Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11 ile bitene OTA güncelleme yaptım. Farkedilebilecek bir Fark yok.

Hakikaten en geç Avrupa ülkelerine geliyor. Halbuki memnuniyet yaratıp daha çok satmak için alım gücü yüksek ülkelere verilmesi beklenirdi. İpek Yolundan develerle geliyor sanki

Sony açıkladığı gibi 7.1.1 atağı yaparsa 2017'de durmadan güncellemelerle uğraşırız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haysiyetsizlere gitmesin, Japon'a gitsin...
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Sorun fransizlarda, xperifrim'den bakiyorum en kucuk fakir Avrupa ulkeleri dahi guncellemeyi veriyor ama Fransa'dan hala ses yok.Her guncellemede boyle.
    Hep soylerim fransizlar cok konusur az calisir.
    A3 2016 var,Turkiye icin 6.0.1 guncellemesini temmuzda verdi,bende turkiye olani flash attim.
    Ayni yazilimi fransa ekim kasim ayinda yayinladi.Yani durum sony yada samsung'la alakali degil.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    O konuda rekor sanırım yine bizim Samsung TR'de :)

S4 Active i9295 kullanırken Nordic 5.0.1 rom 02 mart 2015'de çıkmış hemen kurmuştum..
    O forumdaki arkadaşlar da bayağı bir beklediler OTA'yı..
    Türkiye 5.0.1 rom 04 temmuz 2016'da çıktı..

16 ay sonra :)
    http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9295/

Üreticiye düşen ilgili ülke servisinin kulağını çekmek olmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 14 Aralık 2016; 17:51:58 >
  • Antimilitarist kullanıcısına yanıt
    Hangi yazılımı kullanıyorsunuz Android 5 mi yoksa 6 mı?

• 6.0.1 ...
  • Son güncellemeden sonra 6 saat ekran süresi alıyorum. Önceki sürümde 4.5- 5 saatti. Şimdilik memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Antimilitarist

Ulan bu telefonların alayı, insan ömrünü ve şarj tüketme üzerine îmâl ediliyor, neyin dâvâsını güdüyorsunuz anlamadım, salak telefonda hiç-bir işlem yapmazsam bir-buçuk gün gidiyor dandik şeyin şarj, her ALLÂH'ın günü hemen-hemen şarj ediyorum meredi, bir de sizin gibi ondan kopamazsam ne olacak çok merâk ediyorum?!!! Sırf görüntüsü, şıklığı, küçüklüğü ve kamera özelliklerine bakıp aldım, ayrıca sağlam bir telefon da değil, haberiniz olsun, ben çantada gezdiriyorum onu dışarıda, yoksa 3 ayda bir telefon değiştiririm, ilk düşmesinde ki sert zemîne çakılmışlığı da yok, ekranın sağ altı tuz-buz oldu köşeden, ayrıca kamerası takrîben beş dakîkayı geçen çekimlerde telefonu yakıp çok ısrâr edersen dondurup kapatmaya başlıyor, ben Sony'i bile-isteye, beğenerek aldım, o-yüzden dikenine katlanacağız goncanın; şu ses sorununu yaşayan yok mu, ondan haber verin ahâli?!!!

Nasıl bir ses sorunu?

• maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    Konuşma esnâsında telefonu bir kulaktan diğerine götürdüğümde, karşı taraf benim sesimin kesildiğini söylüyor... Tekrâr diğer kulağıma götürdüğümdeyse düzeliyor, ya da çok hızlı götürmem lâzım ki kesilmesin gibi bir saçmalık, bilmem anlatabildim mi?!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antimilitarist

Konuşma esnâsında telefonu bir kulaktan diğerine götürdüğümde, karşı taraf benim sesimin kesildiğini söylüyor... Tekrâr diğer kulağıma götürdüğümdeyse düzeliyor, ya da çok hızlı götürmem lâzım ki kesilmesin gibi bir saçmalık, bilmem anlatabildim mi?!!!

ulan harbi hala çözmüş değilim şu sorunu, telefonu sağ kulağıma bastırrak konuşmam lazım karşı tarafın beni net duyabilmesi için. az uzaktan tutsam duymuyor, sol kulagıma tutsam duymuyorlar illa sağ kulak.

bu sorun arkadaşımda da var seninle birlikte 3 oldu. ne ilginç bişey ya
  • Satılık, temiz, garantili, yerli, siyah, tüm fonksiyonları çalışan, root ve bl unlock işlemi görmemiş, servis görmemiş Z5C telefonumu iP7 ye terfi etme sebebiyle satıyorum. Eskişehir, Konya, Ankara elden satış yaparım, diğer illerde olanları Eskişehir'e beklerim. Uzakta olan varsa online sözleşmeli satış yaparım kargo ile.

• mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Özel olarak mı seçilmişiz acabâ?!!!
  • bir türlü bulamadım gelen istemediğim numara çağrılarını engelleme varmı ?
    bi çağrı engelleme ayarları var ama işin işinden çıkamadım
  • AlbNil kullanıcısına yanıt
    Istemedigin numarayi engellemek istiyorsan ya numarayi kaydetmelisin yada ayri bir program yuklemelisin.

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Acaba sony guncelleme vermeye ilk hangi ulkelerden basliyor ?
    Bilginiz var mi ?
    Cunku flashtool ile o ulkenin yazilimini yukleyeyip boylece guncelleme beklemek istemiyorum.
    Bu konuda en yavas en son fransa.

• Flashtool bende açılmıyor nedenini bulamadım nedense ya bi yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmozgn2761 -- 15 Aralık 2016; 19:43:46 >
  • ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ sorun bu işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

bir türlü bulamadım gelen istemediğim numara çağrılarını engelleme varmı ?
    bi çağrı engelleme ayarları var ama işin işinden çıkamadım

Engellemek istediğiniz kişiyi rehberden açın. Sağ üstteki 3 noktaya dokunarak açtığınız menüde "Kişiyi bağla"ya dokunun.
    Herhalde böyle engellenir.

Sanıyordum ama öyle değilmiş.
    Bu "Kişiyi bağla" seçeneği nedir peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 15 Aralık 2016; 22:06:28 >
  • maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    Aynı numaranın tek şekilde kaydedilmesi sanırım.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Genelde Türkiye ilk gelen ülke

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.