Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 7.1.1'de nasıl root atacağız, bilen var mı?
  • Kulaklık sorunundan sonra şimdi de wifi sorunu ortaya çıktı. Sürekli bağlandığım internete 2-3 gündür zar zor bağlanıp kısa süre sonra kopuyor. Aynı interneti bilgisayardan da kullanıyorum onda hiçbir sorun yok. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun arka camı kırılıpta yaptıran varmı. Ve yaptırdıysanız ne kadar ücret gitti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, iki mesaj önce yazdım..

ekran değişmemiş ben de idare etme kararı aldım mecburen.. Ertesi gün konuşurken, karşı tarafa sesim gitmediği metalik geldiğini söylediler..

Kendim de test ettim,

Böyle bir şey olamaz.. Servis sonrası, sesim gitmiyor.. ses kaydı iyi mikrofonda sıkıntı yok..

ya sinirlerim bozuldu kvk,

Tekrar verdim, şimdi test edildi karşılaştırıldı normal denildi..

Muhtemelen yarın alabilirim..

Arkadaşlar böyle bişey olabilir mi ya,

TELESERVİCE VERMELİ MŞYİM ORASI HAKKINDA DAHA KÖTÜ yazılar okudum..

Tavsiyeniz ne beyler..

• NFC çalışmıyor mobil ödeme olmuyor. Harici olarak nasıl test edebilirim.

Ayrıca çok ilginçtir birini aradığım zaman telefon çağrı anında "tamamen sessiz" moduna geçiyor.

Ne yapabilirim

• Merhaba arkadaşlar. Benim z5 premium dual cep telefonum var. Gerek pil sorunu ve ekran kısılması gerek arayüz çok sıktı. Bir custom rom a geçmek istiyorum. Yalnız cihazımın garantisi devam ediyor arıza yaptığında garantiye dönmek için stock rom ve root iptali harici ne tür işlemler gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.T. -- 8 Ekim 2017; 17:0:43 >
  • Diğer arkadaşların paylaşımlarına da baktığımızda bu telefonun gerçekten sorunlu olduğu anlaşılıyor.Telefonu biraz bile kurcaladığımda, ekranın alt bölümünün dokunmatiği çoğu zaman çalışmıyor. Biraz kenara bırakınca ya da kapatıp açınca düzeliyor ama tekrar ediyor. Custom rom -root felan hiç uygulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 8 Ekim 2017; 18:20:0 >
  • Z5 Premium ülkemiz 🇹🇷 cihazlarına dağıtılmaya başlanmıştır.
    32.4.A.1.54 sürüm numaralı güncelleme
    ❗️❗️❗️❗️❗️❗️Güncelleme içeriği: Güvenlik yaması, optimizasyon, şarj ve stabilite iyileştirmeleri
    Yakında Z5,z5 dual, Z5c,Z5p dual için gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 9 Ekim 2017; 8:49:59 >
  • acabuco3 A kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: anjunabeach

Marshmallowa dönünce düzeldi kulaklık sorunu

Hocam nasıl döndünüz

• hocam drm key yedeği almıştım, kulaklık arızası verdi telefon yedeği nasıl yükleyebilirim ?
  • Dediğiniz sorun bende de oldu 1-2 kere çok ısındığı ve çok kurcaladığınız vakit oluyor tabi bu nadir sorunlardan biri bizde oldu başkasında olmamış yani kronik değil.

Dokunmatikte mi sıkıntı var dedim çok saçma ekran kırılmadı çünkü benim klavyede e s z tuşları basmıyordu mesela geçende alt tuşlar takıldı basmıyor ya mühim değilde insan premium cihaz alınca kusursuz istiyor kusursuz olmasında basit sıkıntılar olmasın.

Yeni güncelleme gelmiş yükledim bende var mı bi yararı ?

• Ya bu wifi cekım sıkıtısı benı delı edıcek. Internet hızım 24 mbps fıber. 1000 tllık telefonda cok rahat 1080p vıdeo ızlenırken z5 premıumda modemın 1 metre yakını harıc ızlenmıyor. Hele bu mesafe 10 metreye cıkınca hıcden ınternete bıle gırmıyor. Var mı baska sıkayetcı olan bu durumdan?

