Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranın alt kısmı sönük görünmüyor hem bilgisayardan açtım hem telefondan öyle bir şey görmedim, isterseniz ekran ayarlarını bu şekilde yapabilirsiniz.
  • Böyle iyi mi?

https://postimg.org/image/ofrf5rrz1/

Uyarlanan parlaklık açıktı önceki resimde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 29 Kasım 2016; 16:19:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akıllı arka ışık kontrolünün altında Hafif uyku modunu da kapalı yapın belki etkiliyordur onun dışında yapılacak bir şey yok.
  • Telefonun fenerini açtığımda ışığı çok az geldi bana telefonun..

• quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

Ayarlarda site ayarları ve bildirim seçeneği olması gerekiyor oradan bir bakın.

Teşekkürler.
  • Turkcell'liler Hesabım uygulaması indirip sallayıp 10 GB internet almayı ihmal etmesinler..
  • Arkadaşlar parayı denkleştirip yakın zamanda bir Z5 Compact almayı düşünüyorum. Vatanda 2000 TL'lik bir fiyat var, internetten baktığımda ise teknosa, bimeks ve mediamarkt'ta ürün tükenmiş gözüküyor. Alabileceğim Vatan dışında başka bir alternafim var mıdır acaba?
  • Aralığın kaçı gibi gelir acaba ya Android 7.0 :) merakla bekliyorum
  • cmozgn2761 C kullanıcısına yanıt
    X Performance ile Rusya'da başladı 7..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 1 Aralık 2016; 4:08:17 >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    20 gün sonra falan gelir ozaman bize

• Sabaha kadar 4G açık sıfır pil harcamış. Haftalardır böyle. İnşallah Android 7 ile bozulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 1 Aralık 2016; 7:55:29 >
  • cmozgn2761 C kullanıcısına yanıt
    Onların Noel tatili etkiler mi onu da hesaplamak lazım. Ocak ortasını bulur gibi..

• Telefon ısınması dışında harika sesi sonradan açıldı şimdi bangır bangır inşallah bozulmaz

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Bu ay içinde verilecek hocam. Hatta xz'ye bugün itibariyle verilmeye başlandı.

• Arkadaşlar bu telefon bükülmeye karşı ne kadar dirençlidir?

Telefon ön cebinizdeyken eğilip ayakkabınızı rahat rahat bağlayabilir musunuz? Yoksa cepten çıkartmak gerekli mi?

Yamuk iphone haberleri okudum. Bu forumda birinin iphone yamulmuş servis ön cebinizdeyken eğildiyseniz yamulmuş olabilir demiş kullanıcı hatası diyerek garanti dışı bırakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: cmozgn2761

Şuana kadar aldığım en iyi sonuç bu gençler daha önce 3.50 falan alıyodum nasıl bukadar yükseldi anlamadım ful stamina açıktı ve geçen burda bi ark bişey yapın demişti başka konudada olabilir onu yaptım böyle oldu sizde paylaşırsanız sevinirim

Benim hep 5 saat üstü çıkar. Bu sabah baktım %3 iken 5 buçuk çıkmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Turkcell'liler Hesabım uygulaması indirip sallayıp 10 GB internet almayı ihmal etmesinler..

Hesabım uygulamasını 2 ay kadar önce indirdim ama "sallayıp 10 GB alma" nedir kardeş?

• nokmen kullanıcısına yanıt
    Anladım neden ben az alıyorum acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Arkadaşlar bu telefon bükülmeye karşı ne kadar dirençlidir?

Telefon ön cebinizdeyken eğilip ayakkabınızı rahat rahat bağlayabilir musunuz? Yoksa cepten çıkartmak gerekli mi?

Yamuk iphone haberleri okudum. Bu forumda birinin iphone yamulmuş servis ön cebinizdeyken eğildiyseniz yamulmuş olabilir demiş kullanıcı hatası diyerek garanti dışı bırakmış

Gayet dirençli bir telefon bükülmeye olsun düşmeye olsun sağlamdır yani.
    Telefon cebindeyken ayakkabını rahatça bağlarsın bükülmez, istersen en dar cebe koy öyle bağla yine de bir şey olmaz.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.