Şimdi Ara

Sony Xperia Z5 Ultra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Z5 ailesine ek olarak twitter kullanıcısı @leaksfly'ın weibo hesabında Mart 2016'da Z5 Ultra'nın da katılacağı belirtildi. @leaksfly'ın bilgi aktarma geçmişinin sağlam oluşu bu iddiayı güçlendiriyor. Beklenen özellikler aşağıdaki gibi;

6.44" 4K Ekran
    Snapdragon 820 İşlemci
    4 GB Ram

Bazı siteler (Stuff.tv gibi) Sony'nin yeni 23 MP kamera modülüne yer vereceğini aktarsa da bu konu henüz belli değil. Benim gibi Z Ultra kullanıcıları için sevindirici olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• thekingisnaked T kullanıcısına yanıt
    Bende Z ultrayı ilk alanlardandım (Hatta DH de incelemesini yayınlamıştım) ekran koruyucusnun kolay çizilmesi , müzik performansının vasat olması ve kamerası benim üzmüştü.Eğer bu donelerde (Z5 Premium un ilerisi) bir cihaz çıkarırlarsa kesinlik ile satın alırım , zira tam beklediğim&özlediğim cihaz gibi görünüyor .
  • Katılıyorum. Ben de 6.44e alıştıktan sonra bırakamadım. %90 gelecek gibi duruyor. Kamera ve ses olayı iyileştirilirse ben de çıktığı gün ön sipariş vereceğim.

• Bence gereksiz olur...
    Premium kafi diye düşünüyorum...
    Daha iyi donanım işlemci ve ram ilr gelecekse bunu artık devam model numarası ne olur bilmiyorum ama ya z6'mı olur artık başka isimlemi gelir ona koysalar daha iyi yada düz xperia z5'e koysalar çok daha iyi olur diycem ama duyuruldu artık herşeyi belli bi sonraki seride kullanirsalar bu donanimi iyi olur...

• 6" ve üstü ekranlı telefonların bambaşka bir kullanıcı profili var. Özellikle Asya'da tutuluyor. Birbirleri yerine geçecek ürünler değil zaten.

• thekingisnaked T kullanıcısına yanıt
    Fiyat 2200-2500 TL arazi olur mu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen 2800-3200 bandında olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.