Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamada "intro" var. Özellikle "erişilebilirlik" iznini vermelisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bu defa oldu, teşekkürler, çok ihtiyacım vardı.
  • quote:

İntro ne mesgule alıncada tıtrıyor sanırım erişilebilirlikten vibcall açık yapıyoruz sanırım sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Orijinalden alıntı: finito

32.4.A.0.160 nolu 7.1.1 güncellemesi geldi arkadaşlar flashtool dan yükledim. tayland romu

kullandıkça deneyimlerimi yazarım.

Karşı taraf telefona cevap verince titreme halen gelmedi mi? Sürekli kulağımızda tutmaya devam mı?

7 yıllık, mazi olmuş LG'lerde olan özellik şu telefonda yok ya, başka da birşey demiyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=nanosoft.com.vibcall

Yükledim introya göre onay da verdim, bakalım çalışıp çalışmadığını görüp yazarım.
    LG'de iken çok alışmıştım, çok işe yarayan bir özellik herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

• Selamlar

Z5 compactta şarj esnasında birisi bizi ararsa şarj olmayı kesiyor o anki yüzdede sabit kalıyor. Başına gelen oldumu bunun bir çözümü varmıdır?

• son zamanlarda kasma başladı (7.0) yorumlarda gördüğüm kadarıyla başkalarında da var sebebini anlayamadım. her gün yeniden başlatmak zorunda kalıyorum aksi takdirde iki işlem aynı anda yapılamıyor. mesela müzik dinlerken internete girince müzik kapanıyor. ses kalitesini beğendiğimden lineage rom kurmak da istemiyorum yeni güncellemeyle düzelecek mi bakalım
  • mcnpl M kullanıcısına yanıt
    Aynen 1-2 haftadır, uygulamalar yeniden başlıyor, kamera zor çalışıyo, 2 uygulama aynı anda çalşmıyor. bu sorun xda forumlarında da var. çok ilginç
  • Satalım yenisini alalım diye yapmışlar. Bu zamana kadar niye olmadı anlamadım. Aklıma şimdilik chrome kullanmamak geldi bakalım çözüm olacak mı. Kasılmalar olduğunda daha çok tarayıcı kullanıyor oluyorum. Ayarlardan ara sıra ram kullanımına baktığımda android sisteminin git gide arttığını gözlemliyorum. Boş ram da azalıyor. Ama başka programla anlık ram kullanımına baktığımda 400 küsür mb boş görünüyor

• mcnpl M kullanıcısına yanıt
    chrome ile alakalı değil ben kullanmıyorum aynı sorun bende de var
  • Yani 7.1.1 de çözmese eski sürümlere geçicez yada lineage tarzı romlara yönelicez ama içime sinmiyor. Parmak izi okuma eski sürümlere göre çok iyi bu romda. Eskiden rahat okumazdı en ufak terde yada ıslaklıkta işkenceydi yani

• Benim Z5compact 6.0.1. sürümünde suan

Kasılma donma hata verme şikayetleri bendede var Android 7 veya 6 farketmiyo sanırım

• Telefonum yere düştü arkası çatladı buzlu canım ne yapmalıyım garantiye versem ne olur?

• Garantiye versen bile ücret talep ederler. İster garantiye yaptır ister güvendiğin bi tamirciye. Fiyat aşağı yukarı aynı olur

• kasılma ve takılmalar bende de aniden olmaya başladı, çok enteresan bir olay. güncelleme de gelmedi halbuki telefona, birden ne olmuş olabilir anlayamıyorum. 7.1 den sonra belki düzelir, yoksa rom yüklemek zorunda kalacağım.
  • Beyler selam anlaşılan bu kasılma takılma donmalar hepimizde mevcut onarım yaptım düzelmedi...

Yabancı forumlardan almış olduğum bir çözüm var ben uyguladım sıkıntı ortadan kalktı..

Uygulamalardan movie creator uygulamasını devre dışı yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatıyoruz problem sona eriyor...

Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DobloJTD -- 16 Temmuz 2017; 22:13:13 >
  • Denemekte fayda var ben de chrome kullanmayı bıraktım şuana kadar sorun olmadı gibi. Yarın da sorun olmazsa chrome kullanıp emin olnaya çalışcam. Sorun öıkarsa da movie creatorı devre dışı bırakırım

• Arkadaşlar merhaba

Başlık Android 7.1 olarak güncellenmiş. Güncelleme dağıltılmaya başlandı mı acaba?

Değişik bir sorunum var. Paylaşmak istiyorum:

Bir gün oyun açarken (ki çok oynamam deneme amaçtı terminatör yüklemiştim) bir süre oyunun açılmasını bekledim. Sonra ekrana dokunmaya başladım "hala açılmadı mı?" diye... Baktım ki tepki yok.

Kısaca dokunmatik bazen çalışıyor bazen çalışmıyor...

2,3 aydır telefonu arada bir sıkıntılı kullanıyorum. Tüm fonksiyonlar çalışıyor... Parmak iziyle açtığımda ekran bana ben ekrana bakıyorum. Ekseriyetle sol üstten ekrana bastırıyorum ve tepki vermeye başlıyor.

Normal kullanımda akşama kadar elimden bırakmasam tepki veröeye devam ediyor. Ama cebime koyup bir süre sonra tekrar açtığımda dokunmatik %30 tepki vermiyor...

10 ekran açmadan 3 ü tepkisiz. Çözüm de ekrana çeşitli noktalardan baskı uygulamak...

Yazılım onarmadım. 7.1.1 ile düzelir diye... Ya da 7.1.1 den sonra temiz kurulum yapıp denerim.

Garantiye göndersem sonuç ne olabilir acaba?

Telefonu değiştirirler mi ki?

• mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Bende de başladı. Kapatıp açınca düzeliyor.

Yaz sıcaklarından mı bilemiyorum.

• DobloJTD D kullanıcısına yanıt
    Movie Moker yok, Movie Creator var. Devre dışı bıraktım bakalım.

• Arkadaşlar küçük ekran sevdiğim için Z5'ten Z5 Compact'a geçmeyi düşünüyorum nasıl telefon sizce almaya değermi şuan.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.