Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu telefonu C5 ultra tasarımı ile neden çıkarmadın yahu

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/935901/0f0fa70d-bf91-438d-9933-a98ab9b429a5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 3 Eylül 2015; 13:25:05 >
  • Sony Xperia Z5, Z5 Premium ve Z5 Compact’ın Fiyatları ve Satışa Çıkarılacağı Tarihler

söylentilere göre, Xperia Z5 Compact’ın 500 dolar, Z5’in 600-700 dolar, Z5 Premium’un da 800 ve 1000 dolar arasında bir fiyatla geleceği yönünde.

Xperia Z5 ve Z5 Compact Eylül ayından itibaren satışa sunulacakken Z5 Premium Kasım ayından itibaren satış raflarındaki yerini alacak. Cihazlar, bu tarihlerden ortalama bir kaç hafta öncesinde de ön siparişle satın alınabilecek.

Güncelleme: Xperia Z5'in İngiltere'deki satış fiyatı 699 € olarak belirlendi. Bilgiler geldikçe güncellemeye devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

• Hocam 2499-2799 Lira arası Z5, 1799-1999 arası Z5 Compact, 2899-3199 arası da Z5 Premium olacak yazın bir yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslumcu46

Hocam 2499-2799 Lira arası Z5, 1799-1999 arası Z5 Compact, 2899-3199 arası da Z5 Premium olacak yazın bir yere

Z5'in fiyatı en fazla 2500 olur çünkü ,z5 premiumla birlikte satılacak.
    İlgiyi arttırmak içın fiyatı 2500 yapacaklar.Z5 premium ise 3000tl olacak.

Hocam biraz kararsız kaldım,Z5 eylül gibi gelecek ama Z5'i alırsam 5-6 ay sonra Z6 çıkarmı? Yoksa İPhone 6smi almaliyim.? Bütcem 3000tl alınca enaz 2-3 yıl kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunggalaxygrandduos -- 3 Eylül 2015; 17:24:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mart ayi civarinda veya daha erken s820 li z6 tanitilmasi %95
  • Birde İPhone 6s'e bakalım oda umduğum gibi olmazsa kardeşimin z2sini alıp,Sd820'li Z6 beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunggalaxygrandduos -- 3 Eylül 2015; 19:04:53 >
  • 4k ekrana snapdragon 810 oldumu şimdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

4k ekrana snapdragon 810 oldumu şimdi?

kardeş yanlış gelmişsin,4K ekran olan Z5 değil,Z5premium'da 4K ekran var.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

4k ekrana snapdragon 810 oldumu şimdi?

kardeş yanlış gelmişsin,4K ekran olan Z5 değil,Z5premium'da 4K ekran var.

Hocam sadece videolar da ekran 4k olarak kullanıyor geri kalan işlerde 1080p ben öyle anlıyorum o yüzden şarj problemi olmaz dört K video almadıkça :))

Bu arada firmalar ara dönemde bence bu telefondan sonra Mart ayında Z6 sd820 tanıtılır o da z5+ olma ihtimali var sony gaza gelip böyle de yapabilir direk Z6 da...

Krom renk efsane olmuş

Lakin şu çerçeveler gerçekten eski Laptop kafası :(

Note 5 için acayip gaza gelmiştim bunları görünce bi duraksamadan edemedim :D

• Bende kararsızım,ya İphone 6s alacağım onuda beğenmezsem,Bekleyip,Z5+(Z6) alacağım.
  • Arkadaşlar internetten edindiğim bilgilere göre kafanızdaki soruları azaltmaya çalışacağım,Umarım haberleri beğenirsiniz.

Xperia Z5'te Isınma Sorunu Var mı?
    Sony tarafından geçtiğimiz gün IFA 2015 kapsaındaki etkinlikte tanıtılan yeni Xperia Z5 modelleri, güçlü özellikler ile gelmişti.