• Son güncellemeyi yükledikten sonra hemen kulaklık takıp kontrol ettim ama sorun hala devam ediyor. Ufak bir uygulama sayesinde el ile düzeltebildiğimiz bir sorunu koskoca Sony'nin güncelleme ile halledememesi tuhaf gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Benim çok sık yapıyor. Ürün tümden sorunlu bence. Çünkü bende dokunmatik çalışmıyor. Onda kulaklık girişi çalışmıyor filan. İllâki bir problem var. Sorunlar yumağı.
  • jwcree kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.4 GHZ olarak bağlanın. Muhtemelen modeminizin 2.4 ve 5GHZ olarak iki tür bağlantı yayını vardır. Wi-fi yayınına bakın, 5GHZ yazmayan, aynı isimdeki yayına bağlanın.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Modemde oyle bı seçenek yok tek yayın var oda zaten 2.4 ghzye ayarlı. Zaten evdekı dıger telefonlarda hız sorunsuz. Sadece z5p de var sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jwcree -- 10 Ekim 2017; 14:56:38 >
  • Sonuç bir şey yapacak mısınız ilk klavyede başladığı için dert etmedim geçti zaten 2-3 kere olduda genede sinir bozucu Premium telefon alıp 2.000 den fazla para veriyoruz isyanımızda haklıyız bide ortaya bastığımda sağ ve sola hareket yaptığımda sayfa en aşağı ve müzik çalardayken tam ortaya şarkıyı seçmek için dokunduğumda en aşağı gidiyor insan kuşkulanıyor dokunmatikte sıkıntı var mı diye telefon 1 aylık ne sıkıntısı olabilir ki?

Ayarlarda Tanılama bölümünde ekran dokunmatiği testi var orda bi sorun yok ama o testi baz almakta ne kadar doğru bilemedim.

Telefonu alalı ne kadar oldu bide ekran hasar aldı mı yalnız bu mevzuya forumda hiç rastlamadım bi ikimizden duyuyorum.

Dün XZ P yi detaylı inceledim telefon uçuyor hızdan bunu 1 sene kullanıp 835 işlemcili telefonlara geçmek daha mantıklı benimki yavaş geldi kullandıktan sonra yalnız onlarda ısınıyor yani bi tık altı ısınıyor diyebilirim mesela Z5 P rahatsız ediyorsa XZ P etmiyor o seriye geçmek daha mantıklı.

2018 de tasırım değişecekmiş Mirai sistemi gibi gelcekmiş ekran kasa olarak çok iyi fakat örnek görsellerde ince uzun görünüm var eğer öyle olcaksa yine kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 12 Ekim 2017; 18:57:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okuyor

Arkadaşlar, iki mesaj önce yazdım..

ekran değişmemiş ben de idare etme kararı aldım mecburen.. Ertesi gün konuşurken, karşı tarafa sesim gitmediği metalik geldiğini söylediler..

Kendim de test ettim,

Böyle bir şey olamaz.. Servis sonrası, sesim gitmiyor.. ses kaydı iyi mikrofonda sıkıntı yok..

ya sinirlerim bozuldu kvk,

Tekrar verdim, şimdi test edildi karşılaştırıldı normal denildi..

Muhtemelen yarın alabilirim..

Arkadaşlar böyle bişey olabilir mi ya,

TELESERVİCE VERMELİ MŞYİM ORASI HAKKINDA DAHA KÖTÜ yazılar okudum..

Tavsiyeniz ne beyler..

Yenisi ile değiştirdiler, anakart bekliyor yazıyordu..

Ama çok sevinemiyorum, yine kulaklık arızası çıkacak diye çekiniyorum..

Şimdi 4,5 g çok yavaş acaba yazılımsal mı?
    Düzeltiyorum, google play de yavaş normal siteler için hızlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okuyor -- 11 Ekim 2017; 22:14:37 >

• Bu telefon teknolojiden yediğim en büyük kazık, iyi güzel ama verilen parayı kesinlikle hak etmiyor.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.