Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reis bende de böyle pil tüketim bilgileri fakat tamamen şarj olduktan sonra kullanım diyor orda toplam %33 lük bir tüketim var fakat benim telefon %100den %32 ye düştü ve hiçbir şey yapmasam da ısınıyor sabaha kadar durmuyor 80le falan uyuyup sabah uyandığımda kapanmış oluyor bir aydır böyle bi sorunum var güncelleme ile alakalı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1905uumit 1 kullanıcısına yanıt
    Telefonu tamamen formatlamani/sifirlamani, Sonrasinda da, son android güncellemesini yapmadan o haliyle bir süre kullanmanı, test etmeni tavsiye ederim..
    Once telin bu halini bir dene istersen hocam, bakalim telde bir sorun yoksa sarj aletinde sıkıntı olup olmadığı daha anlaşılır bir hal alacaktır sanırım

• bendahayeniyimdesem B kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşa katılıyorum, ben olsam bende bu teli almazdim..
    4k nin "bence" cok aman aman bir artisi yok..
    Bildiğin bir Sony telefon iste.
    Ilk defa sony kullanacaksan, kaliteyi ve bazende sorunlari tatmak için alabilirsin, onun dışında telin özellikleri zaten suan piyasadaki cogu telefonla es değer vaziyette
    Hülasa, biraz daha araştırma yap bence dostum ve öyle kararını ver
    Saygılar

• 1905uumit 1 kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapmayı deneyin sorun donanımsal değil ise çözülecektir

• O zaman arkadaslar z5i hicmi seven yok emin olunki bu telefon bana gore asiri guzel amam yorumlar ole soylettirmiyor yeni cikan a8 zenfone 3 ve s6 arasinda takiliyorum yardim etcek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendahayeniyimdesem

O zaman arkadaslar z5i hicmi seven yok emin olunki bu telefon bana gore asiri guzel amam yorumlar ole soylettirmiyor yeni cikan a8 zenfone 3 ve s6 arasinda takiliyorum yardim etcek ?

Bence telefon mükemmel. Alırken s6 ile kıyaslama fırsatım olmuştu s6nın menü geçişleri falan bu telefona göre kasıyordu

telefonu uzun süre kullanıcaksanız Sony i tercih etmek daha doğru olacaktır. Samsung 1-2 yıldan sonra fazlasıyla kasmaya başlıyor. Ama root işleriyle ilgileniyorsanız iki telefon arasında tasarımı hoş gelen cihazı seçebilirsiniz.
  • Sistem tam yük altında sıcaklık değeri son güncelleme kurulu

• Artık gelsin şu Android 7!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendahayeniyimdesem

O zaman arkadaslar z5i hicmi seven yok emin olunki bu telefon bana gore asiri guzel amam yorumlar ole soylettirmiyor yeni cikan a8 zenfone 3 ve s6 arasinda takiliyorum yardim etcek ?

Olağanüstü bir telefon aslında ama millette sıkıntı çıkıyor işte ondan kızıyorlar haklı olarak.Ben yaz sonunda aldım canavar gibi çalışıyor nazar değmesin, bir problemde çıkmadı çok şükür.Arada evdeki wireless ağına bağlanmada sıkıntı çıkarıyordu, şu son update ile o olayda bitti.Şahsen çok memnunum telefondan, z'yi 3,5 sene civarı kullandım bu da bir o kadar götürür beni herhalde.
  • Merhaba z5 preiumda instagramdaki fotolar çogu kalitesiz gözüküyor atılan fotoğrafın kalitesi 4K ya göre düşük oldugu için ve ekran 4k oldugu içinmi öyle gözüküyor ama 4K foto falan açtığımda harika gözüküyor sizdedemi öyle acaba sadece bende mi?
    Telefonu bu kadar yerin dibine sokacak durum yok kronik sorun var, kulaklık soketi, onun dışında kronik hiç bir sorun yaşayan duymadım. Yamulma bükülme aşırı ısınma arka kapak çatlaması gibi sorun yaşayan insanlar da var zaten telefonun adını çıkartan bu olaylar. Arkası zaten cam, bükülmesi parmak izi sensörü yüzünden, yanda olması mukavemeti düşürüyor bunu bilerek davrandığın sürece sorun olmaz. Isınma cihazın doğası gereği oluyor işlemcisine rağmen serin çalışıyor ama ısındığı zaman performans kaybına hiç rastlamadım oyun oynayan biri değilim oyunlarda sorun çıkabilir diye düşünüyorum. Yani diyeceğim o ki her telefonun güçlü ve güçsüz yanları var çok severek aldım zaten sony kullanıyordum abartılı kamera vaatlerine inanmadım uçuk kaçık performans beklemedim ben çok memnunum. Bu telefonun ekranı her defasında söyledim yine söylüyorum gördüğüm en güzel ekran. Kağıt üzerinde değil rakipleriyle yan yana koyup deneyin

• Son güncellemeden sonra batarya performansı baya düştü, Android 7 ile düzeltirler umarım.
  • Arkadaşlar bugun aynı sorunu farkettim kulaklıgı taktıgımda hissetmiyor telefon sound about ile hissediyor ama tümden halletmek istiyorum sorunu servise yollasambidaha sorun cıkarmıcana emin olabilirmiyim tam olarak ne yapıcaklar serviste bilen yazabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalik988

Arkadaşlar bugun aynı sorunu farkettim kulaklıgı taktıgımda hissetmiyor telefon sound about ile hissediyor ama tümden halletmek istiyorum sorunu servise yollasambidaha sorun cıkarmıcana emin olabilirmiyim tam olarak ne yapıcaklar serviste bilen yazabilirmi.

Kulaklık soketini değiştirecekler.

• 222 sayfalık konuyu 3 günde okudum bitirdim gözler felç.

Haklı yorumlar var güncelleme sonrası kulaklık algılamama var. Su geçirmezlik kapak kapalımıydı düzgün talimatlara uyuldumu soru işareti?

Ancak yarı yarıya kullanıcı tecrübesizliği ve hatasından kaynaklı serzenişler yorumlar da var.

Son sayfalardaki kulaklık jackından ışık görmek sorunu (?) nedir yav :D

Kafaya takılan şeye bak. Bu bi sorun! olmamalı! sony'ye yakışmıyor! tahammül edemem böyle bi rezilliğe! :D :D

Arkadaşlar bu kadar gereksiz bişeyi de kafaya takarsanız ömrünüz geçmez böyle.

Bu tip arkadaşlara daha kötüsünü söyliyim ekran açıkken sim kart hafıza kartı yuvasını açın bakın bakalım florosan gibi ışık üstelik anakart görünüyor!!!!!11 :D :D

Büyük rezalet herkes telefonları değişime iadeye versin yıkın KVK teleservice kapılarını yürüyün....!'

:)

• Ben telefonumu (garantisi var)servise göndercektim fakat sonynin ankarada servisi teleservice hakkında çok fazla şikayet gördüm.Nette yazılan birsürü şikayet var.Kulaklığı pek kullanmadığım için göndermekten vazgeçtim.Ankarada sonynin başka sevisi varmı yoksa tek teleservicemi var,bilgisi olan yazabilirmi, şirket güvenilirmi, birde servise versem kaç günde elime ulaşır.
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Peki o tamamen sıfırlamayı veya formatı nasıl yapıcam reis pc üzerinden yazılım onarımı diye bir şey yaptım Sony Companion uygulaması ile eğer oysa onu da yaptım yine düzelmedi başka yok bir yolu varsa yardım ediver sana zahmet

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum nasıl oluyor reis yardımcı olur musun

• Bu telefon otg leri neden okumuyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.