Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar (100 lira word puan + 25 lira bkmekspress) ile 1475 liraya geldi gittigidiyor teknosokak tan alarak aranıza katıldım. selamlarrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendek

Arkadaşlar yukardaki problemi anlatarak cihazı teleservice maltepe şubesine vermiştim.Bugün gelen mesajda "Hata bulunamadı" deniyor.
    Şimdi benim ne yapmam lazım sizce.Gidip teknik servisteki arkadaşı yanıma alıp çekim mi yapacağım?:)telefonu 180 derece ters çevirerek çektiğimde bulanıklığın sağa geçtiğini bu yüzden ortada kamera lensiyle ilgili bir sorun olduğunu ispatlamam mı gerekiyor:)
    Yoksa kötü niyetten mi böyle bir karar veriyorlar..hakem heyetine mi gitmeliyim?

hakem heyeti para iadesi verecektir. bende htc one x ana kart arızası vardı hata yok deyip durdular video cektim hatayı götürdüm tekrar. almadılar videoyu. sonra tekrar inceleyip ürün değişimi vermişlerdi. kvk
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendek

Arkadaşlar merhaba,
    2 hafta önce Z5 compact alarak aranıza katıldım.Çektiğim açık alan fotoğraflarında daha da belirgin hale gelen sol taraf bulanıklığı problemi yaşıyorum.Bu problemi yabancı kaynaklarda da gördüm.https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z5-Z5-Compact-Z5-Premium/Z5C-blurry-camera-images-more-blur-on-the-left-side/td-p/1043401
    Bendeki problemi ekteki fotoğraflarda da görebilirsiniz.

1-Bu problemi yaşan başka kimse var mı?varsa nasıl çözdüler?
    2-Bunun donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum.Yoksa bilmediğim bir kamera ayarıyla düzelen bir şey midir?Her ayarla çekim yaptm ama düzelmedi
    3-Eğer bu donanımsal bir problemse ürün değişimi hakkım olur mu?Bu veya başka herhangibir sebeple ücretsiz Z5C ürün değişimi yapan kimse var mı?varsa nasıl bir yol önerebilir bana?

Teşekkürler
    ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

Arkadaşlar yukardaki problemi anlatarak cihazı teleservice maltepe şubesine vermiştim.Bugün gelen mesajda "Hata bulunamadı" deniyor.
    Şimdi benim ne yapmam lazım sizce.Gidip teknik servisteki arkadaşı yanıma alıp çekim mi yapacağım?:)telefonu 180 derece ters çevirerek çektiğimde bulanıklığın sağa geçtiğini bu yüzden ortada kamera lensiyle ilgili bir sorun olduğunu ispatlamam mı gerekiyor:)
    Yoksa kötü niyetten mi böyle bir karar veriyorlar..hakem heyetine mi gitmeliyim?

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Ekran süresi benide şaşırtı çok fazla oyun oynamam arada clash tel görüşmesi yaparım 3g sürekli açık tabiki nettetim Wifi Vs İnş sizinde bu şekildedir. Yeni katılanlar hoş geldiniz hayırlı olsun

İyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Telefona ince şeffaf silikonlu kılıf ve ve yararlı uygulamalar tavsiye edebilecek varmıdır dosya şifreleme numara engelleme gizli onları gösterme gibi

Tşkler

• Tavsiye uygulamalarım
    1- TapDeck : Ekrana çift tıkladığınızda seçtiğiniz kategorilere göre duvar kağıdını değiştiriyor
    2- AfterFocus: İstediğiniz bir fotoğrafta arka planı bulanıklaştırmayı sağlıyor
    3- Bundle : Haber sitelerindeki haberleri bir yerde topluyor kategorilere göre takip edebiliyorsun
    4- Word / Excel / PowerPoint / OneNote / OfficeLens( çektiğin fotoğrafı döküman tarzına çeviriyor)
    5- GMD Immersive : Sanal tuşları ve bildirim çubuğunu gizlemeye yarıyor
    6- Google Sky Map : Bulunduğum konuma göre yıldızları gösteriyor
    7- Here Maps: En iyi navigasyon programı
    8- Snapseed : Fotoğraf düzenleme uygulaması
    9- Screen Off and Lock : Ev tuşundan yukarı sürükleme ile ekranı kitliyor
    10- PPSSPP : PSP oyunlarının için emülatör
    11- Psiphon /ZenMate : ücretsiz VPN uygulamarı
    12- Zedge : Duvar kağıdı, zil sesi indirme uygulaması
  • Merhabalar

