Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süzgeç konusunu yanlış anlamışsınız ben de, telefonu suya sokmam zaten. Ben o süzgeçler nedeniyle hoparlörün gerçek gücünü engellediği için sesin kısık çıktığını demek istemiştim. Hatta Sony'ye bu konuda kızgınım su geçirmemek adına hoparlörü katletti diye boşuna kastırmış ne gerek vardı böyle bir işgüzarlığa hani su sıçraması veya yağmur için tamam. Ama, dalgıçlar mı alacak bu telefonu? Hayır. Hatta sırf deneme amaçlı suya sokup, telefonu bozan birçok kişi var. "Yok yere eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak." başka bir şey değil bence gereksiz bir parça, onu demek istemiştim.
  • Altin_Vurus kullanıcısına yanıt
    1" inş sağdaki soldaki kivrimlardan ya ondan bisey olmaz Siyah ve beyazi 1999 Şuan Hepsi burada com da Samsung Garantilisi hem de. Buldum yani. Ama haklısın sanırım Hazirana bir şeyler değişir galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 27 Şubat 2016; 21:51:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Orijinalden alıntı: Becquerel

quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Bilmiyorum hocam hiç kılıf araştırmadım ama vardır diye tahmin ediyorum

Pencereli kılıf ayarı diyecektim eksik yazmışım var mı böyle ayar?

Ayarları karıştırırken öyle bi ayar gördüm ama şimdi bulamadım bilen biri yardımcı olabilir heralde

Nerede gördünüz lütfen söyleyin.

ses ve bildirim altında kapağın bildirimie ulaşıp ulaşamama ayarı var.

• Becquerel kullanıcısına yanıt
    bende slikon kılıf ön arka kırılmaz cam koruyuculu şekilde kullanıyorum. telefon kılıfsız gibi. n11 den aldım.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ben de, "Sony Xperia X Performance" modelini mi beklesem acaba? Ama adamlar SNP810'lu modeli bile hala 1.700-1.900TL.'ye satıyorlar. 820'li X Performance kim bilir kaça satarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 28 Şubat 2016; 0:36:42 >
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Bekle bana kalırsa. Android cihazları çıktığı gibi almak da biraz şov bence çabuk ucuzluyor çünkü. İos cihazları ne zaman alırsan al şov zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Bekle bana kalırsa. Android cihazları çıktığı gibi almak da biraz şov bence çabuk ucuzluyor çünkü. İos cihazları ne zaman alırsan al şov zaten

Aslında asıl gösteriyi (Şov) bize satıcılar yapıyor hem de, oturdukları yerden. Almanya'da "Sony Xperia Z5" 1.550-1.800TL. arasında satılırken Türkiye'de 2.000-2.500TL. arasında satılıyor. Gösteri yaparken çok yoruldukları için aradaki 500-600TL. söğüş farkını afiyetle mideye indirmeyi de, unutmuyorlar. Zıkkım tatlı tabi ki, yedikçe yiyesi geliyor yiyenin.
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonların fiyatları Bulgaristanda farkediyor mu tanıdığım var desem bana getirir de

• iphone kullanmıştım. parmak izi okuyucu beni fıtık etti sattım.
    bunda basar basmaz direk okuyormu, herhangi kronik problemi varmı kullananlar_?
  • Bende parmak izi okuyucusu adam gibi çalışmıyor hiç beğenmedim açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: murettep

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dell35

Bunların hepsi birer söylenti hocam sony pek bilinmiyor herkes kötülüyor lakin kullanıcaları arayüzü olsun,stabil çalışması olsun,sarj ve kamera performansı olsun herkes çok memnun ben tavsiye ederim.Isınma sorununa gelirsek çok oyun oynarsanız çoktan kastım 1-2 saat civarı 38 dereceleri görebiliyorsunuz.Onun harici ısınma söz konusu değil

hocam telefonu ben de yeni aldım ama 38 derece falan boştaki hali. biraz zorlayınca 50 yi görüyor telefon yalan söylemeyelim. ortam sıcaklığı da önemli tabi ki fakat yazın biraz daha ısınabilir telefonlar ama bi problem yaratmıyo ısınması.

50 yi görmez.
    43,5 i geçmez hatta

hocam sıcaklık değerlerine hangi app ile bakmak lazım. Ben cpu-z ile baktığımda onlarca sıcaklık değeri var ve sıcak bir ortamda antutu yaptıktan sonra bu değerlerden birinin 50 olduğunu gördüm. sonunda düştü tabi ki 30 civarına.

Antutu dan ya da arama yerine *#*#4636#*#* bunu yazarak bakabilirsiniz.

