Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar z3+ plus kullanıcısıyım z5c ile değiştirmeyi düşünüyorum. telefonun kullanıcısı olarak sizin düşünceniz nedir bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakalll -- 1 Mart 2016; 12:28:33 >
  • myz1453 kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan kullanın, ben öyle yapıyorum artık. En temizi bu, gereksiz yere çalışıyor uygulama arka planda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cakalll kullanıcısına yanıt
    Z3+ yeni bir cihaz bence yazık olur, ayrıca bu cihaz ekranı ufak. Ufak cihaz kullanmak istiyorsanız o zaman alınabilir.

• t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapmaya başladım ustam. Firefox'u kullanıyorum. Masaüstü ile de senkronizasyon yaptım linkler felan hep ortak gayet güzel oluyor..

• Dostlar bu telefonda ki stamina modu ile grenify çalışma anlayışı aynı mı.

Grenify daha özelleştirilebilir ama stamina daha kararlı çalışır. İkisi birlikte kullanılabilir, ama grenify rootsuz bir anlam ifade etmiyor. Root yoksa boşuna uğraşma bence.

• t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Hemen roota gerek yok diye düşünüyorum. Grenify yazgeçilmezdi ama dediğiniz gibi rootsuz pek iş yapmıyor kaldırdım şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 1 Mart 2016; 14:36:38 >
    Aynen bende kaldırdım. Root istesek bile yapamıyoruz zaten, bl açmakta işime gelmiyor.

• Arkadaşlar, vodafonum. 4.5g için mesaj attığımda hattınız uyumlu ama telefonunuz uyumlu değil diyor.

Lakin, ben hattımı 4.5g hat ile değiştirmedim, aslında hattınız uyumlu değil ama telefonunuz uyumlu demesi gerekmiyor muydu? Yoksa bu telefon 4.5g desteklemiyor da haberim mi yok?
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Burada da görüldüğü üzere LTE yani 4g yi destekliyor. O vodafone un cahilliği takmayın hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• Z5p alıp ta keşke ip6plus alsaydım diye batarya yüzünden pişman olan var mı

• Merhaba benim telefonuma değişim kararı çıktı ama bana kapalı kutu yollayamıcaklarını jelatinli olarak geleceğini söylediler böyle bir durum olabilir mi yardımcı olun lütfen

• A7x-deathbat kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla dedikleri gibi oluyor.

• 32.1.F.0.43

Japonya'da başlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

32.1.F.0.43

Japonya'da başlamış

Kaynak?

Önce Türkiye'ye dağıtacaklarını söylemişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkaraburc

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

32.1.F.0.43

Japonya'da başlamış

Kaynak?

Önce Türkiye'ye dağıtacaklarını söylemişlerdi

http://forum.xda-developers.com/z5-compact/general/japan-z5-series-started-to-roll-t3326846

Bu

• mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Burada haber var ama asıl kaynak görünmüyor.http://thaber.net/sony-xperia-serisi-telefonlarin-android-6-0-marshmallow-guncellemesi-japonyada-basladi-02-03-2016
  • Sony'nin ilk yayınlaması uzun sürüyor ama bir ülkede yayınlandı mı diğer ülkelere de çabuk geliyor en azından ben öyle hatırlıyorum.
  • iphoneda parmak okuyucu rezildi. Bunda nasıl arkadaşlar. Eğer yeni alacaksam herhangi bir tavsiyeniz varmı.
    yada yanında şunuda al gibi. kablosuz şarz istasyonu varmış bunun. aç kapa yapmamak için mesela.
  • Ne çabuk ayağa düştü bu telefon inanamıyorum hâlâ
    3 ay önce ilk çıktığında 2.000 lerde gezerken 1500 lere düştü ve yüzüne bakan yok. Bazıları burda öve öve yere göğe sığdıramıyordu pazarlamacı uleması....

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.