Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slord236

Daha önce de yazmıştım buraya kulaklık girişi çalışmayan arkadaşlar ayarlar > uygulamalar > Smart connect e girin. Önce depolama kısmından verileri temizleyin sonra da uygulamayı devre dışı bırakın. Bazen işe yarıyor bunu bir deneyin. Malesef tamamen yazılımsal bir sorun. Z5lerde de hoparlörlerin dengesiz ses verme sorunu var o da yazılım kurduktan 1 gün sonra kendiliğinden geçiyor. Sony ilginç yazılımsal hatalar yapıyor son serilerde

Hocam dediğini yaptım ama olmuyor kulaklık girişim 2 aydır falan bozuk bi türlü düzelmedi. Başka bi yöntem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklı olan almasın bu telefonu vallahi.

• Kairros. kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bi arkadaş anlatmış onu da deneyin. Ulan sony milleti böyle saçma sorunlarla uğraştırmayı ne çok seviyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: longrifle

Arkadaşlar selam,
    Kulaklık girişim bozuldu, kulaklığı takıyorum fakat görmüyor. Daha önce forumda bu sorunu yaşayanları görmüştüm, var mıdır bi çözümü? servise giden telefon kaç günde geliyor? değişim vs yapıyorlar mı?

Çözdün mü sorunu hocam ? Bende de aynı problem Allah kahretsin böyle telefonu.
    Iyide hocam, bu bir cep Telefonu, bir alet, bir cihaz.. Yani hic bozulamaz mi??? Tamirciler, yetkili servisler nicin var tamir edilir cihaziniz..Bu isyan niye yani
    Yarin birgunde elinizden dusurup telin bir tarafina bir zarar gelirse, Allah beni kahretsin mi diyeceksiniz. Yapmayın Allah aşkına
    Verin servise yaptırın telefonunuzu, hem öyle abartıldığı gibi aylarca telefonsuzda kalmazsınız..
    Hee keske olmasa, denk gelmese lakin geldiyse de yapılacak sey belli, ama isyan değil
    Saygılarımla

Hocam hakkınızı arayın birde eğer telefonu alalı çok olmadıysa gidin iade edin . Sosyal medya üzerinden sert bir dille şikayet edin . Mutlaka çözüme ulaşırsınız . Birde bu kulaklık sorunu tam olarak nasıl oluşuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Iyide hocam, bu bir cep Telefonu, bir alet, bir cihaz.. Yani hic bozulamaz mi??? Tamirciler, yetkili servisler nicin var tamir edilir cihaziniz..Bu isyan niye yani
    Yarin birgunde elinizden dusurup telin bir tarafina bir zarar gelirse, Allah beni kahretsin mi diyeceksiniz. Yapmayın Allah aşkına
    Verin servise yaptırın telefonunuzu, hem öyle abartıldığı gibi aylarca telefonsuzda kalmazsınız..
    Hee keske olmasa, denk gelmese lakin geldiyse de yapılacak sey belli, ama isyan değil
    Saygılarımla

Kardeş sadece bende olsa derim ki şans işte o kadar telefonun içinde tuttu beni buldu fakat yukarılara bakarsan sadece son 3 sayfada 10 kişi bu şekilde şikayet etmiş. Ben bu alete 2 bin liradan fazla verdim ve böyle kronik bi sorun karşısında isyan etmek benim en doğal hakkım.

