Şimdi Ara

Sony Xperia Z3 ve SmartWatch 3 ilk izlenimler video ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
142
Cevap
0
Favori
4.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • smart watch lar hayli nonoş ürünler.daha maskülen tasarımlar olmalı.

• Güzel cihaz olmuş yalnız şöyle birşey var şimdi z2 alacak adam bu çıkınca bunu almak ister ancak z3 şuan ki z2 nin fiyatına gelene kadar bu sefer z4 çıkacak yani bu iş böyle gider al kafana parana göre bişi takıl geç kardeşim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal3350 -- 4 Eylül 2014; 2:09:03 >
  • playstation 4 uyumu olmasa kesin beni z3c ya da z2 ye yönlendiricekti. ama şimdi bambaşka bi telefon oldu benim için..
  • Sony biraz kullanıcısını/müşterisini önemsemeli bence 2. El vs kaybından bahsetmiyorum. Z2 uzerinden epey zaman geçmedi eminim son 3 ay içinde z2 alana dert olmuştur :))

Ama kurt gibi bir önceki modelin ucuzlamasini bekleyen içinde güzel fırsat :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ptimistSoul -- 4 Eylül 2014; 2:42:01 >
  • Xperia Z3,

Yaklaşık 2 aydır Z2 kullanıyorum, Gerçekten çok memnunum cihazdan gerek batarya gerek kamera gerek ekranı , sesi beni piyasadaki diğer tüm cihazlara göre tatmin ediyor. (seste m8 tabiki)

Gelelim Z2 'De bende eksi alıp Z3 ' de yapılan iyileştirmeler.
    +Tabiki bu cihazı alanların genel yargısı su geçirmezlik Xperiz Z1 ve Z2 de o şarj kapağı varya tam bir baş belası ilk 1 hafta gayet bana güven verdi fakat sonrasında telefonu cebime koyuyorum bir çıkarıyorum kapak açılmış evet işte okadar yalamaoluyor pişmanım ki aldığım gün yanında birde dock alıp şarj kapağını sadece sim kart için birkez açsaymışım diyorum. Okuduğum kadarıyla z3 de bulunan şarj kapağı daha bir iyileştirmeden geçirilmiş forumlarda 1 yılı rahat geçirir tarzı yorumlar okudum :) bu gerçekten iyi bir geliştirme.

+Ultra stamina modunun bana katacağı ekstra 2-3 saat olur diye düşünüorum, Telefonu çok yoğun kullandığım halde asla şarj konusundabeni yarı yolda bırakmadı %10 şarj ile zaten sadece çağrı ve sms ile ben rahat 4-5 saat idare ediyorum.

Diğer bir konu ısınma konusu beklentim ısınmayı inşallah en aza indirirler tamam anlıyorum hava almayan bir cihaz çin malına benzer plastik kasa samsung'lar gibi hava almıyor yada komple aliminyum kasaya sahip one serisi gibi ısıyı yayıp eşitleme yapamıyor ama yinede gerçekten kötü bir durum

(Ha bu arada telefon çok ısınınca buzlu suyumun içinde 2dk bekletiyorum buz gibi kullanmaya devam ediyorum orası ayrı :)

Sonuç olarak Sony'nin yaptığı açıklamalarda ilk çeyrekte tanıtılan amiral modellerde donanımsal ve daha göze çarpan değişiklikler olacak yönündeydi şayet ben çok büyük bir fark beklemiyordum, Şuan tek düşündüğüm Z4 olacak eminim ozaman Sony asıl şovu yapacaktır.

Saygılar

• Keşke sony seri devamı olarak değilde geliştirilmiş modeli z2 advanced gibi bi,r isim ile piyasaya sürseydi.

• Sony'nin politikasını anlamak cidden güç.
    Düşünüyorum da acaba Z2'de mantıksal maliyet hataları yapıldı da Z2 üretiminden vazgeçilip aynı ama yeni bir telefona mı geçtiler? İsim olarak Z2'nin makyajlanmışını verselerdi bu sefer Z2 alanlara hakaret edeceklerdi, biz bunu yapamadık alanlar kusura bakmasın yamalısını sürdük gibisinden.

Merak ettimde Z2 üretimi devam ediyor mu yoksa sadece Z3 mü üretiliyor artık?
    Eğer Z2 üretimi devam ediyorsa yukarıda yazdığım teori tamamen çöpe gidecektir.

Geçen ocak ayında Z aldım ikinci elden.
    İnternete girmek, müzik dinlemek ve mesajlaşmak dışında yaptığım bir şey yok. Sadece renkleri P'den geçtiğim için soluk geliyor ve bu üzüyor.
    Onun dışında 2016 aralık ya da 2017 ocaka kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.
    Tabii, bozulmaz ya da çalınmaz ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony'den filmlerdeki gibi "ben bir makyaj tazeleyip geleyim" repliği...

