Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Orijinalden alıntı: alpinax4game

Basinc Testi yapiyorum her yer kapali 951'den 960'a cikiyor hala basilj tutmama ragmen geri iniyor kasa acikligi mi var?

sağlam gözüküyor. inmesi normaldir. bizim için önemli olan kısım yükselmesi. bir yerde açıklık olsa hiç hareket etmezdi değerler.

Birde telefonu duz bir yuzeye koydugumda on kisim biraz yukarida telefon yamulmus galiba suphelendim ondan. Zaten rootlu geldi iade gozukuyor sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güç yönetimi, pil kullanımında Android İs sizlerde % kaç acaba? Abimle aynı telefonu kullanıyoruz onda %16 bende %10. Çok yğksek geldi bize resetlediğimde %6'ya düşmüştü şimdi yine aynı duruma geldi. FAcebook, whatsapp, instagram, twitter dışında kulladığım abuk subuk program hiç yok konum ve senkronizasyon da kapalı. Cevaplarınızı bekliyorum.
  • Şu lolipopun ses kısıklığı beni deli edecek 500 liralık telefondan daha çok ses çıkıyor telefon çalıyor duyamıyorum ya çift hoparlör çalıştığı halde

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Şu lolipopun ses kısıklığı beni deli edecek 500 liralık telefondan daha çok ses çıkıyor telefon çalıyor duyamıyorum ya çift hoparlör çalıştığı halde

Hocam umarım 5.1.1 de düzelir..Ben emeil attıp tavrımı koydum. Forumdaki arkadaşlarda sony e emeil atarsa belki kayde alırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmkayaa -- 19 Temmuz 2015; 22:43:31 >
  • Htc m7 den geçtim bu telefona kulaklık sesi az geldi. Kulaklık sesi arttırmaya yönelik bi program tavsiyesi olan varmı acaba

• Dock aldım 15 dkdır yuvasına oturacağım kısa yolu va mı ipucu

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

Dock aldım 15 dkdır yuvasına oturacağım kısa yolu va mı ipucu

Telefonu docka oturtun sağa sola sürün oturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: deli oğlan58

quote:

Orijinalden alıntı: DOGU75

quote:

Orijinalden alıntı: Honor29

Ustalar bana bir yardım.... ne yapacağımı bilemedim. 2 oluyor bu sorunla karşılaşıyorum. 2 kere telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.

sorunum şudur ki. telefon özellikle cebimdeyken birilerini arıyor, mesajlara giriyor. fotoğrafları açıyor. düzenleme moduna giriyor. interneti açıyor.
    bunun haricinde cebimde değilkende yakaladım 1 kez neti aç kapa aç kapa yaptı. wifi ve mobil veri her ikisi dahilinde. paketimde yok 2tl gitmiş

problem nedir bileniniz var mı?

D.N: çift dokunarak ekran kilidi açma seçeneği açıktı. kapattım fakat sorunu tekrarladı.

Kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum. Bunun çözümü varsa yardımcı olalım arkadaşlar.

Valla bende aynı sorunu yaşıyordum çift tıklamayla açmayı devre dışı bırakınca düzeldi.. Şöyle bişeyki bazen kitkata dönüyorum çift tıklama aktif olduğunda cepte illa açılıp saçma sapan yerlere giriyordu lolipopta pek bu sorun olmuyor ancak yinede bazen açılabiliyor kendi kendine eğer sorunun benle aynıysa çift tıklamayla uyandırmayı devre dışı bırakırsan sorunun çözülecektir..

Şuan devre dışı bıraktım bir defa oldu. Bakalım tekrar olacakmı. Yardımın için teşekkürler kardeşim.

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Öne yatırınca oluyor ama elimi bıraktığımda şarj etmiyor

• quote:

4 tip aparat var,

Z3 kılıfsız
    Z3 kılıflı
    Z3C kılıfsız
    Z3C kılıflı

Kılıfı çıkartıp bir deneyin olmazsa, bazı kılıflar kalın olduğu için tam oturmayabilir.

En kötü arkasına kağıt sıkıştırırsın

• Arkadaşlar n11 üzerinden sony garantili almıştım telefonu servise göndereceğim. Sony center mağazasına gitsem yardımcı olurlar mı? yoksa illa kargo ile anlaşmalı servise mi göndermem gerek?
  • quote:

Başlıklarını kullanın ki düzgün dursun geriye çok yatarsa zaten yerinden çıkar manyetik alan

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Başlıklarını kullanın ki düzgün dursun geriye çok yatarsa zaten yerinden çıkar manyetik alan

Sony centera gittim sorun halloldu.

