Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxi80

quote:

Orijinalden alıntı: Crewals

Arkadaşlar z3 için tamperli cam filmi önerirmisiniz çok fazla pahalı olamdan birde gümüş yeşili rengi sipariş ettim nasıldır?

Dafoni ve buff burada en çok adı geçenler, bu telefonun yeşiline içim gidiyor, yeşili sevmem ama bu çok güzel olmuş. Benim en güzel renk sıralamam

1- yeşil
    2- bakır
    3- beyaz
    4- siyah

Ve bende ne var, evet siyahı var

Bunlar Vodafone'da falan yapılıyor mu ? Buff'ın sitesine baktım da telefonun arka taraf için olan bir ürünü yok heralde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Grant Imahara

quote:

quote:

İyi akşamlar,
    Sony Xperia Z3 telefonum son bir kaç gündür normalden çok fazla uzun sürede şarj oluyor.
    Hücresel veri, Wi-ifi açık değilken, arka planda herhangi bir uygulama açık bırakmadan ve şarjı 4%'teyken prize bağladım. Ekranda "Şarj oluyor (tamamen dolmasına 6sa. kaldı)"yazısı görüyorum ve yaklaşık olarak o kadar sürede 100% oluyor. Bu konuda öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

Manyetik kablo kullanıyorsan temassızlık oluyordur, biraz oynatıp bir süre beklersen şarj sürenin arttığını görürsün (enazından bendeki kutusu brezilya logolu olanda öyle oluyordu)

Eğer dediğim gibiyse bir süre sonrada muhtemelen şarj olurken şarjı kesip geri vermeye başkayacaktır ki buda pili bozar, bu duruma gelirse değiştir kablonu veya docka geç. (docka geçtim epey memnunum)

Manyetik şarj kablosu değil de aparatını kullanmıştım bir süre. O da yaklaşık 3 cm bir şey olduğu için pek uzun ömürlü olamamıştı. Ondan sonra ki bu 4-5 ayı geçer, şarj aletini kullanmaya devam ettim. Dediğin gibi bende şarj aletinden şüphelendim ve bugün farklı bir şarj aletiyle denediğimde de maalesef buna benzer bi süre aldım. Sony desteğe mail attım. Yazılımsal bir hataysa düzeltilir diye umuyorum. Yok batarya ölmüş derlerse en azından bi 2 hafta böyle idare edip sonra garantiye yollamam gerekicek.

İlk sayfadaki wipe cache videosunu izleyip bir yap bakalım bir faydası olacak mı.

Hocam ilk onu denedim hatta. Normal reset atıyor gibi davranıyor. Açılışta herhangi bir tarama yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu güncelleme ne zaman gelecek ya tahminen

• quote:

Orijinalden alıntı: iMonster

quote:

quote:

King Root diye bir program var telefonda kaldıramıyorum neden sizce ?

Paralel ithalat aldıysan rootlu gelmiş olabilir, bence iade et telefonu.

Daha yeni aldım şimdi iade edip uğraşmak daha zor değil midir ? Gelen telefon sorunlu olursa diye düşünüyorum. Bunun en azından ekranı falan sağlam ölü piksel yok.

Arama yerinden *#*#7378423#*#* tuşla açılan menüden service testsde security kısmına gir, ilk 3 key/ok diyorsa pek sorun olmaz, demiyorsa iade et çünkü birçok özelliğini kullanamazsın ve rootlu diye garanti dışı kalır. Güncelleme bile alamayabilirsin.

Orada çalışanların eli yatkın oluyor, dışarıdan aldığın bir camı rica edersen takarlar sanırım ufak bir bahşişte iş görebilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

King Root diye bir program var telefonda kaldıramıyorum neden sizce ?

Paralel ithalat aldıysan rootlu gelmiş olabilir, bence iade et telefonu.

Daha yeni aldım şimdi iade edip uğraşmak daha zor değil midir ? Gelen telefon sorunlu olursa diye düşünüyorum. Bunun en azından ekranı falan sağlam ölü piksel yok.

Arama yerinden *#*#7378423#*#* tuşla açılan menüden service testsde security kısmına gir, ilk 3 key/ok diyorsa pek sorun olmaz, demiyorsa iade et çünkü birçok özelliğini kullanamazsın ve rootlu diye garanti dışı kalır. Güncelleme bile alamayabilirsin.

Orada çalışanların eli yatkın oluyor, dışarıdan aldığın bir camı rica edersen takarlar sanırım ufak bir bahşişte iş görebilir.

Hepsi OK hocam. Bazen bir cızırtı alıyorum hoparlörde bu donanımsal mıdır ?

• Yüksek seste bazıları yapıyor bazıları yapmıyor, donanımsal sanırım.

