Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunları telefona indirip izlesek hangi video player lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    kendi video uygulamasında test edebilirsiniz .
  • Arkadaşlar merhabalar,

Sony Xperia Z5 Premium ile Galaxy S7 arasında kaldım.. Z5 Premium'un kulaklık girişi problemi biraz kafamı kurcaladı.

Ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

kendi video uygulamasında test edebilirsiniz .

60 olanını açmıyor, peki hocam netten 4k film indirsem izleyebilirmiyim 4k olarak ? yoksa 1080p ye düşer mi
  • Son güncellemeyle ekran süreniz nasıl oldu arkadaşlar?

• selam millet bir kaç sayfa önce bahsettiğim z3 iadesini bugün yaptım ve cuma namazından sonra koştura koştura tıpa gaz gittim ve krom renk z5p aldım. 2400 liraya aldım öne tamperli cam şeffaf kılıf ve sigorta ile 2620 liraya geldi. Z3 den buna geçişi anlatayım. Isınma abartılıyor bence yok öyle bir şey. Ekran ateş ediyor bu ateş eden ekranla harika kamera birleşince efso oluyor. Pil halkında bir şey diyemem daha ilk şarjım bu :) İçinden çıkan kulaklık hayres midir nedir onunla birleşince harika oluyor. Herkes mutlaka tatmalı bu durumu. Telefonun kendi sesi bana z3 den daha derin daha kuvvetli ve daha kaliteli geldi. Son olarak basınç testi yaptım 990 larda başlayan bar ekrana bastırınca 1002 civarına çıkıp yavaş yavaş düşüyor durum ne oluyor anlamadım inşallah geçirmiyordur. Son sözüm ANLATILMAZ YAŞANIR

• cagriyldrm35 C kullanıcısına yanıt
    Kardeş hayırlı olsun...birkaç gün sonra pil kıyaslaması yaparmısın z3 ile...

• Arkadaşlar bu telefonu taşımak zor olmuyor mu? Ön cepe sığıyor mu? Bir yere otururken cepten çıkarıp masaya mı bırakıyorsunuz?

• cagriyldrm35 C kullanıcısına yanıt
    sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunuz hayırlı olsun . Kulaklıklar MH750 ise maalesef Hi-res değiller hocam vasat bir kulaklık . İyi günlerde kullanın .

@sonyz10c hocam ben bir sıkıntı çekmedim üstelik Xperia SP gibi küçük bir telefondan geçmeme rağmen 4 farklı markanın pantolonun da denedim hepsinde de ön cebe çok rahat girdi .
  • Z5/Z5C/Z5P AKŞAMLARI ÇOK DAHA KALİTELİ FOTOĞRAF ÇEKME YOLU

Arkadaşlar hepinizin de bildiği gibi sony 23 mp ISO kontrolünü vermediği için akşamları ya da geceleri kaliteli çekim için 8 mp kullanmamız gerekiyor. 23 mp kullanmaya kalktığınızda fotoğraf çamur gibi oluyor. Bir saat önce farkettiğim yöntemle bu sorun rahatça aşılabiliyor ve 23 mp de daha net ve çamur gibi görünmeyen fotoğraflar çekmek mümkün.

Yapmanız gereken Camera fv 5 en son full sürümü 3.2 yi (isteyene dm den apk atabilirim) kurmak. Daha sonra tek yapmanız gereken sol üstte P yazan yere tıklayıp S yi seçerek ordan da 'uzun' u (uzun+ değil!) seçmeniz. Bu şekilde cihaz 23 mpde ISO yu 50 üzerine çıkarmadan çok kaliteli fotoğraf çekebiliyor elinizi de titretmemeniz önemli.

Bu resim 23 mp cihazın kendi kamerasından çekilip kesildi

Bu da Camera fv 5 3.2 kontrollü pozlamanın 'uzun' olarak seçilip çekildikten sonra kesildi

Aradaki fark görebileceğiniz gibi çok net çünkü ISO değeri fırlamıyor bu yöntemle.

Kısacası bu şekilde 8 mp e mahkum kalmadan 23 mp le akşamları çok daha kaliteli fotoğraflar çekebileceksiniz. Bu şekilde gece çekimi denemeleri de yapıp sizlerle paylaşırım muhtemelen gece çekimlerinde de level atlamış olacak cihaz. İyi akşamlar

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef olmadı servise gidecek artık yardımların için teşekkürler

• Isınınca ekran parlaklığını kismayi iptal etme yolu var mi beyler?

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Kulaklık modeline bakmadım sanırım eski kulaklıktan buna geçince beni çok fazla tatmin etti. İstanbul dışına gittim kulaklık istanbulda bakarım eve gidince mutlaka.

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Krom renk alırsanız bence çıkartıp hava atmak istersiniz :) benim ön cebime sığıyor. Sonydeki arkadaşlar arka cebe sakın koyma dedi bükülüyormuş buna dikkat :)

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Tabiki elbette yaparım. Bir kaç gün sonra kendine gelir iyice. Şuan için pek fark yok z3 arasında. Ama ısı çok hafif var benim kullanımına. Abartılıyor bence çok ısınıyor diyenler. Dün saat 12 de başladım 6.0 ve ardından 6.0.1 güncellemesini yüklemeye ardından düzeltmeler falan geldi(biri 507 mb ) o zaman eyvallah ısındı ama 5 dk içinde soğumuştu güncellemeler bittikten sonra. Gece 1 de 92 ile bıraktım sabah 91 ile kalktım gece baya az tüketmiş z3 e göre. Sabah 9 dan beri kullanıyorum şuan %50

• Arkadaşlar 6.0 cihazı güncellemeli miyim yoksa 5.1 de kalıyım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriyldrm35

Tabiki elbette yaparım. Bir kaç gün sonra kendine gelir iyice. Şuan için pek fark yok z3 arasında. Ama ısı çok hafif var benim kullanımına. Abartılıyor bence çok ısınıyor diyenler. Dün saat 12 de başladım 6.0 ve ardından 6.0.1 güncellemesini yüklemeye ardından düzeltmeler falan geldi(biri 507 mb ) o zaman eyvallah ısındı ama 5 dk içinde soğumuştu güncellemeler bittikten sonra. Gece 1 de 92 ile bıraktım sabah 91 ile kalktım gece baya az tüketmiş z3 e göre. Sabah 9 dan beri kullanıyorum şuan %50

telefon hayırlı olsun
    hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umitolmez U kullanıcısına yanıt
    merhaba size verilen yeni cihazda sonynin güvenlik etiketi var mıydı?

servis bana da değişim kararı çıkarttı kvknın sitesinde SWAP CİHAZ BEKLENİYOR yazıyor ondan soruyorum sizinle aynı durumdayım benim cihaz da su geçirmişti ekran su içinde kalmıştı
    Benim cihaz z5 compact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 31 Temmuz 2016; 17:16:24 >
  • uygun fiyata krom modelini bulamıyorum
    sahibindende sıfır kapalı kutu var uygun fiyata
    alınırmı sizce
    sahibindende daha önce telefon alırlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    hocam camera fv 5 kullandım bende ama maximum ayarlanabilir çözünürlüğü 8 mp'di.
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.