Şimdi Ara

Sony xperia z5 su geçirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arakdaşlar telefon musluk suyu altında su aldı ve bidaha açılmadı bugun teleservice e teslim ettim. Sizce sonuç ne olur? Kesinlikle suyun altına falan sokmadım yalnızca akansu temas etti telefona, ganranti kamsamında değerlendiril mi sizce?

03.11.2016 edit:

Cihaz durumu değişim cihazı bekliyor şeklinde güncellendi. Sanırım yeni cihaz göndericekler işlem 1 haftadan kısa sürdü ama yeni cihazın ne kadar sürede bana ulaşacağı belirsiz tabi yinede müşteri memnuniyetini düşündüklerinden dolayı teleservice yi kutluyorum.Şuan için üzüldüğüm tek nokta çektiğim onca fotoğrafınheba olmuş olması olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nslookup -- 3 Kasım 2016; 20:59:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nslookup

Evet arakdaşlar telefon musluk suyu altında su aldı ve bidaha açılmadı bugun teleservice e teslim ettim. Sizce sonuç ne olur? Kesinlikle suyun altına falan sokmadım yalnızca akansu temas etti telefona, ganranti kamsamında değerlendiril mi sizce?

Bide suya Dayanıklılık vardı ne oldu sony yalan mı oldu.Hocam cihazın dediği üzere su geçirmemesi lazım.Garantiye götürün şansınızı deneyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nslookup kullanıcısına yanıt
    ne olur söyliyim bir iki güne swap cihaz bekliyor yazısını görürsün sonra sancılı bir 35 40 gün beklersin sana sıfır cihaz gönderirler. kvk suya dayanıklı sony telefonlar su alınca böyle işlem yapıyor teleservisi bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayaMk -- 30 Ekim 2016; 22:48:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayaMk

ne olur söyliyim bir iki güne swap cihaz bekliyor yazısını görürsün sonra sancılı bir 35 40 gün beklersin sana sıfır cihaz gönderirler. kvk suya dayanıklı sony telefonlar su alınca böyle işlem yapıyor teleservisi bilmem.

Hala beklemedeyim teleservis cihazı şuan inceleme için ankaraya gönderdi. Şöyle bi durum var telefonun üzerinden çizikler falan bulunuyo bide deforma izleri acaba buyüzden kullanıcı hatası deme ihtimalleri var mı? Öyle kasasında büyük bi darbe falan yok yalnızca kılıfsız kullandığımdan bi kaç kez düştüğü için bazı yerlerinde çizik bide deforme izleri var.

Teleservice ve kvk'nın su geçirme konusunda izledikleri yol aynıdır diye düşünüyorum. Sonuçta sony garanti koşullarına göre değerlendiriliyor cihazlar.

• quote:

quote:

Hala beklemedeyim teleservis cihazı şuan inceleme için ankaraya gönderdi. Şöyle bi durum var telefonun üzerinden çizikler falan bulunuyo bide deforma izleri acaba buyüzden kullanıcı hatası deme ihtimalleri var mı? Öyle kasasında büyük bi darbe falan yok yalnızca kılıfsız kullandığımdan bi kaç kez düştüğü için bazı yerlerinde çizik bide deforme izleri var.

Teleservice ve kvk'nın su geçirme konusunda izledikleri yol aynıdır diye düşünüyorum. Sonuçta sony garanti koşullarına göre değerlendiriliyor cihazlar.

valla dostum benim kvknın sorgulama ekranında gördüğüm şeyle aynı. belirttiğim arızaları yazıp yanına parentez içinde kasada çizikler var yazıyodu yine de sıfır cihaz gönderdiler. ben de oldum olası ne ekran koruyucu cam ne de kılıf kullanmıyorum telefonu tutunca premium hissini almam lazım.

• quote:

quote:

quote:

valla dostum benim kvknın sorgulama ekranında gördüğüm şeyle aynı. belirttiğim arızaları yazıp yanına parentez içinde kasada çizikler var yazıyodu yine de sıfır cihaz gönderdiler. ben de oldum olası ne ekran koruyucu cam ne de kılıf kullanmıyorum telefonu tutunca premium hissini almam lazım.

kesinlikle katılıyorum kılıfsız kullanım konusunda hocam o kadar para verip telefon alıcam ve tasarımı mahveden plastik bişeyi elimde tutucam, saygı duyarım yapanlara ama bana göre değil.

Bu arada banada aynısı oldu gün itibari ile öğlen teservice ten mesaj geldi değişim cihazı bekleniyor diye. Sanırım bu değişim yapılacağı anlamına geliyor içim rahatladı valla

• nslookup kullanıcısına yanıt
    hocam gözün aydın yeni telefonun şimdiden hayırlı olsun inşallah teleservice elini çabuk tutar kvk'nın beni beklettiği gibi 45 gün beklemezsin :)
  • İyiymiş gözünüz aydın geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.