Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonla görüşmeler sırasında ilk telefonu açtığımda yaklaşık 5sn karşılıklı ses gitmeme durumunu ben de yaşıyorum ara ara. Kilitlenme gibi durumla karşılaşmadım. Ses gitmemesi durumuna bi çözüm bulamadım, servise de vermek istemediğimden bu şekilde devam ediyorum şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

http://shiftdelete.net/en-kararli-android-telefon-hangisi-74459

Benim telefon bol bol crash ediyor. Eger iki gündür reset atmadiysam %100e yakın bir oranla crash ediyor. Bu istatistikleri tutanlarla konuşmak isterdim. Nasıl yapmışlar.

En stabil android Google Nexus olmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

bir arkadaşıma z5 aldırmıştım.

Telefonla arama yaptığında sesin geç gelmesi ve sesin geç gitmesi gibi bir sorunu var imiş bazen kapatmadan düzelmeyen kilitlenme durumu varmış.

Başına daha önce gelen ve buna çare bulan biri var mı?

Benim z5cde kitlenme bazen günde bir iki olur. Telefon uygulaması çok ciddi hatalar verdiği oldu. Günde bir reset atmak çoğu hatayı çözüyor ama telefonla konuşurken sesin gitmemesinin çaresini bulamadım. O bir hata değil standart bir özellik sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazozu kaşıkla açan adam -- 18 Ağustos 2016; 15:52:36 >
  • arkadaşlar z5c almayı düşünüyorum forumu biraz araştırdım kronik sorun göremedim. elimde m5 var ve beni deli etti özellikle android 6 güncellemesinden sonra. sizler önerirmisiniz. piyasada 0 bulmak çok zor ama araştıracağım bakalım
  • Arkadaslar konuyla alakasiz ama sony smartwatch 2 saatimi servise vericem s7 ile kullanıyorum sarz kapagi deforme oldu ve sarzi az gidiyor sizce değişirlermi 4 ay kaldi garanti bitmesine bir kere değişmişti su geçirdiği icin

• Beyler sizde ram durumu nasıl acaba? Benim biraz yüksek kullanım gibi geliyor
    1.7 gb kullanılıyor bende
    Bu mesaja eklenen görseller:

★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• Beyler konum datadan yemiyor diye biliyorum. İnternet kapalı olduğu zaman dahi gps sinyali alınabiliyor. Ben yurt dışında ya da telefonun çekmediği dağ başında bile konumu kullanabiliyorum. Ama şarjı sömürdüğü için sadece ihtiyacım olduğunda açıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barangim -- 19 Ağustos 2016; 9:33:19 >
  • Google Duo ile 20 dk görüşme yaptım 48C oldu

• murettep kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına dönüp güncellemeyi tekrar yapmasını istedim fakat mail şifrelerini unuttuğu için yapmıyor ama başka çare yok gibi. Yazılımsal bir sorun olsa gerek
  • Ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum.Şimdilik benim telefonumda bir problem yok. Çözüm bulursak yazarım buraya
  • cmozgn2761 C kullanıcısına yanıt
    -ayarlar> telefon hakkında> diagnostics> bilgiler kısmından anlık ram kullanımını görebilirsin.

-ayrıntılı bilgi için ayarlar> geliştirici seçenekleri> çalışan hizmetler bölümünden bakabilirsin.

geliştirici seçenekleri menüsü ayarlar içinde yoksa googledan bir araştır yanlış hatırlamıyorsam telefon hakkında menüsü içinden derleme numarası üstüne 6 kere arka arkaya basınca açılıyordu o menü.
  • 16 Ağustosdan beri KVK'da olan ve değişim kararı çıkan Z5C durymunu sormaya gittiğimde 5 ayda değişim kararı çıkan M5'lerin yeni teslim edildiğini öğrendim, sorun tamamen Türkiye Sony kaynaklı ellerinde swap telefon bulundurmamasından kaynaklı yasaya göre bulundurması gerekiyor. 20 günü tamamladığınızda para iadesi ve Kutulu telefon talep edebiliyoruz. Almış oludğım ikinci sony ilk z3C idi ve ekranı ayrıldı, garantiden değiştirdiler yine ayrıldı ve z5C'ye geçtim ekranı sarardı. Bundan sonra sony almam bu kadar sony deneyimi yeterli aklında Samsung A5 2016 var, yada başka tavsiyesi olan arkadaşlar olur duymak isterim.
  • Galeri uygulamasını hiç sevmiyorum. Fotoğrafları daha iyi yönetebileceğim galeri ve dosya yöneticisine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: Becquerel

Galeri uygulamasını hiç sevmiyorum. Fotoğrafları daha iyi yönetebileceğim galeri ve dosya yöneticisine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

Quickpic uygulamasını öneririm

Teşekkürler hocam

• cemyavuz777 C kullanıcısına yanıt
    Lenovo K5

• maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    yayinlama sorunuzun cevabi su web sayfasindasakli, ozet olarak akilli televizyonunuz varsa, telefonunuzu bir kaynak olarak kullanabiliyorsunuz.
    https://www.google.com/cast/
  • Uzun yıllar emek verdiğim galaxy aceyi değiştirme vaktimin geldiğini farkettim.Z5c ve Galaxy A5 2016 arasında kararsız kaldım.Fazla oyun oynamıyorum daha çok twitter whatsapp vs dolaşıyorum.Bataryası ve ısınma konusunda bilgilendirecek,tercih konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • Ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz ? Ben zore nano slim glass kullanıyorum , dayanıklılık açısından çok iyi (yaklaşık bir metre yükseklikten cam üstüne düşürdüm bir çizik bile olmadı , o kadar sağlam) fakat acayip şekilde parmak izi oluyor ekranda.Şöyle ki dışarıya çıktığımda (güneşli alanda) ekran parlaklığını en sona getirdiğimde bile parmak izleri belli oluyor.Acaba parmak izi oluşmayan aynı zamanda dayanıklı bir ekran koruyucu var mı ?
  • Ekran parlaklığı kaç nit acaba bana az geldi

• KakaoluBiskuviCetesi kullanıcısına yanıt
    323ppi

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.