Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hatırlamıyorum başkan çok uzun zaman oldu alalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır Z3 kullanıyorum. Telefondan kamera dışında genel anlamda memnunum. Bugün eşime de n11 teknosokakcom dan z5c sipariş verdim. Umarım sıkıntı problem çıkarmaz. Bundan sonra forumu dikkatle takip edeceğim.
  • Telefon şarjdayken telefonu kullanıyor musunuz?

• mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle ama haziranda falan çıkacakmış satışa

• Z5c'den vazgeçtim millet. X serisini bekliycem. Ikinci çeyrekte mi çıkar acaba?

• the_exorcist kullanıcısına yanıt
    Mayıstan önce geleceğini sanmıyorum.

• Bende Z5c alarak aranıza katıldım cihaz perşembe veyahut cuma günü elime ulaşmış olacak samsung dan sony e geçerek iyi birşey yaptım gibi geliyor. acıkcası suanki cihazımdanda memnundum batarya hariç Galaxy Alpha kullanıyorum öteki a serileri gibi dandik degil gerçekten premium bir cihaz fakat dedigim gibi batarya beni yarı yolda bırakıyor maksimum 3g ile 3.5 saat ekran süresi alıyorum 15 saat bekleme ile . z5c yle 5 saat hatta 6 saat alabilecegimi umut ediyorum facebook twitter kullanmam bi clash oynarım bide instagram ve snapchat e girerim wifi ve mobil i aynı anda açık bırakmam wifi evde olmadıkça hep kapalıdır . birde alpha nın hoparlor unden sikayetciydim pek iyi degil ses yüksekligi konusunda açıkcası hoparlör ve batarya için geçtim denilebilir. birazda korkuyorum çünkü kimse kabul etmesede galaxy alpha gerçekten cok seri bir cihaz güc tasarruf u kapalı iken s6 dan nerdeyse farkı anlamazsınız bu konuda cihazımı cok seviyorum. bu arada 1800 tl ye geldi cihaz cok mu pahalı ya almısım ? 15 ay senet olayi ile taksit le aldım nakit de 1700 dü sizce doğru bir seçim mi yaptım yorumlarınızı bekliyorum. arka kameradan oyle cok bi beklentim yok nerdeyse kullanmıyorum . bu arada cihazın ses durumu nasıl yani yüksek mi. ben telefon çaldıgı zaman genellikle duymuyorum alpha da note 3 ün falan sesi daha yüksek çıkıyor . cevaplarınızı beklıyorum. hayırlı forumlar.

• leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu..
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Her 2 cihazıda severek kullandım. Ama şanssızlık işte z3c de sorun yaşadım. Para iadesi alarak z5c aldım. ama ne hikmetse bundada kamera sıkıntısı çıktı değişim kararı verdiler. yenisi geliyor. her iki cihazdada lolipop 5.1.1 var işletim sistemi aynı yani. Ama z5c daha stabil çalışıyor. Birde z5c ' nin ara yüzü daha sade ve daha kullanışlı. nexus dan bile daha iyi yani. Android M işletim sisteminde nasıl olucak bakalım ?
  • Bende almayı düşünüyorum da hangi siteden alayım o konuda kararsız kaldım yardımcı olun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altin_Vurus

Her 2 cihazıda severek kullandım. Ama şanssızlık işte z3c de sorun yaşadım. Para iadesi alarak z5c aldım. ama ne hikmetse bundada kamera sıkıntısı çıktı değişim kararı verdiler. yenisi geliyor. her iki cihazdada lolipop 5.1.1 var işletim sistemi aynı yani. Ama z5c daha stabil çalışıyor. Birde z5c ' nin ara yüzü daha sade ve daha kullanışlı. nexus dan bile daha iyi yani. Android M işletim sisteminde nasıl olucak bakalım ?

Hocam kamera sıkıntısı ne çıktı? Hangi olayda anlaşılıyo sizin başınıza gelen sorun belki bizdede olabilir.

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Daha öncede buraya 2 defa yazmıştım. Böyle bir sorunu olan varmı diye. " kamera veya fener başka bir uygulama tarafından kullanımda olabilir.lütfen diğer uygulamayı kapatıp yeniden açın " diye sürekli bir uyarı geldi ve arka kamera bir daha açılmadı. ama ön kamera çalışıyordu. Önce resstart yaptım herhangi bir düzelme olmadı. Sonra Fabrika ayarlarına geri döndüm sonuç değişmedi. Forumdan kimseden cevap gelmeyince Sorunun yazılımsal değil donanımsal olduğunu düşünerek servise gönderdim. Zaten 1 aylık cihazdı. Servis beni arayarak Kameranın arızalı olduğunu, değişim yada onarım hangiisini istediğimi sordu. Doğal olarak değişim istedim. Kargoya vermişler. Sanırım büyük ihtimalle yarın elimde olur.
  • Isınıyor, pili yeter mi diyenlere analizidir..
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 23 Şubat 2016; 22:46:36 >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Uygulama adı ne acaba?

• aynen hocam uygulamanın adı nedir?
  • bu arada bu pil denemelerinde bi standart olmasıherekmez mi? ekran verileri çok değişken çünkü. herkes farklı kullanıyor telefonu. herkesin kullandığı bir pil testi uygulaması yok mu, doananım haber ve öteki bilişim sitelerinin kullandığı? ben 3d mark dı galiba onda test ettiğim de 7:30 saat aldım sonucu (uygulama %80 de %20 ye ne kadar zamanda indiğini ölçüyor sürekli benchmark testleriyle). sizin bilidğiniz daha doğru ve yaygın program varsa onunla da deniyelim?

hafıza kartı tarşımalarını da şimdi okudum telefon muhtemelen U3 Hafıza Kartlarını destekliyor ama okuma ve yazma hızında bi üst sınır var muhtemelen. benim kullandığım kart: Kingston 32GB MicroSDHC UHS-I U3 Hafıza Kartı (90-80MB/sn) SDCA3/32GB ve "A1 sd bench " programında okuma yazma 40-32 sonucunu alıyor.

• Merhabalar tam 2 gunden fazla 49 saat 6 saat ekran suresi Sanirim Batarya kendine geldi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar benim şarjda bi sorun mu var yoksa normal mi etkin kullanımda işte periscope instagram twitter facebook 2.30 saatte %40a kadar iniyor şarj
  • 360 security diye bi program indirdim kullanmalımıyım ? sizin önereceğiniz uygulamalar programlar var mı her şey için pil tasarrufundan güvenliğine,müzik indirmesine kadar en iyi uygulamalar neler kullananlar yazabilir mi lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altin_Vurus

Daha öncede buraya 2 defa yazmıştım. Böyle bir sorunu olan varmı diye. " kamera veya fener başka bir uygulama tarafından kullanımda olabilir.lütfen diğer uygulamayı kapatıp yeniden açın " diye sürekli bir uyarı geldi ve arka kamera bir daha açılmadı. ama ön kamera çalışıyordu. Önce resstart yaptım herhangi bir düzelme olmadı. Sonra Fabrika ayarlarına geri döndüm sonuç değişmedi. Forumdan kimseden cevap gelmeyince Sorunun yazılımsal değil donanımsal olduğunu düşünerek servise gönderdim. Zaten 1 aylık cihazdı. Servis beni arayarak Kameranın arızalı olduğunu, değişim yada onarım hangiisini istediğimi sordu. Doğal olarak değişim istedim. Kargoya vermişler. Sanırım büyük ihtimalle yarın elimde olur.

herhalde öyle bişey okumuştum şimdi hatırladım hayırlısı olsun İnşaAllah daha sorun çıkmaz

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.