Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de sadece kasa açıklığı var ama rahatsız edici düzeyde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba aranızda 5.1.1 yukleyen varmı ve pıl ne kadar gıdıyor onu sormak ıstemıstım benim pil süresi 5.02 e gore arttı 5.02 ıle 2 gun cıkarırken 5.1.1 de 1,5 gun anca cıkıyor aynı sekılde sorun yasayan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: berkerogluu

Merhabalar ya benim telefonun sanal tuşların orda bi sararma var o nedir acaba

Su konuda ben haric 5 ettik su sorunu yasayan. Hep de altta solda. Sony'e bu telefonu su halde piyasaya surdugu icin, surse de duzeltmedigi icin yaziklar olsun. Bu telefonu fanatikleri savunsa da trolluyorlar deseler de su konuda gun gecmiyor ki birisi benim telefonum su gecirdi demesin, kapaklari gevsedi, kasa acikligi var demesin, ekranda sararma var demesin, kamerada pembelik var demesin. Bu kadar cok sorun yasayan kisinin olmasini normal mi buluyorsunuz allah askina ya.

Evet doğru fakat bende hiç biri yok samimiyet ve ciddiyetle söylüyorum. Buna ne diyeceksiniz?

Katılıyorum. Bahsi geçen problemlerin hiç biri benim telefonumda da yok.
    Telefonu aldığımdan beri eksik gördüğüm tek şey hoparlör sesinin müzik dinlerken düşük gelmesi. Çok ufak bi cızırtı da yok değil ama rahatsız edecek seviyede de değil.

• Selam,

Birkac gündür düzenli forumu okuyorum özelliklede bu konuyu bende problemden dolayi telefonu yollamistim sizi hataniz dediler falan filan ben yine aynisindan aliyorum servisten biraz daha az ödiycem ama yinede para,fakat anlamadigim sey gerkecten sony dünyayi pek bilmem ama biz milletce sony yi galiba japonlar kadar seviyoruz savunuyoruz nedendir bilinmez japonlarida seviyoruz ipman i ne kadar sevsekte japonlarida sevmekten vazgecmedik neden bu servis isini bir appel gibi yapamiyorlar mallarini sahiplenmiyorlar anlamiyorum umurlarinda degil gibi basit cevaplar beni tatmin etmiyor.
  • quote:

Evet doğru fakat bende hiç biri yok samimiyet ve ciddiyetle söylüyorum. Buna ne diyeceksiniz?

Sorun bazen var bazen yok Ki sorun yaşayanların sayısı hiç de azımsanacak sayıda değil Hatta normal dışı. bu dedikleriniz bana ilginç geliyor. yarın öbür gün sizde olmayacağı ne malum? Diyelim ki siz de herhangi bir sorun yaşadınız (yaşamanızı elbette istemem) o zaman ne diyeceksiniz? Lütfen biraz empati kuralım. Bu cihazlar piyasanın üst düzey cihazları. İnsanlar dişinden tırnağından arttırıp o kadar para verip alıyor bu cihazı ve büyük veya küçük sorun yaşıyor. Ne yapsınlar şikayet etmeyip. Yine de bana sizin " Ama benim cihazım sorunsuz, buna ne diyeceksiniz? demeniz garip geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Razor -- 25 Temmuz 2015; 17:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Razor

quote:

Sorun bazen var bazen yok. bu dedikleriniz bana ilginç geliyor. yarın öbür gün sizde olmayacağı ne malum? Diyelim ki siz de herhangi bir sorun yaşadınız (yaşamanızı elbette istemem) o zaman ne diyeceksiniz? Lütfen biraz empati kuralım. Bu cihazlar piyasanın üst düzey cihazları. İnsanlar dişinden tırnağından arttırıp o kadar para verip alıyor bu cihazı ve büyük veya küçük sorun yaşıyor. Ne yapsınlar şikayet etmeyip. Yine de bana sizin " Ama benin cihazım sorunsuz, buna ne diyeceksiniz? demeniz garip geldi.