• Türkiye'ye ne zaman gelir ki acaba. Z3 Compact gel beni allll, al beni laaan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

quote:

Orijinalden alıntı: gkirtay

Tr ye gelsede z2 ucuzlasa

Aynen bende z kullanicisıyım z2 alıcam zaten bir fark yok z3 ile aynı ucuzlar hem daha iyi olur

Bende Z kullanıcısıyım dediğiniz gibi adamlar kendi telefonunu baltaladı z2 fiyatını düşürür bu işimize yarar z4ü de hemen çıkarsa keşke

bu saatten sonra Z2nin üzerine bişey katamazlar zaten şekil a daki gibi üzerine katmayı geç üzerinden kırpmışlar

• 6 ayda bi telefon çıkarırsan olacağı bu.. köşeleri yuvarla az bi iyileştirme fiyata zam yap geçmiş olsun..

• İsterse hergün cihaz çıkarsın, sıkıntı nerede göremiyorum. İlla son çıkanı kullanacam, telefon ile ezikliğimi bastırıp statü kazanacam diyor iseniz eğer, o zaman iphone alın. Şayet böyle bir egonuz yok ise hergün yeni model çıkmasında sorun yok.
  • Quaresma_28 kullanıcısına yanıt
    ben de bunu yazcaktim
    z2 almayi dusunuyordm bu haberi gorunce vazgectim ps4 icin

• Mesut Beyin son yorumu herşeyi özetliyor;
    z1 ve z2 varsa değiştirme ama z varsa değiştir. Bence z varsa da değiştirmeyin 6 ay sonra z4le değiştirirsiniz.

• z4 te merak uyandırmıyorkı tasarım yıne z3 gıbı olur. kamera ram pil aynı kalır..sadece işlemcı ve grafık ıslemcı degısır..durum bundan ıbaret..dıger fırmalarda s810 gecmıs olur sony hep bı oncekı nesıl ıslemcıyı kullanır yanı hep gerıden gelır..

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

Mesut Beyin son yorumu herşeyi özetliyor;
    z1 ve z2 varsa değiştirme ama z varsa değiştir. Bence z varsa da değiştirmeyin 6 ay sonra z4le değiştirirsiniz.

Z4 ile niye değişiyorsun z2 ile değiş hem fiyat ucuzlar artarsa bi işlemci artar fiyat çok ucuzlar zaten geçen gördüm z2 metroda 1700 dü aman tanrım didim

• sony bir de şu micro usb girişini yan tarafa konumlandırmaktan vazgeçse süper olacak, telefonu şarjdayken kullanmak resmen işkence. Adam gibi alt tarafa koysalar ne olur sanki hatta kulaklık girişini de alta koymalılar tıpkı iphone ve htc m8 gibi, en rahat kullanım şekli bu bence.

• sadece ps4 ekran görüntüsü aktarıyor diye z2 den z3 geçilmez bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

Telefonu 5-10 gram daha hafifletelim diye çerçevenin 4 köşesini neden plastik malzemeden yaparsın Sony . Elimde tutup incelemedim ama gördüğüm kadarı ile çerçeve kalitesi düşmüş gibi, Z3 ara model olmuş ve Z4 ile güzel bir donanım + tasarıma imza atacağına eminim.

Dört köşesi derken kastınız sanırım en uç ve sivri kısımlar, bununla ilgili bir kaynağınız var mı hocam acaba?

Eğer dediğiniz gibi ise, o bölgenin kıvrımlaşması adına muhakkak bir nedeni vardır.

Burada böyle yazıyor;

"Etkileyici incelikte gövde ve alüminyum çerçeve ile birleştiğinde, Xperia Z3 sağlamlık ve güzelliği bir arada sunan bir Android akıllı telefon haline gelir."

+ Eğer yanılmıyorsam Z3'de, Z serisinde bulunan contayı göremiyorum. Çerçeve kalitesinde gerileme değil daha da gelişme var bana kalırsa.

Sony Xperia Z3 ve SmartWatch 3 ilk izlenimler video ön inceleme

Evet köşe uç kısımlar. Çerçeve kalitesi hakkında dediğim gibi elimde tutup incelemedim ama şahsi izlenimlerim böyle.

Video da bahsettiğim kısımlar hakkında aynı yorum var, bir videoda da bahsettiğim kısımların neden polikarbonat plastikten yapıldığı hakkında eleştiriyordu.

Xperia Z3 Compact ise plastik çerçeve galiba.

Kapak contaları hakkında ise görmediğim için yorum yapamayacağım ama Z2 ile aynı conta sistemi kullanmışlardır. Ürün ülkemize gelsin o zaman ak koyun kara koyun ortaya çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 4 Eylül 2014; 12:05:23 >

• Sony bugun bize bir tane gondermis. Kisa bir goz atma olanagim oldu..
    Telefon oldukca hafif gercektende.. Birde ben sahsen Z1 ve Z2'yi pek begenmemistim. Dizayn olarak Sony ayni cizgide gidiyor ama Z3 biraz farkli duruyor..
    En azindan Z1 ve Z2 arasindaki farki pek anlamazsiniz ama Z3 dizayni farkediyor gercekten.
    Ayrica menusu ve ekranida oldukca hos duruyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.