Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kırılmaz cam ve kılıf önerin dostlar. çok ürün var fiyat farkı çok fazla
  • HAFIZA KARTI DESTEK HIZI UHS -3 İLGİLİ ARKADAŞLAR VİDEO 14.30. SANİYE SİFFFTTDLETE LİNNK
  • FalanFilan78 F kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne hacet der geçerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptığım gözlem sonucu bu telefonu kapalı şarj edersek daha fazla ekran süresi alınabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bugün Spor salonunda koşuyordum kulaklık takılı telefonda koşubandında duruyordu. Hızlanınca elim kulaklığa takıldı ve telefon çok hızlı bi şekilde arkaya fırladı. Ne kapandı ne de en ufakbi çizik sorun yok. Benim güvenimi kazandı

• Ben bu görüntülü arama seçeneğini bulamıyorum acaba telefon desteklemiyormu??

• NoTingMan kullanıcısına yanıt
    Şebeke üzerinden görüntülü arama yok. Sadece samsung ve lg de vardı,hala daha var mı bilmiyorum. İnternet kullanarak görüntülü konuşma sağlayan uygulamalar var, tango vardı sanırım.

• Arkadaşlar merhaba bu telefonu n11 üzerinden almayı düşünüyorum. Forumda okuduğum kadarıyla bazı kronik sorunlar mevcut.Yine forumda okuduğum kadarıyla telefon wifi'ye bağlanmadan ve sim kartı takılmadan değişime ya da iadeye gönderilebiliyormuş. Bu konu hakkında detaylı bir bilgisi olan var mı ? Telefonu aldıktan sonra wifi açmadan sim takmadan inceleyip aklıma yatmaz ise değişim ya da iade hakkımı kullanmak istiyorum ( şayet böyle bir olay var ise )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

Arkadaşlar merhaba bu telefonu n11 üzerinden almayı düşünüyorum. Forumda okuduğum kadarıyla bazı kronik sorunlar mevcut.Yine forumda okuduğum kadarıyla telefon wifi'ye bağlanmadan ve sim kartı takılmadan değişime ya da iadeye gönderilebiliyormuş. Bu konu hakkında detaylı bir bilgisi olan var mı ? Telefonu aldıktan sonra wifi açmadan sim takmadan inceleyip aklıma yatmaz ise değişim ya da iade hakkımı kullanmak istiyorum ( şayet böyle bir olay var ise )

Hocam samimiyetimle söylüyorum biraz kurcaladıkça iade fikri falan kalmayacak kafanızda. Daha önceden lg kullanıyordum buna geçtim ve hiçbir eksiği yok kamera performans pil ses herşeyi çok stabil ve güzel. Mesela şu an şarjım %25 bütün gün %70 civarı parlaklıkla kullandım ekstra 1 saat oyun oynadım hala da gidiyor. Kısacası al pişman olmazsın

• Arkadaşlar burda hep ekran pil kullanımını paylaşıyorsunuz. Bu tabloyu tam olarak biri anlatabilir mi ? Yüzdelikler ve saat var bunlar ne anlama geliyor.

ben sürekli mobil veri kullanıoyrum çabuk bitiyor, mobil veri kullanmayanın ekran süresi daha az olmaz mı ?

Ben kendi ekran pil kullanımının durumunu nasıl anlarım %100 den %5 e kadar kullanıp öyle mi bakmalıyım o tabloya?

yardımcı olursanız sevinirim, telefonumdan şüphe ediyorum çok çabuk gidiyor şarjı
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Becquerel

Beyler bugün Spor salonunda koşuyordum kulaklık takılı telefonda koşubandında duruyordu. Hızlanınca elim kulaklığa takıldı ve telefon çok hızlı bi şekilde arkaya fırladı. Ne kapandı ne de en ufakbi çizik sorun yok. Benim güvenimi kazandı