Bunda hiç bir gariplik yok çünkü arkadaş öyle bir anlatıyor ki hepsi ama istisnasız hepsi aynıymış gibi ben de dedim gibi bende hiç biri yok ona ne dersiniz ve bunu samimiyetle sordum gerçekten. Şu an bir şey olmadığı ileride olmayacağı anlamına gelmez, teknolojik ürün her zaman her kapıya açık. Arkadaşın dediği çoğu şey aldığı gibi görünen göze çarpanlar ama hiç biri bende yok. Olur mu? Her teknolojik üründe olabilir. Olursa yapacağım tek şey gidip servise vermektir burada bunu bağır çağır her cihaz aynıymış gibi lanse etmek değil. Bu ince noktayı kaçırmayın. :)

Ayrıca buraya yazanlar zaten genelde sorunlarını yazar forumun amacı bu oaylaşım ve destek. Sorunu olmayan adam buraya neden yazsın herkesin forum kültürü yok ki. Azımsanacak dediğiniz de şimdiye kadar en fazla kaç kişi yazdı sanki burada olmayan binlerce kullanıcı vardır, buraya genelde sorunu olan geliyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 25 Temmuz 2015; 17:15:29 >

• Arkadaşlar biraz önce fark ettim benim manyetik şarj ettiğim konektör oynuyor bunun bir sıkıntısı zararı varmıdır tesekkurler
  • Araba teması sormuştu bir arkadaş, porche teması:

https://my.pcloud.com/publink/show?code=YpoitalK

• Hocam banada bir r1 teması bulsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: windshair

Hocam banada bir r1 teması bulsan.

1 tane r6 teması var ama kitkat için ve superuser yetkisi istiyor.

http://forum.xda-developers.com/xperia-z/themes-apps/theme-yamaha-r6-t2807327

Başka düşerse haber veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiusanmaz

5.1 Flashtoolla yüklemek için ftf verebilecek var mı global rom benimkisi,birde dual farkeder mi bendeki dual

Flastool ile zaten direk ftf indirebilirsin

• quote:

quote:

quote:

Su konuda ben haric 5 ettik su sorunu yasayan. Hep de altta solda. Sony'e bu telefonu su halde piyasaya surdugu icin, surse de duzeltmedigi icin yaziklar olsun. Bu telefonu fanatikleri savunsa da trolluyorlar deseler de su konuda gun gecmiyor ki birisi benim telefonum su gecirdi demesin, kapaklari gevsedi, kasa acikligi var demesin, ekranda sararma var demesin, kamerada pembelik var demesin. Bu kadar cok sorun yasayan kisinin olmasini normal mi buluyorsunuz allah askina ya.

Ne yapalim yani arkadasim tebrik mi bekliyorsun? İsin uzucu yani bu iste su konuda insanlar kullanilmis telefonlara denk gelmis, bir sorunu yok diye sifir parasi verdikleri telefonu kabullenmisler. Evet teknolojik alet, sorunsuz olmayabilir, kronik sorunlari olabilir bu konuda hak veririm. Ama kronik sorunlar icerisinde bu kadar farkli farkli ama gene de ortak sorunlar sizi hic rahatsiz etmiyor mu merak ediyorum? Biz burada amiral gemisi aliyoruz arkadasim, ve android benzerlerine gore de daha fazla para veriyoruz birak biraz daha sorunsuzluk istememiz de hakkimiz olsun artik. Az para verilmiyor gercekten bunlara ve sizin yaptiginiz banane ben yasamiyorum bir seyi yok bu telefonlara muameleniz cok kotu niyetli.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yapalim yani arkadasim tebrik mi bekliyorsun? İsin uzucu yani bu iste su konuda insanlar kullanilmis telefonlara denk gelmis, bir sorunu yok diye sifir parasi verdikleri telefonu kabullenmisler. Evet teknolojik alet, sorunsuz olmayabilir, kronik sorunlari olabilir bu konuda hak veririm. Ama kronik sorunlar icerisinde bu kadar farkli farkli ama gene de ortak sorunlar sizi hic rahatsiz etmiyor mu merak ediyorum? Biz burada amiral gemisi aliyoruz arkadasim, ve android benzerlerine gore de daha fazla para veriyoruz birak biraz daha sorunsuzluk istememiz de hakkimiz olsun artik. Az para verilmiyor gercekten bunlara ve sizin yaptiginiz banane ben yasamiyorum bir seyi yok bu telefonlara muameleniz cok kotu niyetli.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın gibi bir durumum yok ki tabi ki kimsenin bu durumu yaşamasını istemem ben dahi alırken pirinçten taş ayıklarcasına her noktasını kontrol ettim almadan önce defalarca konuştuk kullanıcılarla ama sizi deyiminiz almayın bu cihazı şöyle de böyle tarzında olunca yeni alacak kişiler için sıkıntılı bir durum oluyor. Nerden aldınız bilmiyorum ama işte bu yüzden cihazları adam akıllı yerlerden almalı en basitinden sony center. Alırken de konulup hatalı çıkarsa direkt değiştiririm denmeli. Ben kırk takla attırdım çalışanlara. Böyle tedbirlerle ne sorunu olana denk gelirsiniz ne de 2. Ele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 25 Temmuz 2015; 18:46:39 >

