Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam inşallah. Acaba ekranı yapıştırılan ki macunlae falan mı ısınma yapıyor acaba. Havalandırmanın içini temizlesem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahnksqualt kullanıcısına yanıt
    ücretli olanına boşa para vermenize gerek yok ücretli versiyonunun apksini kurup kullanabilirsiniz

• ikinci el piyasası neden çok yükseldi? sıfır fiyatlar yükseldi diye ikinci el fiyatları da almış başını gitmiş.
  • arkadaşlar z5 compactta bu aralar facebook kasıyor,ne yapabilirim?
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde uzun yazıyor göremedi. S yi seçtikten sonra Shutter Speed Priority diye birşey geliyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 3 tarayıcı kullanıyorum.
    3'ünde de eksik var.

OPERA: Çok memnunum, ama resim indirmiyor, yazı boyutu seçeneği yok ve Facebook'taki yazılar kopyalanamıyor.

CHROME: Resim indiriyor. Metin boyutu ayarlanabiliyor ama Facebook'taki yazılar kopyalanamıyor. Opera'daki gibi ana sayfası yok.

OPERA MİNİ: Resim indiriyor, her türlü yazı kopyalanıyor ama yatay tutuştan dikey tutuşa geçtiğimde yazılar küçülüyor, her defasında manuel büyütmek zorunda kalıyorum. Ayrıca sayfayı ekrana otomatik olarak oturtamıyor. Sürekli bu ayarları yapmak zorunda kalmak kullanım keyfini öldürüyor.

Dör dörtlük bir tarayıcı önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 3 Ağustos 2016; 20:18:09 >
  • khankam K kullanıcısına yanıt
    O konuda bazı şüphelerim var bir önceki cihazımda nexus'da dışarıdan yükleme yapıyordum uygulamaları ama belli süre sonra kasılmalar yaşıyordum. Ne zaman tekrar yazılımı yüklesek kendine geliyordu.Yanı olası sızma ve riskli olabilir. Devamlı telefondan alışveriş yapan biri olduğum için kredi kartı bilgilerinin saklanması vs gibi riskleri göze alamıyorum. :)

8 lira da bir şey değil zaten. Klişe: İçkim yok sigaram yok :) :) :)
  • RushBerry kullanıcısına yanıt
    Bende bu 3.2 tam sürümü var ve böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

ikinci el piyasası neden çok yükseldi? sıfır fiyatlar yükseldi diye ikinci el fiyatları da almış başını gitmiş.

2. el ne kadar olmuş?

• bir adet Vatan computer adıma faturalı kutulu garantili 3 aylık cihazım var siyah renk , satmayı düşündüm bir dönem scr44 siyah orijinal kılıf , uch-10 hızlı şarj cihazı ile birlikte ancak alınacak bir telefon yok ki bu telefon yerine ... satanlar yerine ne alıyor gerçekten çok merak ediyorum . yurtdışı forumlarda 6s ten daha iyi bir telefon olarak lanse ediliyor ... se ile karşılaştırılmaz bile ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Camera FV-5 Apk Full v3.15.1

Benimki

• Ben memnunum kardeş.

• maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    boat browser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvan arkadas -- 3 Ağustos 2016; 21:33:13 >
  • Arkadaşlar

Hızlı şarj adaptörü ve kablosunu almayı düşünüyorum.
    Orjinal kutusunda sıfır en uygun fiyata nereden alabilirim? (internet üzerinden alışveriş tercihim)
    Aliexpress'te uygun fiyata pek çok ürün var ancak orjinal değiller..
    cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
  • hayvan arkadas kullanıcısına yanıt
    Oda resimleri sayfaya sığdıramıyor.

• Ben bazı şeylerden dolayı canımı sıksa da gelen anlamda memnunum,canımı sıkan şeyler:
    >Ram sorunu: Çok garip bir olay ki telefonu kapatmadan 2 gün kullanıyorum çok seri çalışıyor ancak 3. gün ve sonrasında telefon kafayı yiyor; arkada 2 uygulama çalışmıyor, tarayıcıda 2,3 sekme açınca her sekme geçişinde tekrar yükleme yapıyor; ancak kapatıp açınca düzeliyor sonra tekrar aynı.
    >Kamera: Çektiği fotoğraflara ve videolara bir şey söylemiyorum ancak hem geç açılıyor hem de galeriye kayıt ve kameradan galeriye gitme çok yavaş çalışıyor, üstelik çok kullanırsanız ısınmadan dolayı kamera ve bazen de telefon kapanabiliyor.
    >Pil: Beklemede çok fazla enerji harcıyor; kullanırsam wifi bağlı 7 saat YouTube dan video izleyebiliyorum ancak bırakırsam 2,5-3,5 saat ekran süresi ancak alıyorum tabii sabah 9 akşam 11 gibi bitiyor pil.
    Başka yaşayan varsa özellikle pil ve ram sorunu siz de yazarsanız genel mi yoksa bana ait bir sorun mu bilmek isterim; ona göre garantiye verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

boat browser

Teşekkürler, inceleyeyim.

• Şarjı gitmesin diye ekstra bir şey yapmadım. Nette takıldım hep. Bu benim icin rekor. Nasıl oldu anlamadım
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Ram ve pil sorunu yoktu 5.1.1 de ancak kamera daha kötü idi
  • trigovina T kullanıcısına yanıt
    Aliexpressden aukey marka sertifikalı ürünü aldım sadece onu kullanıyorum. 1 saat civarı tamamını dolduruyor yüzde 15 iken vs takıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.