Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xapplex

Hocam telefonun durumu nasıl resim paylaşabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam sıfır.

Arkasındaki jelatin bile duruyor

Aldığımda bende inanamadım.

Veren arkadaşım alıp eve atmış aylar sonra aldığını hatırlayıp

kullanayım demiş.Biraz baba parası yiyen birisi.Tabi benim kardeşimde telefonu görünce bana sat filan dedi.

Arkadaşta sağolsun 500 e bıraktı bize.Birde paran olursa ödersin dedi

ben kabul etmedim direkt peşin verdim.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam sayende hallettim.
  • Albay7 kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. Yardımcı olabilmiş isek ne mutlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım sony xperia z5 telefonunu garantiye yolladı kvk ya ürün yapıldı denildi üzerine tüm testlerden geçti denmiş fakat kargo kutusunu kargo şirketinde açtığında telefon parçalanmış halde çıktı ambalajda sorun yok kargolanırken zedelenmemiş yani hasarsız kargo bilerek parça parça konulmuş tamir edildi diye gönderilmiş tabi kamera görüntüleri ve şahitler var o an için 

Sonrasında 10 dakika için de yine kargo şirketinde kvk aranıyor ve bize geri yollayın diyorlar 10 dakika sonra kargo geri kabul ediyor telefon tekrardan kvk ya gidiyor orada işlemlerden geçiriyorlar sanki arkadaşım telefonu sökmüş gibi kullanıcı hatası diyorlar ve 900 küsür tl fatura çıkarıyorlar. Tekrardan iletişime geçince kvk ile tekrardan incelenecek diyorlar ve bir haftadır incelenecek aranıp sorduğumuzda yoğun olduklarını söylüyorlar.

Benim düşüncem maddi manevi tazminat davası açmak yönünde ama işin doğrusu nasıl olur sizce. Bir aydır telefonsuz ve devamlı salak yerine koyuyorlar psikolojisi ve güveni darma duman oldu ki haklı bence. Başka sorunlara da devamlı yol açıyor bu durum.

Şahitler ve kargo şirketinin kamera kayıdı olmasa eminim siz bize böyle gönderdiniz veyahut biz size tamir edip gönderdik siz bozmuşsunuz derlerdi fakat bu durumda tamamiyle haklı olduğumuzu düşünüyorum kanıtlarla. Hakkımızı en ufak şekilde yerde bırakmadan yaşattıklarından dolayı en ağır cezayı nasıl almalarını sağlayabiliriz. 

• Android 8.0 yükleyebilir miyiz

Telefonu verdim kvk'ya. Garanti dışı kullanım sebebiyle tamir için 1040 lira para istediler.
    Geçmiş olsun hocam.. Yazılım işini halletmiştin oysaki, garanti dışı kullanımdan karşıtları nedir?

Hangi sorunun için bunu demisler acaba?

geçmiş olsun hocam. peki neden neymiş söylediler mi istersen birde şansını teleservice de dene sıvı temasından garanti dışı kalan telefonları teleservice de yaptırmıştı bir kaç arkadaş .

@MrExelance maalesef şimdilik z5 serisinin hiç biri için 8.0 sürüm çıkmadı hocam. Z5 için çalışmalar var ancak %100 randumanlı çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 6 Eylül 2018; 9:19:36 >
  • Tamam hocam @ouzqan

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Telefona sms geldi. Garanti dışı kullanım nedeniyle diye onun dışında bir açıklama yok.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albay7 -- 6 Eylül 2018; 15:49:8 >
    Yok hocam bir açıklama. Yarın telefonu alacağım. Bir de şansımızı teleserviste deneyelim bakalım.
  • Limonski L kullanıcısına yanıt
    Yapılacak iş kargocudan tutanak aldıysanız, geri yolladığınıza dair belgelerle birlikte thh ye gidin. Ücret iadesi isteyin. Bu saatten sonra uzlaşma vs olmaz. Geciktirmeden başvurun.

Aynen hocam sen bide şansını teleservice de dene. Gerçi telefon gelince fatura veya servis formu gibi bir kağıtta gelirse onda yazması lazım olmadı kvk cihaz takip olması lazım web sitesinde istersen bide oradan bak.

• Herkese merhabalar. Hali hazırda Samsung Galaxy A8 2016 kullanmaktayım. Aslında telefonumdan son derece memnunum. Ancak tabiri caizse kaşıntı tuttu diyecem artık, bu cihazı almak istiyorum. Daha önce Xperia Z3, Z5, Xz ve Xz Premium kullandım. Sony'e ciddi sempatim var. Güncel telefonların çerçevesiz ekranlarını ve Edge ekranlarını sevmiyorum. Dolayısı ile bu tip eski ekran kasa oranlı telefonlardan Z5 Premium kaldı.

Sorum şu; Sizce kullanmakta olduğum cihazımı satıp Z5 Premium almalımıyım?

• tgmfırat T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu saatten sonra z5 premium a boş yere para verme. XZ Premium al tekrardan kasım aralık gibi 9 güncellemesi de gelir. Ondan sonra seni eğer sıkmaz ise 2-3 sene götürür. Z5 kullanmışsın zaten z5 ile z5p arasında hiçbir fark yok boşuna kullanma ama xz premium ile z5 premium arasında uçurum var.
  • Doğru söylüyorsun ancak xz premium'a bütçem yetmiyor maalesef. Arada 700 Tl'den fazla fark var.

• Buarada çift hatlı cihaz kullanmak durumundayım. Belirtmeyi unutmuşum...

• Z5 serisinden sonra adam akıllı dual modeller pek gelmedi ama bence o fiyata eğer çin menşeililer varsa onlara yönel hocam veya şuan ki cihazından devam et. Z5 Premium için boşuna para verme bu saatten sonra
  • Teşekkür ederim bilgi paylaşımın için.

• Slmn alykm hayırlı akşamlar arkadaşlar z5 premium cihazım ekran pert oldu. Elinizde çıkma ya da bozuk z5 premium var ise alabilirim fiyatj bilgilendirirseniz???? Veya ikinci el z5 premium alabilirim????

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.