Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: askarali

Cevabı kendinde vermişsin zaten bi anlamda.. Başka bir sorun yoksa bence verme..dediğin gibi rezillikler diz boyu..

Vermeyeyim. Ozaman dediğin gibi başka bir problemim yok. Ufak tefek bazen can sıktığı oluyor ama çok memnunum telefondan. Birinin arka kapağını açık yollamışlar şok oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir süre bluetoothla idare ettim. Kulaklık bozulunca tekrar tekrar soundabouta kaldık:) yeni kulaklık alacağız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: exmadon

Bende bir süre bluetoothla idare ettim. Kulaklık bozulunca tekrar tekrar soundabouta kaldık:) yeni kulaklık alacağız artık

Bluetooth kulaklıkta görüşme yapamıyoruz sanki hocam, karşının sesi geliyor fakat benimki gitmiyor dün denedim birkaç kez. Sound About ile de arada kesilmeler oluyor. Çok can sıkıcı gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    benim kulaklığım la telefon görüşmesi yapabiliyordum. Kulak üstü kulaklıktı üzerinde mikrofonda mevcuttu. ucuz bir şeydi ama güzel iş görüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exmadon

benim kulaklığım la telefon görüşmesi yapabiliyordum. Kulak üstü kulaklıktı üzerinde mikrofonda mevcuttu. ucuz bir şeydi ama güzel iş görüyordu.

Ben bu kulaklık sorunu olmadan önce yapıyordum hocam ama sorundan sonra dün ilk kez denedim olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklığı kullanıyorum

Tavsiye ederim sesi net veriyor ve alıyor

Taotronics marka

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B06ZYX6Y1T?psc=1&ref=yo_pop_mb_pd

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 19 Aralık 2017; 13:46:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: astanakulov

Arkadaşlar benim ekranda durduk yere bir sararma meydana geldi sol üst tarafta.Ölü piksel diye adlandırılıyor galiba.Garantiye gönderirsem çözümü sağlanır mı yoksa daha önce yaşayan var mı bu durumu?

Benimde bugün başıma geldi. Şikayet var da birine kullanıcı hatası demişler bende merak ediyorum durumu.

• 6 saate yakın ekran süresi aldım bataryası çok iyi bu telefonun

Ekran ışığını üçte bire getirdim

Hızlı şarj zararlı mı?

Zararlı olabilir diye 0.7 amper şarj aleti kullanıyorum

batarya ölse telefonu açmak mesele

• Sa arkadaşlar. Bugün cihaza reset atacağım. En stabil, pili dayanan versiyon hangisidir? Veya custom rom önerisi olan varsa kurulumu detaylı anlatabilirmi? Cihazım dual versiyon

• Parmak izi sensörü çalışmıyor yazılımla iptal edildi yazıyorlardı

Ayarlardan parmak izi sensörünü aktif ettim parmağımı tanıttım son yazılımla parmak izi sensörünü kullanabiliyorum

Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

Fotoğraf çekme düğmesi hiç çalışmıyor

Neden olabilir?

Hocam geç bir cevap olacak ama ilk basışta flaş patlıyor sonrasında eli fazla oynatmadan sert basın o tuşa.

• quote:

6 saate yakın ekran süresi aldım bataryası çok iyi bu telefonun

Ekran ışığını üçte bire getirdim

Hızlı şarj zararlı mı?

Zararlı olabilir diye 0.7 amper şarj aleti kullanıyorum

batarya ölse telefonu açmak mesele

Hızlı şarj zararlı hocam. Mümkünse yeltenmeyin hiç o olaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adiyamanmp3

quote:

Neden olabilir?

Hocam geç bir cevap olacak ama ilk basışta flaş patlıyor sonrasında eli fazla oynatmadan sert basın o tuşa.

Çalıştı hocam sorun yok şimdi

Tuş kilitliyken Kamerayı açmak için basılı tutmak gerekiyormuş tuşa

Kamera açınca ilkinde netleşiyor

Sonuna kadar basınca çekim yapıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adiyamanmp3

quote:

Neden olabilir?

Çalıştı hocam sorun yok şimdi

Tuş kilitliyken Kamerayı açmak için basılı tutmak gerekiyormuş tuşa

Kamera açınca ilkinde netleşiyor

Sonuna kadar basınca çekim yapıyor

Aynen öyle. :)

• Arkadaşlar bir şey sorcam kamerayla ilgili resim ve video çok çekmem hatta az foto çekerim lakin video çekerken aşırı derece karıncalanma yaptığını fark ettim Full HD 30-60 fps ve 4K da da aynı bi fark göremedim telefonda izlerken aşırı derece karıncalanma var bu normal mi yoksa kamerada mı bi sıkıntı var ??

Bide video çekerken ışık tek bi kaynaktan gelince mesela oda da video çekerken tepeden ışık gelir floresandan etrafı çekiyorum mesela ilk 2-3 saniye boyunca siyah hayalet dalgalanmalar oluyor ekranda sonra geçiyor normal mi bunlar ?

• Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjı fulleyip çıkarıyorum gece 12 gibi sabah 7 8de uyandığımda 40 30 lara kadar düşmüş buluyorum kendi kendine şarjı gidiyor lanet telefonun

• Selâm,

servis konusunda bir belirsizlik var, kvk ve teleservice var.. Kimi kvk vermiş, rahat bi şekilde sorun giderilmiş yeni üretilmiş.. teleservice de aynı şekilde,

Ben kvk ile baya uğraştım, sorunum makroydu.. albüme girdiğimde titreme vardı, giderildi.. sonra kulaklık soketi, ısınma vesaire.. Isınma sebepse hocam ümitlenmeyin derim, batarya konusu ama somut bişey.. *#*#7378423#* dan baktınız mı bataryası kaç gösteriyor..

Başla hızlı şarz cihazı ile denediniz mi, orası önemli..

Telefonu ne zaman aldınız bilmiyorum üst modelleri çıktığı için eskisi gibi ilgilenmiyorlar..

Size tavsiyem sorunları net yazın ısınma, değişim talebesi ekleyebilirsiniz.. Şikayetvardan yakın tarihli servis şikayetlerini okuyun en son ne diyorlar bilmiyorum..

• Okuyor kullanıcısına yanıt
    Reis bu sabah verdim telefonu o kadar şikayetim sorunum vardı ki artık birisini hallederler diye umuyorum kvk ya gönderdiler telefonu da mart 2016 da almıştım hızlı şarj zaten olmuyordu bakalım 20 iş günü dediler gelmesini bekleyip görücez ne olur ne olmaz

sağolasın cevap için bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905uumit

Reis bu sabah verdim telefonu o kadar şikayetim sorunum vardı ki artık birisini hallederler diye umuyorum kvk ya gönderdiler telefonu da mart 2016 da almıştım hızlı şarj zaten olmuyordu bakalım 20 iş günü dediler gelmesini bekleyip görücez ne olur ne olmaz

sağolasın cevap için bu arada

İyi yapmışsın hocam güzel telefon ama sorunları var biraz.. Özel mesaj atamadım doğrulama telefon kodu vesaire, inşaallah çözülür sıkıntın

• selam kulaklık girişi sorunu yüzünden para iadesi alan oldu mu ? ben 1 defa anakart yüzünden değişim aldım buda 2.kulaklık sıkıntısı bıktım gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.