Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazda M9daki gibi bir isinma perf dususu mevcut mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nupel2323

Kaça buldunuz?

1700 e buldum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama z5 Premium var çözüm bilen varmı varasa yardımcı olursa sevinirim

"bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden bu cihazda senkronize" sorunu geçemedim resetledikten sonra oturum açma şifresini hatırlamadım şifreyi değiştirince böyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nupel2323

Hocam z5 45 dk diye biliyorum, premium değil. Yanılıyor olabilirim tabi, ama öyle çok iyi değil hızlı şarj olayı, sonuçta tam dolum neredeyse 2 saat buluyor. Ama ekran süresi fena değil, ekran parlaklığı %75_80 civarı, herşey kullanıyorum, 5 saat alıyorum ekran süresi.

Hocam dediğim gibi yanılıyorsunuz z5 in içinden çıkan şarj aleti hızlı desteklemiyor, buraya tıklayarak yapılan dolum testleriniz inceleyebilirsiniz. Premium da pil daha büyük ve şarj hzlı olduğu için önceden de dediğim gibi tahmini 1,5 saatte tam dolum yapıyor.

• Arkadaşlar 5 gündür cihazı kullanıyorum. Uyarlanan parlaklık açık ve parlaklık seviyesi en düşükte, 3g ile batarya %20 civarına düştüğünde 4,5 saat ekran süresi alıyorum gayet memnunum stamina modu hiç kullanmaya gerek duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piece.of.paper -- 18 Şubat 2016; 2:29:16 >
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    O fiyata kaçırmayın.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piece.of.paper -- 18 Şubat 2016; 6:55:04 >

• nupel2323 N kullanıcısına yanıt
    Buradaki olumsuz yorumlar çok korkuttu gözümü hocam bilemedim.
  • Yani çok büyük beklentin olmasın, kamera en iyisi değil, batarya kötü değil, güncelleme ile daha iyi olacaktır, kamera daha iyi olmayabilir Sony bu konuda yetersiz, ekran kasa oranı kötü, ekran kalitesi çok iyi değil 4k olunca çok iyi ama belki marsmelow ile ekranı istediğimiz gibi kullanma özelliği gelir, su almaması artı, tasarım fena değil, stabile çok iyi, artıları eksileri var ama o fiyata kaçmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama z5 Premium var çözüm bilen varmı varasa yardımcı olursa sevinirim

"bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden bu cihazda senkronize" sorunu geçemedim resetledikten sonra oturum açma şifresini hatırlamadım şifreyi değiştirince böyle oldu

arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu
  • abi bu cihaz nasil 2 gun gidiyor sarji?telefon kapaliyken mi

• Hepsiburada.com da premium fiyatı 2399 A düşmüş. Şuan çok büyük kazıklandığımı hissediyorum. Parayı bırak biraz daha iyi olsaydı telefon üzülmeyecektim

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha iyi olsaydı dan kastın nedir.?
  • 1 GÜN KULLANDIĞIM SCR 46 SİYAH ORJİNAL KILIF VE SİPARİŞ EDİP HİÇ KULLANMADIĞIM EİRO ÖN ARKA TEMPERED GLASS CAM

İKİSİ TOPLAM 99 TL YE SATILIKTIR. ARKADAŞLAR KILIFA 170 TL CAMA 25 TL VERMİŞTİM

İLAN

http://forum.donanimhaber.com/m_114594001/f_//tm.htm#114594001
  • arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı
    mayıs ayına kadar sony centerlerda z5 premium 2499 2399 gibi bir fiyat olurmu acaba internetten almayı düşünmüyorumda
    diğer sorum normal z5lerdede olduğu gibi ses sıkıntısı varmı z5 premium modelinde
    birde son olarak parmak izi okuyucu nasıl stabilmi z5 konusunda pek stabil değil deniliyor teşekkürler şimdiden
  • Olumsuz yorun yazanlara şaştım kaldım doğrusu bir telefondan beklentileri nedir anlamadım.. İki gün önce sıfır Z5 Premium Chrome aldım 2,400 tl ye gayette memnunum.. Kalitesi,performansı gayet başarılı benim için. Parmak izide gayet stabil çalışıyor..

• İyi akşamlar bir arkadaşıma teknosa dan Z5 premium krom rengi rev.3 cihaz aldık.fakat hoparlörlerden ses çok kısık geliyor. Bu sorunun çözümü varmı? Bende Z5 COMPACT var.böyle bir sorun yaşamadım.
  • geryalkaay G kullanıcısına yanıt
    Daha iyi derken;
    +3450 mili amper pilin ben 5 saat ekran süresi alıyorum en kısık parlaklıkta ve stamina modunda ama 6 saat alanda var bunun biraz daha falza olması gerektiği.
    +Kameranın 23 mp olduğu halde iyi çekmediğini
    +Ön kameranın iyi olmadığını
    +Hoparlörden çıkan sesin htc one m7 den daha az olduğunu
    +Sesin bir gün fazla bir gün az çıktığını

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Sony fanboyları topa tutar mutlaka bunları yazdım diye ama gerçekler bunlar.
  • Şarjım %15 e düştüğünde full 3g açık stamina modu kapalı 5 saat ekran süresi alıyorum gayet de memnunum.
    Telefonun kamerası çok da önemli değil benim için ki ne kadar fark yaratır tartışılır doğrusu.
    Sesi çok hoşuma gitti gerçekten hoparlörlerden kaliteli tok ses geliyor yüksekliğine birşey diyemem.
    Ekrana gelirsek bence 1080p gayet yeterli 4K umrumda değil z5 yerine premium tercih etmemin sebebi pilinin ve ekranının daha büyük olması.
    Stabilte açısından süper zaten z den buna geçtiğim için baya bi farketti bende.
    Cihazı almayı düşünen arkadaşlar kötü yorumlara aldanmayın bence gidin cihazı bi inceleyin ben normalde z6 ve surface Phone u bekleyecektim ama tasarımını görünce aşık oldum ve dayanamadım aldım.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.