Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rootlu bir uygulama habersiz ayıp şeyler yapıyor olabilir, kingroot falan sildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rendezvouss

kılıf seçerken kullanacağın alanın açık mı kapalımı olduğuna dikkat et ... bumper kılıflar çok şık. ben marka olarak motomo marka kılıf kullaniyorum. çok ince ve şık....tavsiye ederim.

teşekkürler.
  • Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Silimemiştim ama siz söyleyince sildim. Şimdi daha az gibi. Peki lollipop da böyle bir soruna sebep olabilir mi? İnternette lollipoptan böyle sorunlar yaşattığını okudum.Kitkat ie arasında belirgün bir fark var mı bu konuda? Geri döndürmeyi düşündüm de.

Edit: Klavyeye hâlâ alışamadım. Hep yanlış yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suskun İnsan -- 15 Temmuz 2015; 19:55:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suskun İnsan kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yolu ile yaptıysanız yapabilir. Temiz flashtool kurulumu yaparsanız. Performans olarak fark olmadığını görürsünüz. Gerçi görünüm olarak kitkat daha sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben telefonumun ekranını sürekli parlak istiyorum fakat kendisi otomatik ayarladığı için bir türlü açık havada bulduğum parlaklığı yapamıyorum bunun bir yolu var mı?
  • Honor29 H kullanıcısına yanıt
    ayarlar->ekran->uyarlanan parlaklık kapat hocam
  • Aqua glass theme (fnproject)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zcf.glassxtheme

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi At Tarağı -- 24 Haziran 2021; 9:24:41 >
  • Sonyden Kitsuné Summer teması:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.themes.kitsunesummer

Not: Bu sony temaları berbat oluyor.

• arkadaşlar cehaletime verin bişey sorucam. telefonu alıcaz ama nerden alabiliriz diyecektim vatan bimeks gibi yerler payalıya satıyo internetden alıyım diyorum resmi türkiye garantisinin kim olduğunu bilmiyorum. sony eurosia diyende var sony türkiye diyende var inanın kafam karıştı. paralel ithalat almayalım resmi garanti diye

hangi siteden alabiliriz ve garantisi ne olmalı en kritik nokta bu konuda yardım ederseniz sevinirim
  • Ucuz olanlar paralel ithalat resmi distribütör garantililer pahalı. Paralel tercih edecekseniz inceleyip kontrol edin öyle alın. Mesela radyosu var mı? Yoksa bootloder kilidi açılıp iptal edilmiştir hiçbir güncellemeyi otomatik alamamak bazı fonksiyonları hiç kullanamama riski var.bazı firmaların iade ürünleri kullanılıp sıfırlanmış cihazları getirip sattığını düşünüyorum. Yani sorunlu cihaz alma olasılığı daha yüksek. Cihazı sorunsuz olanlar yere göğe sığdıramazken sorun yaşayanların çok pişman olduğu bi cihaz bu ortası yok yani.

• Bu arada benim z3 ün su mesaisi bitti malesef.defalarca düşürdüm sonunda temperli camın köşesi kırıldı cihazın camı altta sağlam ama basınç testinde eski aldığım değerlerde biraz düşüş var. Normal şekilde yükselip düşüyor ama eskiden 107 olan normal değer şu an 105 ya sıcaklık basıncı değiştiriyor yada bi kasada ufak bi daralma sanırım azda olsa kaçakta var.

Son olarak chrome kullanmıyorum klavyede bug var diye firefox kullanıyorum ekran yüzde 12 pil tüketirken firefox bunun iki katının üstünde. Chromeda çok masum değildi bu konuda. İyi bi tarayıcı tavsiyesi olan var mı?

• Arkadaşlar Keysler silindigi için çogu seyleri kaybettik en azından gürültü engelleyici kulaklık Vs. Bu özellikleri geri getiren rom var mı. Ya da bu özelliklerin içerisinde bulundugu custom rom var mı.kamera modları, ses modları Vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: windshair

Bu arada benim z3 ün su mesaisi bitti malesef.defalarca düşürdüm sonunda temperli camın köşesi kırıldı cihazın camı altta sağlam ama basınç testinde eski aldığım değerlerde biraz düşüş var. Normal şekilde yükselip düşüyor ama eskiden 107 olan normal değer şu an 105 ya sıcaklık basıncı değiştiriyor yada bi kasada ufak bi daralma sanırım azda olsa kaçakta var.

Son olarak chrome kullanmıyorum klavyede bug var diye firefox kullanıyorum ekran yüzde 12 pil tüketirken firefox bunun iki katının üstünde. Chromeda çok masum değildi bu konuda. İyi bi tarayıcı tavsiyesi olan var mı?

Opera beta denemenizi öneririm. Normal stabil versiyonu da kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: windshair

Bu arada benim z3 ün su mesaisi bitti malesef.defalarca düşürdüm sonunda temperli camın köşesi kırıldı cihazın camı altta sağlam ama basınç testinde eski aldığım değerlerde biraz düşüş var. Normal şekilde yükselip düşüyor ama eskiden 107 olan normal değer şu an 105 ya sıcaklık basıncı değiştiriyor yada bi kasada ufak bi daralma sanırım azda olsa kaçakta var.

Ben dolphin kullanıyorum dostum istersen bi dene.

• windshair kullanıcısına yanıt
    Htc'nin browserını tavsiye ederim.

• Silinmişse keyleri artık unut daha gelmeyecek, cyanogenmod altyapısı ile hazırlanan carbonrom kullanabilirsin, çok hafif ve daha resmi olarak çıkmayan Android 5.1 sürümüdür

Bootloader kilidi de açık kilidi olmalı tabi.

• 5.1 sertifikasyonu bitmiş, büyük ihtimal bu ay içinde yayınlanmaya başlar diyorlar. Umduğumdan erken olacak gibi.

Bizde pek bir değişiklik olmayacak, çoğu marka bugların giderilmesi için heyecanla bekliyor ama arayüzde veya performansta çokta yenilik içermeyen bir sürüm olacak, belki bildirimlere stereo hoparlör geri gelir.

http://www.xperiablog.net/2015/07/16/android-5-1-1-lollipop-firmware-23-4-a-0-546-certified-for-xperia-z2-and-z3-series/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi80 -- 16 Temmuz 2015; 10:09:07 >

• Singapurun 50. yılı için sonyden tema:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.themes.sg50

Arkaplandaki suyun hareketi çok güzel olmuş ama onun dışında sony tema yapmasın çok manga tarzı oluyor, aşırı cıvıl cıvıl, bizler mutsuz insanlarız bize gitmiyor.

• exellanss kullanıcısına yanıt
    Hocam onları unuttum tabi.ama benim istediğim kaybettiğim şeyler hangi rom ile geri kazandırabilirim

• 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.