• Başlıksız kullanılmaz zaten boş yorum yapmayın cahil değilim

• Honor29 H kullanıcısına yanıt
    çift dokunmayı kapatma haricinde kamerayı açıp ayarlardan hızlı başlatmayı kapalı yap hocam sorun kalmaz
  • Otomatik parlaklık güneş altında gerçekten çok iyi, eski telefonlarımın ekranını yazlık yerlerde göremezdim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: deli oğlan58

quote:

Orijinalden alıntı: DOGU75

quote:

Orijinalden alıntı: Honor29

Ustalar bana bir yardım.... ne yapacağımı bilemedim. 2 oluyor bu sorunla karşılaşıyorum. 2 kere telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.

sorunum şudur ki. telefon özellikle cebimdeyken birilerini arıyor, mesajlara giriyor. fotoğrafları açıyor. düzenleme moduna giriyor. interneti açıyor.
    bunun haricinde cebimde değilkende yakaladım 1 kez neti aç kapa aç kapa yaptı. wifi ve mobil veri her ikisi dahilinde. paketimde yok 2tl gitmiş

problem nedir bileniniz var mı?

D.N: çift dokunarak ekran kilidi açma seçeneği açıktı. kapattım fakat sorunu tekrarladı.

Kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum. Bunun çözümü varsa yardımcı olalım arkadaşlar.

Valla bende aynı sorunu yaşıyordum çift tıklamayla açmayı devre dışı bırakınca düzeldi.. Şöyle bişeyki bazen kitkata dönüyorum çift tıklama aktif olduğunda cepte illa açılıp saçma sapan yerlere giriyordu lolipopta pek bu sorun olmuyor ancak yinede bazen açılabiliyor kendi kendine eğer sorunun benle aynıysa çift tıklamayla uyandırmayı devre dışı bırakırsan sorunun çözülecektir..

İlk aldığımda aynı sorundan çok muzdariptim ve çözümünü şöyle buldum. Kapasitif fotoğraf çekme tuşunu devre dışı bıtaktım öncelikle. İkincisi de telefonu cebime önü dışa gelecek şekilde koyuyorum ve sorun olmuyor böylece. Çift tıklama aktif bu arada. Önü içe gelecek şekilde konulduğunda sanırım cebimizde kasıkta çift tıklama aktif olup cihaz açılıyor ve abuk subuk yerlere giriyor.

• Selam

Ilk ciktigindan beri xperia z3 kullaniyorum ikinci haftasi yamuldu garantiye yolladim hic birsey yapamayiz sizin hataniz dediler kullanmaya devam ettim.
    Arka cam catladi degistirdim gene catladi kapla kullanmaya devam ettim ama telefon acma kapama tusunun oradan egilmeye devam etti bayagida yamuldu,
    iki gün önce cebimde ön camida komple gitti tekrar garantiye yolladim tamir olmaz ise belli bir para karsiligi yenisini yolliycaklar eger yollamaz iseler ayni gün yenisini alicam nedeni ise ben seviyorum telefonumu bunuda yazayim dedim
  • Yeni arayüz çalışmaları sona yaklaşmış. Yazılım grubu şaka maka iyice güçlenmeye başladı, ağustos başı gibide 5.1.1 dağıtımına başlarlarsa tadından yenmez.

http://www.xperiablog.net/2015/07/20/sony-trialling-new-android-concept-software-seeks-beta-users-in-sweden/

• quote:

Orijinalden alıntı: barutx

Selam

Ilk ciktigindan beri xperia z3 kullaniyorum ikinci haftasi yamuldu garantiye yolladim hic birsey yapamayiz sizin hataniz dediler kullanmaya devam ettim.
    Arka cam catladi degistirdim gene catladi kapla kullanmaya devam ettim ama telefon acma kapama tusunun oradan egilmeye devam etti bayagida yamuldu,
    iki gün önce cebimde ön camida komple gitti tekrar garantiye yolladim tamir olmaz ise belli bir para karsiligi yenisini yolliycaklar eger yollamaz iseler ayni gün yenisini alicam nedeni ise ben seviyorum telefonumu bunuda yazayim dedim

Tek takıldığım nokta eğilmeye devam etmesi

Darbe alır kırılır, eğilir bükülür de, devam etmesi nedir yahu, kullanım alışkanlıklarını bir gözden geçir bence, birde sağlam bir kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi80 -- 20 Temmuz 2015; 17:59:26 >

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.