Hocam 37 Derece yazıyor 1 Saat civarı youtube kullandım.Normal midir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SağKalanÇocuk

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dell35

Bunların hepsi birer söylenti hocam sony pek bilinmiyor herkes kötülüyor lakin kullanıcaları arayüzü olsun,stabil çalışması olsun,sarj ve kamera performansı olsun herkes çok memnun ben tavsiye ederim.Isınma sorununa gelirsek çok oyun oynarsanız çoktan kastım 1-2 saat civarı 38 dereceleri görebiliyorsunuz.Onun harici ısınma söz konusu değil

hocam telefonu ben de yeni aldım ama 38 derece falan boştaki hali. biraz zorlayınca 50 yi görüyor telefon yalan söylemeyelim. ortam sıcaklığı da önemli tabi ki fakat yazın biraz daha ısınabilir telefonlar ama bi problem yaratmıyo ısınması.

50 yi görmez.
    43,5 i geçmez hatta

hocam sıcaklık değerlerine hangi app ile bakmak lazım. Ben cpu-z ile baktığımda onlarca sıcaklık değeri var ve sıcak bir ortamda antutu yaptıktan sonra bu değerlerden birinin 50 olduğunu gördüm. sonunda düştü tabi ki 30 civarına.

Antutu dan ya da arama yerine *#*#4636#*#* bunu yazarak bakabilirsiniz.

Hocam 37 Derece yazıyor 1 Saat civarı youtube kullandım.Normal midir ?

Normal

Teşekkürler.İyi Forumlar

• Arkadaşlar birkaç gündür bi sıkıntım var. Veri açıkken ekranı kilitliyorum 2 3 dakika sonra elime aldığımda internete giremiyorum veriyi kapatıp açmam gerekiyor. Bi ayar mı sıkıntılı yardımcı olabilir misiniz

• Becquerel kullanıcısına yanıt
    Telefon stamina modunda sanırsam. Stamina modundan wifi ve mobil veriyi kapatırsanız sorun halolur

• quote:

Arkadaşlar birkaç gündür bi sıkıntım var. Veri açıkken ekranı kilitliyorum 2 3 dakika sonra elime aldığımda internete giremiyorum veriyi kapatıp açmam gerekiyor. Bi ayar mı sıkıntılı yardımcı olabilir misiniz

Bataryayla ilgili bir yazilim vardi onu kapat. Son yukledigin programlara bak

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Ben de, "Sony Xperia X Performance" modelini mi beklesem acaba? Ama adamlar SNP810'lu modeli bile hala 1.700-1.900TL.'ye satıyorlar. 820'li X Performance kim bilir kaça satarlar.

Bekle bence. Tabi bundan biraz daha pahali olcak. Fiyat icin beklemeyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Arkadaşlar birkaç gündür bi sıkıntım var. Veri açıkken ekranı kilitliyorum 2 3 dakika sonra elime aldığımda internete giremiyorum veriyi kapatıp açmam gerekiyor. Bi ayar mı sıkıntılı yardımcı olabilir misiniz

Bataryayla ilgili bir yazilim vardi onu kapat. Son yukledigin programlara bak

Batarya ile ilgil yazılım derken. Tam olarak nasıl

• Arkadaşlar arkadaşım bu telefonun beyazını aldı, benimki de siyah. Güç bilgisi ekranında beyaz olan 12 saat gösteriyo Şarjı %53. Siyah olan 4 saat gösteriyo şarjı %63. Parlaklık vs ikisinde de aynı. neden böyle oluyor. ben kendi telefonumla tam batarya ile 3 saat ekran süresi aldım, bu değerler normal değil gibi
  • mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Kullanılan uygulamalar ve kullanım şekline göre pil süresi değişir. Orda tahmini kalan süreyide kullanım alışkanlığına göre tahmini olarak gösterir. Demek ki arkadaşınız cihazı kullanırken işlemciye daha az yük bindirecek şekilde kullanıyor. Yani bir yüksek grafikli oyun oynamak var, birde sadece müzik yada radyo dinlemek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

Kullanılan uygulamalar ve kullanım şekline göre pil süresi değişir. Orda tahmini kalan süreyide kullanım alışkanlığına göre tahmini olarak gösterir. Demek ki arkadaşınız cihazı kullanırken işlemciye daha az yük bindirecek şekilde kullanıyor. Yani bir yüksek grafikli oyun oynamak var, birde sadece müzik yada radyo dinlemek gibi.

Peki şu normal mi? Onun şarjı %53 iken ekran %39 kullanımla 2 saat süre almış. Benim şarj %60 iken ekran %39 kullanımla 1 saat süre almış.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.