Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende z den geçmiştim ısınma ikisininde aynı alışkınım diyorsan z5p güzel telefon eline alan herkes hasta oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok acil yardım lütfen!!

Goprodan çektiğim videoları xperia z5 te video düzenleyicide açıp fotoğraf aldım. Yaklaşık 50-60 tane foto telefona kaydoldu ama albüm klasöründe gözükmüyor. Whatsaapdan filan birilerine atıyorum ama klasörde ulaşamıyorum fotolara. Bilgisi olanlardan rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbascan -- 23 Haziran 2017; 1:12:54 >
  • Beyler bayanlar, telefon kasıyor arada donuyor, antutu puanına baktım 40000 dedi, ne yapmalıyım

• Cümleten merhaba. Bir Sony'ci olarak dün itibariyle z5 premium alarak tekrardan Sony'e dönüş yaptım. Cihazı kadıköy'den sıfır swap bir şekilde aldım ve malumunuz olduğu üzere kulaklık soketi sorunu benimde başıma geldi. Kulaklığı taktığım andan itibaren cızırtı şeklinde sesler geliyor. İnternetten bulduğum bir program vesilesiyle müzik dinlerken cızırtı gelmiyor ama müziği durduğum andan itibaren sorun devam ediyor. Ücreti karşılığında yaptırmak istersem ne kadara mal olur bana bu kulaklık soketi olayı? Ayrıca bu zamana kadar Sony servisine hiç işim düşmedi. İstanbul Avrupa yakasında temiz işçilik yapan bir yer var mı? Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Cümleten merhaba. Bir Sony'ci olarak dün itibariyle z5 premium alarak tekrardan Sony'e dönüş yaptım. Cihazı kadıköy'den sıfır swap bir şekilde aldım ve malumunuz olduğu üzere kulaklık soketi sorunu benimde başıma geldi. Kulaklığı taktığım andan itibaren cızırtı şeklinde sesler geliyor. İnternetten bulduğum bir program vesilesiyle müzik dinlerken cızırtı gelmiyor ama müziği durduğum andan itibaren sorun devam ediyor. Ücreti karşılığında yaptırmak istersem ne kadara mal olur bana bu kulaklık soketi olayı? Ayrıca bu zamana kadar Sony servisine hiç işim düşmedi. İstanbul Avrupa yakasında temiz işçilik yapan bir yer var mı? Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Şimdi hoparlör de çalışmıyor. Ne şekilde hareket etmem gerekiyor arkadaşlar, yardımcı olun lütfen.

• Hoparlör düzeldi çok şükür. Kulaklık soketine dair fiyat bilgisi verebilecek kimse yok mu?

• Kronik bir sorundur servise vermeniz gerekiyor Maltepede Arvato Teleservice var oraya götürmeniz gerek parça değişimi oluyor ve sorun düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Kronik bir sorundur servise vermeniz gerekiyor Maltepede Arvato Teleservice var oraya götürmeniz gerek parça değişimi oluyor ve sorun düzeliyor

Hocam merhaba. Ücret karşılığında yaptırsam ne kadar tutar peki? Diğer bir hususta Avrupa yakasında verebileceğim, temiz işçilik yapan bir yer var mı? Son olarak servis sorunu çözdükten sonra tekrardan yaşar mıyım bu durumu? Şimdiden sağolun.
  • Hocam hiçbir fikrim yok fiyat konusunda teleservice çok iyi bir servis değil ama kötünün iyisi distribütör garantisi diye dolanıyor ortalıkta forumda arka kapak çatlamasına 700 tl çıkarmış bir firma yinede gidip sormakta veya arayarak sormakta fayda var teknik servis harici başka servislere pek güvenmiyorum açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam hiçbir fikrim yok fiyat konusunda teleservice çok iyi bir servis değil ama kötünün iyisi distribütör garantisi diye dolanıyor ortalıkta forumda arka kapak çatlamasına 700 tl çıkarmış bir firma yinede gidip sormakta veya arayarak sormakta fayda var teknik servis harici başka servislere pek güvenmiyorum açıkçası

Bilgilendirme için sağolun hocam. Sorum güncel arkadaşlar. :) Yardımı veya önerisi olan arkadaşları bekliyorum. :)

