Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

Cast nedir abi, işe yaricaksa Cast kullanalım bizde. Aydınlat abi..

Haftasonu bi arkadaş almış kullandık

Aslında kullanımı kolay ve hoş

Ama tuzlu 150-200 lira

Cast2'yi tv hdmi takıyosun

Google play'den telefona google home kuruyorsun

Ayarları yapıyorsun (Wifi modem şifre zart zurt oralarını bilmiyorum arkadaş geldiğimizde ayarı geçmişti ama atla deve değildir)

Intranetten (kota harcamadan, modem ev ağı içinden ) telefona attığın filmi, fotoyu vb Vs medyayı şak diye tv ekranında seyrediyorsun zira ağa katıldın mı telefonda "yayınla" ikonu aktif oluveriyor

http://m.n11.com/google-chromecast-2-ayni-gun-kargo-P160745303?cid=604001&gclid=Cj0KEQiA2uDEBRDxurOO77Cp-7kBEiQAOUgKV9Uqg67JkmGeRVk0XhY11896bKzKfGb2-wsZYr2YGWIaAr8d8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

MHL kablo 30 tl o başka

http://www.hepsiburada.com/cyber-an-8822-samsung-s3-s4-s5-note-2-3-mhl-kablo-p-TELDATASARFST01610?magaza=Online%20Vitrin&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiA2uDEBRDxurOO77Cp-7kBEiQAOUgKV1BvPcjP_kZwb2GsBFvEcl-cZy2alLNgbtkc7tUdWy0aAjUZ8P8HAQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 6 Şubat 2017; 22:5:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Yaanlış anlamadım değilmi,sadece Wifi ağınnı kullanıyor interneti harcamıyor?

Bende mhl var uğrşılmıyor her seferinde,bir de tv kumandasıyla duraklat oynat yapamıyorum, telden yapmak gerekiyor oda zahmetli

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

Yaanlış anlamadım değilmi,sadece Wifi ağınnı kullanıyor interneti harcamıyor?

Bende mhl var uğrşılmıyor her seferinde,bir de tv kumandasıyla duraklat oynat yapamıyorum, telden yapmak gerekiyor oda zahmetli

Evet örn sd karttaki filmi seyretmek için Wifi ağını kullanıyor internet kullanmıyor

• Satılık z5c var 1 yıl civarı garantisi mevcut. Beyaz renkli

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 7.00 başlamış gözüküyor
    https://xpericheck.com/device/E5803

CDA ? Name Version Updated Discovered
    1298-5446 Customized MY 32.3.A.0.376-R2D 57 minutes ago
    1298-9660 GNT Telecom DZ 32.3.A.0.376-R3D 57 minutes ago
    1298-1203 Customized MAA 32.3.A.0.376-R3D 57 minutes ago
    1298-5459 Customized VN 32.3.A.0.376-R2D 57 minutes ago
    1298-5457 Customized TH 32.3.A.0.376-R2D 57 minutes ago
  • cakirtr C kullanıcısına yanıt
    Evet yine gelmiş :)
    Gitmeden Vietnam indireyim bari :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 9 Şubat 2017; 19:1:17 >
  • Tr yok Henüz
  • Arkadaşlar telefonu 18.02.2016 da teknosadan almıştım geçen gün saçım ıslakken telefonla konuştum içi su doldu gayet iyi çalışıyor ancak ekran iç taraftan hep bulutlu ve lekelendi.. Kvk götürecem pazartesi günü bi sorun olur mu ve bi öneriniz var mı?

• Durum bu daha önce olmuştu kurumuştu ancak lekeler kalmıştı bi gün götürürüm diyodum bu defa tamamen doldu içi.. Tahminen kaç günde tamir ederler ve yedek telefon verirler mi? İzmir deyim kvk ya götürecem
    ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgemre -- 11 Şubat 2017; 16:10:6 >
  • İlk önce geçmiş olsun hocam ancak hangi tarayıcı o?

• Teşekkürler hocam tarayıcı Opera.. uygulama düzeni tablet ayarlı

• Android 7den hiç memnun değilim sürekli takılma bi bişey oluyor çıldırcam WhatsApp tan bildirim geliyor temizlenmiyor

• hangi ülkenin romunu kurdunuz?
    Kısaca 7.0 ile ilgili deneyimimi anlatayım. İlk Sudi Romu Kurdum Seste Problem Keşfettim Örneğin Müzik Dinlerken İlk Açtığımda ses yüksek oluyor 2 sn sonra azalıyor. telefon arandığı zamanda aynısı oluyordu.
    Sonra vietnam Romunu kurdum o sorun düzeldi fakat bunda inceden bir ısınma sezdim.Onuda Güncelleme İle çozer inşallah sony..
  • Suudi Arabistan kurdum hocam da bende ses bangır bangır müzikte ama youtubede falan çok az çıkıyor şimdi telefonu sıfırlıcam ne olucak bakalım

• Ve bu suudi arabistan romuda yanıyor valla sinir bozucu

• finitoo F kullanıcısına yanıt
    372 ile biten Vietnam 7 var bende bir tek Kodi'de ses az.. İdi Kodi 17 ile sapıtınca kaldırdım

376 ile biten mi var sizde?

Evet ısınıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 12 Şubat 2017; 10:30:51 >
  • evet var flashtool ile oluşturmuştum
  • bu arada ses konusunda fark ettiğim baslar çoğalmı yani bası hissediyorsun. hoşuma gitti
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Hocam 376 ile biten Flashtool/Xperiafirm de var sanırım. Nasip olursa akşama yükleyeceğim bakalım

• rizakar R kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam..

Ama yarın salı ya, TR çıkar büyük ihtimal, bekle istersen..

Ben de Vietnam OTA bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.