Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android 7 güncellemesi geldiğinde de Xperia z3 ve z3 compacta vermediler gittiler z3 premiumdan başlattılar. Büyük ihtimalle z5 compactın ramini ileri sürüp güncellemeyi vermeyecekler, yine de çıkmadık candan ümit kesilmez diyerek bekliyorum güncellemeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda mobil veri kullanırken şarj su gibi akıp gidiyor 2 ila 2.5 saat arası ekran süresi alıyorum. Wifi kullanınca bu süre 4 ila 4.5 saat arasına çıkıyor. Halbuki iki türlü de aynı işleri yapıyorum, internette surf yapıyorum, sosyal medya vs. Hatta wifi kullanırken arasıra oyun bile oynuyorum.

Bu bir sorun mu,garantiye yollasam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Telefonda mobil veri kullanırken şarj su gibi akıp gidiyor 2 ila 2.5 saat arası ekran süresi alıyorum. Wifi kullanınca bu süre 4 ila 4.5 saat arasına çıkıyor. Halbuki iki türlü de aynı işleri yapıyorum, internette surf yapıyorum, sosyal medya vs. Hatta wifi kullanırken arasıra oyun bile oynuyorum.

Bu bir sorun mu,garantiye yollasam mı?

Yok hocam bi sorun yok herkeste öyle

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    onun suçu biraz 4g olayı, biraz da bizim operatörlerin kapsama alanı ve altyapısının yetersiz kalmasından. 3g' den bağlanınca daha az tüketiyor, kapsama alanının oturmuş olması ve 3g-4g arasındaki teknoloji farkından dolayı.
  • Sms atmaya çalıştığım da donup kalıyor.. Nasıl bi güncelleme bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurlord

Sms atmaya çalıştığım da donup kalıyor.. Nasıl bi güncelleme bu

Hocam bende bu sıkıntıyı yaşıyorum. Sadece benim telefonda mı dedim ama sizde de aynı sıkıntı varmış. Umarım küçük bir güncelleme daha verirler. Ayrıca toplu olarak aynı sorunları dile getirirsek o problemi çözme odaklı güncelleme sunuyorlar

• Internet üzerinden kırılmaz cam sipariş edeceğim. Türkiye üzerinden tavsiye edebileceğiniz bir cam var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elodea101

quote:

Orijinalden alıntı: ugurlord

Sms atmaya çalıştığım da donup kalıyor.. Nasıl bi güncelleme bu

Hocam bende bu sıkıntıyı yaşıyorum. Sadece benim telefonda mı dedim ama sizde de aynı sıkıntı varmış. Umarım küçük bir güncelleme daha verirler. Ayrıca toplu olarak aynı sorunları dile getirirsek o problemi çözme odaklı güncelleme sunuyorlar

Aynı sorun oluştu 7.1.1 güncelledikten sonra.Fabrika ayarlarına döndüm olmadı yazılımı yeniden yükledim olmadı.Çözümünü bilen varsa aydınlatsın.

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra ekran parlaklığı fulldeyken kendisi bir tık azaltıyor parlaklığı, uyarlanan parlaklık da kapalı. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • mrkaraburc kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile ısınma durumu nasıl ?

Aynısı z5 premium da vardı sıcaktan ekran parlaklığını kısıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isınmıyor. Sms hata veriyor bol bol donuyor.

• Cirkin_01 kullanıcısına yanıt
    Movie creator kapattınız mı?

Bir zamanlar donma sorunundan bahsediyorlardı uygulamayı kapatıp , telefonu kapatıp açınca donma sorunu çözülüyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Movie creator kapattınız mı?

Bir zamanlar donma sorunundan bahsediyorlardı uygulamayı kapatıp , telefonu kapatıp açınca donma sorunu çözülüyordu

Eyvallah sorun ortadan kalkmış gibi görünüyor şu an için.Kaç gündür cebelleşiyordum bu mesajlaşma durdu hatası yüzünden.Teşekkürler..
  • Mesajlaşma sorunu bende de var onarım yaptım düzelmedi. Özellikle çok mesaj olan kişilerde profil resmi yüklerken donuyor mecbur başla uygulama yükledim. Sony launcher çok hoşuma giderdi onda da kocamam simgeler yapmışlar küçültsen çok küçük oluyor rezalet onun yerine de başka yükledim en son root rom olayına giricem. Isınma çok yok ama bu ara sıcak yerdeyim o yüzden öğlen kolay ısınıyor internette video izlerken. Bi güncelleme daha getirip düzeltsinler şu smsi launcherı. Hiç denemeden sürmüşler

• mcnpl M kullanıcısına yanıt
    Movie creator devre dışı bıraktığın zaman mesajlaşma sorunu çözülüyor.Simgeler için icon pack kullanabilirsin..
  • yeni güncelleme ile farkettim, ses açma kapama tuşu ile ses seviyesi değiştirdiğimde, üstte çıkan slidebar ekrana dokunana kadar ekrandan gitmiyor. Eskiden 1-2 sn içinde kendiliğinden kalkardı. Sizlerde de aynı mı, güncelleme ile mi geldi bu durum, yoksa bende bir hata mı var?
  • murettep kullanıcısına yanıt
    Yok kendiliğinden gidiyor..

• Movie creatoro devre dışı bırakmıştım açıp tekrar devre dışı bırakayım denerim tekrar

• mcnpl M kullanıcısına yanıt
    Movie creator u devre dışı bıraktıktan sonra telefonu kapatıp aç

• Güncellemeden sonra facebook ve messenger yüklenmiyor 505 hatası veriyor nasıl çözerim

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.