• Sony gibi bir marka ses olayında nasıl böyle bir hata yapar, aklım almıyor. Başına gelmeyen de durumun vehametini tam olarak bilmiyor. Bu kulaklık soketi olayının sıkıntılı olduğunu biliyordum ama yine de tasarımından ötürü karşı koyamadım z5p'ye. Sırf kenar hatları falan çok keskin olduğu için geçen ay xz'yi sattım. Z5p görsel olarak muazzam bir cihaz bence. Bir de şu kulaklık soketi olayını çözüme bağlayabilirsem çok tatlı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adiyamanmp3 -- 26 Haziran 2017; 4:45:22 >
  • Hocam geçmiş olsun, soket sıkıntısı yaşamayan şanslı azınlıktan biri olarak yakın zamanda telefonu ekranla ilgili bir durum yüzünden Kvk servise verdim, garanti kapsamında işlem gördü.

Servisten çok memnun kaldım, 3 gün içerisinde telefonu teslim aldım, sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.

Benim verdiğim servis Ankara'daki Kvk'ydı, imkanınız varsa tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Hocam geçmiş olsun, soket sıkıntısı yaşamayan şanslı azınlıktan biri olarak yakın zamanda telefonu ekranla ilgili bir durum yüzünden Kvk servise verdim, garanti kapsamında işlem gördü.

Servisten çok memnun kaldım, 3 gün içerisinde telefonu teslim aldım, sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.

Benim verdiğim servis Ankara'daki Kvk'ydı, imkanınız varsa tavsiye ederim.

İyi dileğiniz ve tavsiyeniz için sağolun hocam. Soket dışında teknik servise vermeniz cihazınızın göze gelmesine işaret ediyor. :) Bi kaç yerde bu sorunun sony tarafından verilecek güncelleme ile çözüleceğine dair post okudum ama ne denli doğru bilemiyorum. Sizin konu hakkında bilginiz veya duyumunuz var mı? Diğer bi sorum ise servise verirsem şayet bu sorun çözüldüğünde ileride tekrar nükseder mi acaba? Bu durumda cihazın su geçirmeme olayının kaybolacağına dair de endişeliyim.

• Güncelleme geleceğini sanmıyorum. Servise vermeden kulaklığınızı kullanmak isterseniz "Sound About" programına göz atmanızı tavsiye ederim. Geçmiş mesajlara bakıp, yahut konu içinde aratıp bilgi alabilirsiniz.

Su geçirmezlik durumunda herhangi bir sorun olmuyor,telefonun testlerini yaparak teslim ediyorlar, ki ben de servis sonrası aynı konudan çekinmeme rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Güncelleme geleceğini sanmıyorum. Servise vermeden kulaklığınızı kullanmak isterseniz "Sound About" programına göz atmanızı tavsiye ederim. Geçmiş mesajlara bakıp, yahut konu içinde aratıp bilgi alabilirsiniz.

Su geçirmezlik durumunda herhangi bir sorun olmuyor,telefonun testlerini yaparak teslim ediyorlar, ki ben de servis sonrası aynı konudan çekinmeme rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Hocam çok sağolun. Son bir soru daha sorup rahat bırakacağım sizi. :) Ücret karşılığında kulaklık soketini yaptırmak istesem ne kadar tutar?

• İnanın onu hiç bilemiyorum, o konuda diyebileceğim tek şey birkaç yerden fiyat almadan karar vermemeniz :) Garanti harici yaptıracaksanız da bir şekilde eş dost eşrafından tanıdık olması bir sorun yaşarsanız muhattap bulmanız açısından daha faydalı olacaktır :)

• quote:

İnanın onu hiç bilemiyorum, o konuda diyebileceğim tek şey birkaç yerden fiyat almadan karar vermemeniz :) Garanti harici yaptıracaksanız da bir şekilde eş dost eşrafından tanıdık olması bir sorun yaşarsanız muhattap bulmanız açısından daha faydalı olacaktır :)

Tamamdır hocam, çok sağolun zaman ayırdığınız için. :)

• Rica ederim ne demek, geçmiş olsun tekrardan :)

• 477 mb'lik sistem güncellemesi yayınlanmış bulunmakta, Ota'dan ya da Xperia Companion'dan güncelleme yapabilirsiniz.

• Güncelleme hakkında bilgisi olan var mı? Bana da geldi fakat Wifi yok, yükleyemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.