yine moda olur..

• İnadına...

• rip

• Türkiye ye gelmeyeceği için sıkıntı yok. Sony için artık Sony bitti.
  • centikli olacagina cerceveli olsun
  • çerçeve hiç önemli değil benim için hatta çerçevesiz telefonları çok çirkin buluyorum. ama 9.3 mm kalınlık biraz fazla olmuş . takoz gibi duruyor

• Fake?
  • Japonyada bile kimse yüzüne bakmıyor sony telefonların

Saçmalamayı bırakın
    Millet seviyormuşta ondan böyle üretiyormuş. Satış adetleri ortada, mobil bölüm zarar ediyor yıllardır.

Yüzüne bakan yok. Telefon piyasasından silindi gittiler.
  • Çoğu firma küçük boyutlu telefon çıkarmıyor sony için bu cihaz bir avantaj olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 99 dan bu yana bu formu takip ediyorum bu kadar eğlenceli bir yorum okumamıştım😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Compact telefonun çerçevesine laf atmakta nasıl bi akıl bilemiyorum. XZ4'ü paylaşsana DH, ona hit gelmeyeceğini bildiğiniz bunu böyle "kalın" çerçeveli paylaşıyorsunuz.

• cakalll kullanıcısına yanıt
    Hakikaten baktım 2007 de üye olmuşsunuz vay be ben takip ediyordum ama geç üye oldum teşekkürler...

• Bu tasarımın nesini seviyorsunuz bu Sony sevicileri anlamıyorum forumdaki. O yüzden batmaya yüz tutuyor demi Sony seveni varmış Nesini sevsinler şu çercevenin

• Sipihrz kullanıcısına yanıt
    hocam yorumunuz çok zekice tebrik ederim. Ben olsam çerçeveletirdim yani o derece :)

• fthkn F kullanıcısına yanıt
    öyle diyosunda geçen arkadaşın sony xa telefonu vardı cebinden çıkarırken asfalta düşmüş ön cam kırıldı. Ona sözüm yok kırılabilir gel gör ki telefonun ana kartıda çatlamış telefon perte çıktı. Şimdi bu mu dayanıklı sony.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çentikden daha iyidir bu

• Bir kere telefonun çerçeve kalınlığı iphone 8 ile aynı. Ayrıca böyle bir boyuttaki telefona 855 işlemci koyabilirlerse süper olur. Her firma ufak telefomlara işlemciden vs ödün vererek koyuyor. Büyük telefon kullanıcaklar gidip note 9 gibi incecik çerveli xz4'ü alabilirler. Tutturmuşlar bir çerçeve gidiyor. Benim z5 2 metreden betona düştü boyası attı ekranda biraz ışık sızması oldu o kadar. Sanal tuşları ise adb ile çok rahat gizliyorum alttan parmağı kaydırınca geliyorlar. Adb oluyor tam ekran. Tipi de gayet güzel şahsen. Pil değişimide yapmadım 3 gecedir 2.1 amper sony adaptörle gece şarjda bırakmama rağmen pil sağlığı 2900'den 2000 e düşmüş sadece. Samsung felan olsa alev alırdı heralde yada pil giderdi.

• 21:9 amoled ekran, sd855 işlemci , android 9.0 , 3900mah pil , 3 arka kamera, ince çerçeveler ile esas telefon geliyor xz4.

Sony yine üzecek: Kalın çerçeveli Xperia XZ4 Compact ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 9 Aralık 2018; 8:58:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.