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Evet kromu bulmak zormuş. Kılıf bütünlüğü bozmamalı haklısınız.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Ben oyun felan oynayacağım bir de wi-fi ve 4G çekim gücü nasıl? Görüşme ses kalitesi, karşı tarafa giden sesin kalitesi. Hoparlörlerin müzik dinlerken ses kalite ve şiddeti sizi tatmin etti mi?
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Novabazarda stoga girmişti bugün 2080 TL den 1-2 saatte bitmiş
    Ulan pusudaydim yine alamadik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscottoffice -- 27 Temmuz 2016; 16:39:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamayıp ekran açık wifi ve 4g kulanacaksın seni fazlasıyla tatmin eder . 4G ve Wi-Fi beni tatmin etti . LTE de speed test uygulaması ile 50mbps gördüm . Wi-fi ile kota sıfırlanınca deneyeceğim ama çekim alanı açısından baya iyi Acer A1-810 tablet , Xperia Sp , Xperia E , W995 , Lumia 520 ile karşılaşıtırdım onlardan daha iyi bir çekim gücü var yarın da S7 Edge ile kıyaslayacağım bakalım onu da yazarım . Görüşme sesi çok iyi kulağıma dayamadan ahizeden gelen sesi çok rahat duyuyorum . Karşı tarafa giden ses için birşey diyemeceğim daha kimseye sormadım . Müzik olayına gelirsek kaliteli veriyor ama su geçirmeme olayından dolayı şiddeti çok iyi değil . Birde şöyle bir sorun var üst hoparlörden daha fazla ses çıkıyor galiba daha güçlü bir hoparlör konmuş yada stereo dan kaynaklanıyor tam bilemiyorum buda arka kapakta hissedilen titreşime sebep oluyor . Arka kapak oynamıyor yanlış anlaşılmasın büyük ihtimal sus geçirmeyen filtre engelleme yapıyor buda sesin geri dönüp kasa içinde dolaşarak titreşim yapmasına sebep oluyor gibi .

Eyvallah. Haklısın dostum
    Bende hala z kullanicisiyim. Ilk çıktığı zamanlarda almıştım.. Sonra sonra, bir karşı tarafın sesini duymama sorunu başladı. Forumda yazdim ve baktimki bir kac kiside daha var. Neyse kendi imkanlarimla tamir ettim ve dedimki bu kronik bir sorun olacak, gel zaman git zaman baya baya bir kisi bu sorundan muzdarip oldu ve kronik sorun olduğu kullacilar arasında tescillendi
    Ayrıca, camerada siyah noktaciklar sorunuda cabası. Bu sorunda camera degistirilmeden duzelmiyordu.
    Neyse, Hülasa sony kronik sorunlu cihaz işinde gerçekten kaliteli bir firma olmaya aday. Z3 compact da da, arka kapak yapıştırıcısi aciliyordu vs.
    Daha baska mevcut modellerinde kronik sorunlari olmustu..
    Sony Tr ye hatta hatta sony in en yetkili yerlerine keske herkes sikayetini ve duygularını yazsa..Yoksa, hem telefonu alip hem sorunlarla basbasa kalip, hemde isyan etmek Sony e kazandirir, bize kaybettirir.

• Bu telefonu 5.1 ile kullanıp Xperia launcher 'a yeni ikonlar eklemek isteyenler launcher yatay ekranda kullanmak isteyen varsa mesaj atsın güncel launcher linki vereyim .

• Z5 + makro lens denemeleri
    Merakı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum lensi

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraflar için tebrik ediyorum sizi makro lensin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz . Kendi kamera uygulamasını mı kullanıyorsunuz ? Birde lensin linkini alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 28 Temmuz 2016; 19:54:09 >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hayatımda ilk defa kullanıyorum bu tarz bişey bugün geldi zaten biraz deneyeyim dedim . Kendi kamerası evet 23 mp manuel mod.

bu da lensin linki

http://www.aliexpress.com/item/AUKEY-Cell-Phone-Camera-Lens-Kit-Mini-Clip-on-160-Degree-Supreme-Fisheye-Lens-10-X/32633534723.html?spm=2114.13010608.0.63.GvD17D

ben beğendim koruma kılıflarıyla filan beraber geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Z5 + makro lens denemeleri
    Merakı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum lensi

Harika

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam

• 4k çözünürlüğü nasıl test edebilirim ?

• halithalit kullanıcısına yanıt
    http://distribution.bbb3d.renderfarming.net/video/mp4/bbb_sunflower_2160p_60fps_normal.mp4 60fps 4K

http://distribution.bbb3d.renderfarming.net/video/mp4/bbb_sunflower_2160p_30fps_normal.mp4 30FPS 4K

4K TEST için güzel bi kısa film(animasyon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscottoffice -- 29 Temmuz 2016; 11:28:25 >

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.