Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar su an z3 compact kullanıyorum ve çok memnunum Özellikle batarya süresinden ve f/p ürünü olmasından dolayı ancak büyük ekranlı bir telefon almak istiyorum müzik film kitap internet PDF telefonla gerçekleştirdiklerim aslında kolay menü batarya performansı yönlerinden dolayı kafamda z5 premium var ama note 5 olabilir diye düşünüyorum siz neyi onerirsiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5 premium kullanıyorum değinmek istediğim konu telefonun ses geliştirme modları. iyi bir kulaklıkla çok iyi sonuçlar veriyor, sony mdr v 55 kulaklıkla kullanıyorum ses ayarlarında dsee hx modunu aktif ettiğinizde başka hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. zaten bu özelliği açınca diğer ses ayarları pasif hale geliyor. özellik fotoğraf makinelerindeki hdr modu gibi birşey. kulaklığınız iyiyse bir deneyin derim.
  • samimi cevabın için teşekkür ederim .
  • digi555 D kullanıcısına yanıt
    Selam hocam madem iki cihaza da sahipsiniz bana en iyi siz yardımcı olursunuz. Yarın ve ya bugün telefon alacağım şuan bir telefonum yok. o yüzden yeni cihazları bekleme gibi bir durumumda yok. z5premium ve note5 arasındayım vodafonedan alacağım ikiside aynı fiyatta. gönlüm sonyden yana ama sd810 ısınıyor muhabbeti canımı sıkıyor. çünkü kırk yılda bir telefon alabilen biriyim o kadar para verip kontrat imzaladıktan sonra canım sıkılsın istemiyorum.

note5 in benim için artısı s-pen bu cihazda yeteri kadar gelişmiş, 4gb ram mevcut. eksisi hafıza kartı takılmıyor.
    z5premium un benim için artısı tasarımı, 4k ekranı ve su geçirmemesi eksisi sd810 hakkında yapılan yorumlar.

Cihazı günlük kullanacak biriyim. zorlayacak görevlerde bulunmam lakin sık sık konsere gittiğim için video çekimi benim için önemli sizce hangi cihazı tercih etmeliyim? Yanıtınız benim için önemli şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: suphanakca

Selam hocam madem iki cihaza da sahipsiniz bana en iyi siz yardımcı olursunuz. Yarın ve ya bugün telefon alacağım şuan bir telefonum yok. o yüzden yeni cihazları bekleme gibi bir durumumda yok. z5premium ve note5 arasındayım vodafonedan alacağım ikiside aynı fiyatta. gönlüm sonyden yana ama sd810 ısınıyor muhabbeti canımı sıkıyor. çünkü kırk yılda bir telefon alabilen biriyim o kadar para verip kontrat imzaladıktan sonra canım sıkılsın istemiyorum.

note5 in benim için artısı s-pen bu cihazda yeteri kadar gelişmiş, 4gb ram mevcut. eksisi hafıza kartı takılmıyor.
    z5premium un benim için artısı tasarımı, 4k ekranı ve su geçirmemesi eksisi sd810 hakkında yapılan yorumlar.

Cihazı günlük kullanacak biriyim. zorlayacak görevlerde bulunmam lakin sık sık konsere gittiğim için video çekimi benim için önemli sizce hangi cihazı tercih etmeliyim? Yanıtınız benim için önemli şimdiden teşekkürler.

kesinlikle note5 ,
    note5 in tek eksisi hafıza kartı takılamaması. Diğer her yönden
    Note5 bariz bir şekilde üstün. Hele fotoğraf ve videoya meraklı
    iseniz z5p tam bir hayal kırıklığı...
    android 6.0 da da kamera ve ekran konusunda kısıtlamalar devam
    ederse z5p yi satacağım. ve bu satın aldığım ilk ve son sony marka telefon olacak.

z5p kamerası önceki z2, z3 vs ile kıyaslanırsa daha iyi elbette ,
    ama kesinlikle bir note5 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi555 -- 27 Şubat 2016; 13:33:57 >

• Onu bunu bilmem de samsung s6 edge plus manyak telefon olmus. Tasarim, ekran cerceve orani olarakbir numara. Bir de z5p'ye baktim bunun yaninda cok sonuk kaliyor. Sony nin artik tasarimini degistirmesi gerekiyor bence. En azindan au cerceve ekran orani meselesini halletmeleri gerekir.

• Önden güzelde arkadaki kamera çıkıntısı samsung s6 edge plus ta bence berbat

• tazcan kullanıcısına yanıt
    Bende Xperia z kullanıcısıyım dediğiniz gibi ekran çerçeve boşluğu fazla

• Ekran oranı %70

• Merhaba arkadaşlar,

Root konusunda bana yardımcı olabilir misiniz, denemelerim başarısız oluyor kafa durdu artık eksik bir şeyler var,
  • asaricaa kullanıcısına yanıt
    Root için öncelikle bootloader Açmanı lazım ki tüm Sony ye ait drmlerin uçması anlamına geliyor bu. Sizin yerinizde olsam marshmallow ve bootloader unlock olayı olmadan çıkması beklenen Root olayını beklerdim.

• Arkadaşlar telefonu cebinde yamulan esneyen falan oldu mu hiç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal cebime sıgmıyor arka cepteyken bi kez oturdum birşey olmadı 175/60kgyum genelde ceket cebinde yada elimde mecburen kumaş pantolonda garip duruyor

• iPhone 5s im var günde iki kez hiç oynamadan şarj ediyorum.
    Z5 den birini alsam premium compack veya düz z5 beni pişman eder mi

• Bana sistem güncellemesi geldi kursammı?

• X performans ve x modellerinde bulunan nesne takip otofocus sistemi z5 serisine gelecek mi bilgisi olan var mı?

Edit: şimdi öğrendim kamera içindeki entegre çip ile sağlanıyormuş z5 serisine malesef gelmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 1 Mart 2016; 12:15:02 >
  • Sürüm ne yazıyor

• osmantkulu O kullanıcısına yanıt
    Staj yapıyorum genelde dükkandım canım sıkılıyor iş olmadığı için süreki telefon elimde internet, mesaj, oyun vs. iPhone 5s kullanıyordum prize bağlı yaşıyordum resmen pazartesi günü z5p aldım sabah 8 de çıkıyorum akşam bu saatlerde geliyorum eve ve bütün gün telefonla uğraşıyorum şarjım %4 Tüm günü abartı şekilde kullanınca bile yetiyor. Şuan hiç pişman değilim.
  • Merhaba arkadaşlar;

Telefonu yaklaşık 4 gündür kullanıyorum. Ne kadar kurcaladıysam bulamadım, sonsuz kaydırmayı nasıl aktif edebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.