Çok Teşekkürler hepsini denicem.Avg Pro hakkında bilgisi olan varmıdır kurmalıyız

İyi Formlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anatolian08 -- 16 Şubat 2016; 16:04:00 >
  • turyunus kullanıcısına yanıt
    Tuşları root olmadan gizliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Evet gizliyor ancak kendi launcherında tuşlar gitse de yerleri boş bir şekilde kalıyor uygulamalarda ise sorun yok
  • turyunus kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, oyunlarda faydası olur yine.

• Merhaba,
    Teknosa internet mağazasından aldığım z5c cihazımda, 10. günde ya çerçecede açıklık oluştu, güç tuşunun olduğu yerde gözle görülür bir bombe. Hatta o noktadan üfleyince hava bile alıyordu. Ben de iade ettim. Şu anda ikinci cihazım yolda, siz de benzer sıkıntılar yaşadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan0075 -- 17 Şubat 2016; 8:22:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5s mi yoksa z5c mi beyler.. napıcaz.. fotoğraf video çekim kalitesi, telefon boyutu ve batarya en önemsediğim noktalar.. birde en ucuz nerden alabiliriz.. tavsiye edermisiniz
  • Merhaba,
    Yeni siparişim Z5 compact elime ulaştı. Daha önceki cihazımda kutuyu mhürleyen hologram gri-siyah iken bunda beyaz Sony etiketi mevcut. Sizlerde nasıl etiket mevcuttu? Bilgi verir misiniz?
  • erkan0075 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Bendede Aynisi Sanirim Rev2 lerde bu sekilde Benimde rev 2.

Avg Pro yu kurmalimiyim tavsiye edenler varmidir, Sahiden telefona vuris falan giriyormu
  • Bir arkadaşa Z5 compact aldık; ekran kapalıyken açılı bir şekilde ışığa tutunca içinde düzenli halde dikey ve yatay uzanan bir sürü nokta gözüküyor. Bu bir sorun mu yoksa hepsinde var mı aynı şey?
  • metehan760 M kullanıcısına yanıt
    Hepsi öyle sıkıntı yok.

• Arkadaşlar, ilk sayfalarda bahsedilen dokunmatik sorunu giderildi mi?
    Bir de bu rev1/2/3 meselesi nedir?
  • helloween kullanıcısına yanıt
    5s le bu telefonu karşılaştırmak sence de abes değil m? Elbette Z5C

• iPhone 6 ile denktir bu telefon. 5S i de ezip geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: helloween

iphone 5s mi yoksa z5c mi beyler.. napıcaz.. fotoğraf video çekim kalitesi, telefon boyutu ve batarya en önemsediğim noktalar.. birde en ucuz nerden alabiliriz.. tavsiye edermisiniz

kardeş hiç z5 compact ile ekranı hd bile olmayan 3 sene önce çıkan z ve z1in kafa tuttuğu 5s karşılaştırılabilir mi bir düşün eğer prizlere bağlı yaşamayı seviyorsan bile 5s alınmaz üstüne üstlük 1400 tl ve hala alanlar var ya gerçekten gülüyorum sırf arkasındaki ısırılmış elmaya para verebiliyorlar telefonun bir nokiadan artıları kamera var oyunları daha gelişmiş internete girebiliyor kasası daha iyi gerisi ayni biraz ağır oldu galiba ama lütfen hakli olmadığim bir yeri söyleyin değiştireyim 3310 arayüzünu almışlar geliştirmişler dokunmatik ekran koymuşlar az bir şey büyütmüşler oyunları daha güzel olmuş al sana 5s ooooooo millet de enayi gibi parayı yedirir elmaya arkadaşlarına hava atmak için bak ayfon aldım görüyon mu millet telefonu hava atmak için alır hale geldi neyse ya konu nerden nereye geldi

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.