• Stereo olayı iyi ama hocam. YouTube'da falan gayet güzel gidiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar,
    Sony Xperia Z3 telefonum son bir kaç gündür normalden çok fazla uzun sürede şarj oluyor.
    Hücresel veri, Wi-ifi açık değilken, arka planda herhangi bir uygulama açık bırakmadan ve şarjı 4%'teyken prize bağladım. Ekranda "Şarj oluyor (tamamen dolmasına 6sa. kaldı)"yazısı görüyorum ve yaklaşık olarak o kadar sürede 100% oluyor. Bu konuda öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

Manyetik kablo kullanıyorsan temassızlık oluyordur, biraz oynatıp bir süre beklersen şarj sürenin arttığını görürsün (enazından bendeki kutusu brezilya logolu olanda öyle oluyordu)

Eğer dediğim gibiyse bir süre sonrada muhtemelen şarj olurken şarjı kesip geri vermeye başkayacaktır ki buda pili bozar, bu duruma gelirse değiştir kablonu veya docka geç. (docka geçtim epey memnunum)

Manyetik şarj kablosu değil de aparatını kullanmıştım bir süre. O da yaklaşık 3 cm bir şey olduğu için pek uzun ömürlü olamamıştı. Ondan sonra ki bu 4-5 ayı geçer, şarj aletini kullanmaya devam ettim. Dediğin gibi bende şarj aletinden şüphelendim ve bugün farklı bir şarj aletiyle denediğimde de maalesef buna benzer bi süre aldım. Sony desteğe mail attım. Yazılımsal bir hataysa düzeltilir diye umuyorum. Yok batarya ölmüş derlerse en azından bi 2 hafta böyle idare edip sonra garantiye yollamam gerekicek.

İlk sayfadaki wipe cache videosunu izleyip bir yap bakalım bir faydası olacak mı.

Hocam ilk onu denedim hatta. Normal reset atıyor gibi davranıyor. Açılışta herhangi bir tarama yapmıyor

Tamam öyle oluyor zaten. Tarama yapmıyor. Bir bak bakalım değişme olacak mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar,

Tamam öyle oluyor zaten. Tarama yapmıyor. Bir bak bakalım değişme olacak mı?

Tekrar denedim. Hatta açılırken pcde bildirim geldi. Şarj 20% iken 3 saat süre veriyor

• Ya ben telefona hat takmadım ondan mı Radyo yok bu telefonda. İlk önce heralde Radyo koymamışlardır diyedüşündüm ama yardım ve destek sayfasında FM Radyo ile ilgili yazılar gördüm. Arıyorum arıyorum bulamıyorum FM Radyo'yu.
  • Radyo vergi ödememek için kaldırılıyor

• 5.1 Flashtoolla yüklemek için ftf verebilecek var mı global rom benimkisi,birde dual farkeder mi bendeki dual

• Telefonun arka kapağı attı baya bunun geri yapıştırma yöntemi falan var mı kapak mı değişmeli bilen var mı basınç testindende geçmiyo şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiusanmaz

Radyo vergi ödememek için kaldırılıyor

Yüklenemez mi peki ?
  • Merhabalar ya benim telefonun sanal tuşların orda bi sararma var o nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Telefonun arka kapağı attı baya bunun geri yapıştırma yöntemi falan var mı kapak mı değişmeli bilen var mı basınç testindende geçmiyo şuan

Servise götürün yapsınlar ellemeyin bence yapıştırıcıyla daha beter etmek de var.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Servise verince en az 1 2 hafta sürer ondan sebep ama en mantıklısı heralde anlamadığım su geçirmezlik yapıştırıcıyla mı sağlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Servise verince en az 1 2 hafta sürer ondan sebep ama en mantıklısı heralde anlamadığım su geçirmezlik yapıştırıcıyla mı sağlanıyor

1-2 hafta sürsün hocam ne olacak tam olsun sağlam olsun. E neyle sağlanacak ya başka :) vidayla mı çaksınlar camı kasaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkerogluu

Merhabalar ya benim telefonun sanal tuşların orda bi sararma var o nedir acaba

Su konuda ben haric 5 ettik su sorunu yasayan. Hep de altta solda. Sony'e bu telefonu su halde piyasaya surdugu icin, surse de duzeltmedigi icin yaziklar olsun. Bu telefonu fanatikleri savunsa da trolluyorlar deseler de su konuda gun gecmiyor ki birisi benim telefonum su gecirdi demesin, kapaklari gevsedi, kasa acikligi var demesin, ekranda sararma var demesin, kamerada pembelik var demesin. Bu kadar cok sorun yasayan kisinin olmasini normal mi buluyorsunuz allah askina ya.

Benim de arka kapagim da atmaya basladi, sanal tuslarin orada sararma da var, kamera da pembe cekiyor, hoparlor ses kalitesinden de memnun degilim. Bu ne abi boyle ya. İyicene sorunlari biriksin su an telefonsuz kalamam sonra verecegim servise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 25 Temmuz 2015; 14:47:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: berkerogluu

Merhabalar ya benim telefonun sanal tuşların orda bi sararma var o nedir acaba

Su konuda ben haric 5 ettik su sorunu yasayan. Hep de altta solda. Sony'e bu telefonu su halde piyasaya surdugu icin, surse de duzeltmedigi icin yaziklar olsun. Bu telefonu fanatikleri savunsa da trolluyorlar deseler de su konuda gun gecmiyor ki birisi benim telefonum su gecirdi demesin, kapaklari gevsedi, kasa acikligi var demesin, ekranda sararma var demesin, kamerada pembelik var demesin. Bu kadar cok sorun yasayan kisinin olmasini normal mi buluyorsunuz allah askina ya.

Evet doğru fakat bende hiç biri yok samimiyet ve ciddiyetle söylüyorum. Buna ne diyeceksiniz?

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.