Bende bu telefondan önce xperia m vardı, camı katalog bilgisine göre çizilmez camdı (gorilla glass falan değil). Defalarca düşürdüm, ikibuçuk yıl boyunca filmsiz kullandım, en son otopark kapısını açarken cam üzerine asfalta düşünce çizildi. Sony'nin kullandığı çizilmez cam bence gayet güzel. Neden gorilla glass değil diye sormuyorum bile. Bence (tümüyle kişisel gözlem ve metodolojik ölçümlere dayanmıyor), sony'nin camı gorilla glass'a göre çizilmelere karşı daha zayıf ama kırılmaya daha dayanıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

Arkadaşlar merhaba bu telefonu n11 üzerinden almayı düşünüyorum. Forumda okuduğum kadarıyla bazı kronik sorunlar mevcut.Yine forumda okuduğum kadarıyla telefon wifi'ye bağlanmadan ve sim kartı takılmadan değişime ya da iadeye gönderilebiliyormuş. Bu konu hakkında detaylı bir bilgisi olan var mı ? Telefonu aldıktan sonra wifi açmadan sim takmadan inceleyip aklıma yatmaz ise değişim ya da iade hakkımı kullanmak istiyorum ( şayet böyle bir olay var ise )

Bence n11 biraz iade işini yokuşa sürüyor, teknosa'dan aldığım xperia telefonu aktive ettiğim halde cayma hakkı kapsamında iade ettim. N11 özellikle telefonu cayma kapsamı dışına çıkartmaya çalışıyor, ama kanunda cayma kapsamı dışında olan ürünler net olarak tanımlı ve teknosa ile aramda olan satış sözleşmemde telefonun cayma kapsamına gireceği net olarak tanımlı. Cayma kapsamında olmayan ürünler cd, dvd, kitap gibi kopyalanabilen ürünler, hijyen açısında iade edilmesi uygun olmayan ürünler, customization ( özelleştirme) olan ürünler- örneği cihaz üzerine isim yazılmasıı gibi.

• Merhabar

36 saat ve 5 saat Ekran suresi Sanirim Iyi durumda Pil de sorun yok Crome Yerine Guzel Az Pil harciyan Uygulama varmidir Bildiginiz
    Bu mesaja eklenen görseller:

★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anatolian08 -- 19 Şubat 2016; 1:21:32 >
  • cihazda mevcut kronik sorunlar nelerdir ve alicaksak nelere dikkat etmeliyiz beyler ?

• Bu telefonun pencereli Kılıf ayarı var mı?

• Pil %100 seviyesinde en fazla 4350 mV görüyor. Tamamen şarj olduktan sonra 15-20 dk daha tutup Stamina modda Data/wifi kapatıp yatıyorum. Sabah %3 gitmiş oluyor. Devamlı bluetooth kulaklıkla 15 saat, BT kulaklık kullanmadan 25 saat Max 36 saat (inet devamlı açık) gidiyor.

Isınma waterresist s4 active ile kıyaslandığında yok (s4a yazın reset atardı) Max 41C el yakmaz.

Zaten Sony'nin aşırı ısınma kontrolü uygulaması romlara gömülü..

Marshmallowun dozesi ile pil daha iyi gidecektir. Samsung note5'e 601 verdiğine göre sony de yakında ve en geç martda verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 19 Şubat 2016; 12:00:48 >
  • Anatolian08 A kullanıcısına yanıt
    Atlas web browser kullanıyorum, tavsiye ederim. @Anatolian08

• Özellikle kamera telefonu çok yoruyor, oyun bile kamera kadar yormuyor yahu. Kamerayı açınca hemen ısınmaya başlıyor, bugün canımı çok sıkan bi durum oldu; Snapchat'de video çekip kaydediyordum 10 dk oyalandım diyelim, birden ana ekrana attı, simgeler geç geldi, o an uygulama yöneticisine girdim bir kaç uygulama da yeniden başlatılıyor yazıyordu kenarında normal bir durum değil, değil mi?
  • 00evy00 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Tşkler Öncelikle Avg Kullanan yada gereklimidr bilgisi olan varmıdır

İyi Fromlar

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.