Yeni modeller ne kadar başarılı olsa da, akıllardaki soru işaretleri bir türlü kaybolmadı. Zira Snapdragon 810 işlemcisi, bugüne kadar ısınıyor algısı ile akıllarda yer edindi. Yeni Xperia Z5 modelleri de Snapdragon 810 ile geliyorlar. Peki, yeni Xperia Z5 modellerinde ısınma sorunu var mı?

Xperia Z5 için ısınma testi yapıldı
    Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Z5 için kısa süre önce bir ısınma testi yapıldı. Peki, sonuç ne oldu? İsterseniz öncelikle test videosunu izleyin.

https://youtu.be/1BfBakhs8To

Isınma testinde herhangi bir ısı ölçme aracının kullanılmadığını görüyoruz. Ancak 10 dakikadan uzun süre boyunca Xperia Z5 ile 4K video kaydı yapılmasına karşın, testi yapan kişi telefonda ısınma olmadığını belirtiyor.

Kaynak:Shiftdelete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunggalaxygrandduos -- 4 Eylül 2015; 20:48:06 >

• Konu Güncellenmiştir.
  • arkadaşlar Türkiyeye ne zaman gelecek ve fiyattı ne kadar olacak .. g4 alacaktım fakat bunu görünce bekleme kararı aldım sizce doğrumu yaptım .. bekleme suresi uzarsa g4 yada s6 alabilirim yinede ..ama tasarımı çok güzel z5 in beğendim baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaşlar Türkiyeye ne zaman gelecek ve fiyattı ne kadar olacak .. g4 alacaktım fakat bunu görünce bekleme kararı aldım sizce doğrumu yaptım .. bekleme suresi uzarsa g4 yada s6 alabilirim yinede ..ama tasarımı çok güzel z5 in beğendim baya

En erken Eylülün sonları-en geç ekim'in başı gibi gelir.Fiyatı ise en az 2,500-en fazla 2-700 olur.

• Z5 vs z3 vs 6plus vs s6 vs g4

http://www.teknolojioku.com/haber/xperia-z5in-kamerasi-iphone-6-plus-galaxy-s6-xperia-z3-ve-lg-g4le-karsilastirildi-30312.html?p=2

Belki diger z serileri ile kamera yarisi icerisinde kendine yer bulamadi ama bu sefer yeni sensorle zirveyi zorlayacak gibi bir an once cikmasini bekliyorum cok sabirsizim butcem hazir konuyu daha fazla uzatmadan sizleri kamera ornekleri ile bas basa birakmak istiyorum.
  • telefonu aldım hiç memnun değilim. iphone candır. sattım z5 i.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

telefonu aldım hiç memnun değilim. iphone candır. sattım z5 i.

3-A sınıfından "AAT.BH" adlı arkadasimizin hikayesini dinledik.

• Size müjdeli bir haberim var, Z6 1 yil sonra geliyor.Mart ayinda gelecek cihazin adi "Xperia Z5 Ultra" olacakmis.SD820, 4gb RAM, Usb c ile gelecekmis.

Kaynak:Shiftdelete

• Ya Z2 kullanıyorum ancak Z5 Premium çok güzel bir makine. Yemin ederim kendi telefonumda soğuttu beni para olsa direk Z5 Premium derim başkada birşey demem ancak Z5 Premium 4 GB RAM ile gelseymiş daha iyi olurmuş sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Bu çöpü cidden satın almayı düşünen gerçekten var mı ?
    Gidin s6 alın note 5 alın S6 edge alın bü çöp telefonu almayın.

Bir Samsung kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim,bu yıl telefonu değiştireceğim ve alacağim telefon kesinlikle Samsung olmayacak niyemi Samsung Galaxy grand Duos aldım 5 ay sonra kasım kasim kasilmaya başladı 2 yıl sabrettim,babamda note 2 var eskiden benimde kullanmisligim var gerçekten çok kasiyor ve en önemlisi bu modellere güncelleme desteği çok az verdiler. Yani kısacası diğer telefon markalarını eleştirmeden önce kendi telefonunun markasına bak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.