• arkadaşlar bende z3 alıcaktım ama cok fazla kronik sorun var gibi.
    sizce alayım mı tavsiye eder misiniz ?
    veya bunun yerine alıcagım bir telefon var mi ?

• Ucuzuna kaçıp paralele yöneleceksen veya internetten getirtip inceleme şansın olmayacaksa uzak dur arkadaş. Ne şekilde alırsa al ekran kasa ve basınç testini yap menuye gir root programı varsa radyo yoksa uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: windshair

Ucuzuna kaçıp paralele yöneleceksen veya internetten getirtip inceleme şansın olmayacaksa uzak dur arkadaş. Ne şekilde alırsa al ekran kasa ve basınç testini yap menuye gir root programı varsa radyo yoksa uzak dur.

n11 den mysonyshopdan alsam yeşil rengi ?
    degişim hakkım falan olur degil mi ?
    yine kronşk sorunlar varsa boşuna sansımı denemeyim tabi

• Arkadaşlar merhaba, dün z3 ile havuza girdim fotoğraf çekmek için, 5 dakika dolmadan çıkardım sudan ama telefonun ekranı bir daha açılmadı, kapakları açıp baktığımda hiçbir şekilde kapaklardan su girmediğini gördüm içerdeki tozlar bile duruyordu, su ya kasanın bir yeri açıktı oradan girdi ya da hoparlörden girdi, bugün telefonu garantiye gönderdim ve nota aynen şöyle yazdım. "Telefon, 5 dakikalık havuz denemesinden sonra kapaklardan hiçbir şekilde sıvı girişi olmamasına rağmen su geçirmiştir, yüzde yüz emin olduğum bu durumu serviste sizinde göreceğinizi düşünüyorum, dolayısıyla bu ayıplı ürünün kesinlikle tamirini değil değişimini talep ediyorum, aksi durumda tüm hukuki haklarımı kullanacağımı bilmenizi isterim."
    Bu durumda nelerle karşılaşabileceğim konusunda bilgi verir misiniz, ya da bu durumu yaşayanlar varsa nasıl bir süreç oldu, teşekkürler.

• Bu radyo ilk açtığında neden otomatik tarama yapıyor ya

• enternight E kullanıcısına yanıt
    Bende aynı olayı musluk altında yıkadıktan sonra yaşadım ve sizin yazdıklarınızın aynısını yazdım. Perşembe gün yolladım ürün dün ellerine ulaştı fakat servis bana hala ulaşmadı. Bende bekliyorum ne sonuç çıkacağını.

• mustafa2367 kullanıcısına yanıt
    Ben daha bugün gönderdiğim için ellerine ulaşmadı, ama siz telefonunuzun imei numarasını biliyorsanız göndermiş olduğunuz servisin internet sitesinden takibini yapabilirsiniz, sizinle irtibatta kalalım süreç ile alakalı, çünkü kapaklardan su girmediği halde su geçiren telefon benim sorumluluğumda değil, eşşek gibi değiştirecekler.
  • 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.