Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bunun z2 den ne farkı var. Aynı telefonun köşelerilerini yuvarlatmışlar al sana z3 olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam. Keşke S805 ile gelseymiş. Bu arada nedense tasarım bana daha iyi geldi Z2'den.
  • Bana telefon bayağı ince geldi. Ama geriye kalan herşey aynı duruyor. Bu arada detaylı resimler özellikler niye yok konuda? Gerçi telefon beni ilgilendirmiyor maksatım z2 nin fiyatı düşsünde z2 alıyım modundayım.

Madem mesaj yazdım biri bana şu telefonun z2 den ne farkı var söyleyebilir mi?
  • AAT.BH kullanıcısına yanıt
    +Daha ince (Z2: 8.2 mm , Z3: 7.3 mm)

+Daha hızlı işlemci (Z2: 2.3 Ghz , Z3: 2.5 GHz)

+Yeni 25mm geniş açılı kamera

+Daha iyi su direnci (Z2: IP55/58 , Z3: IP65/68)

+Daha hafif (Z2: 163g , Z3: 152g)

+Daha iyi ISO oranı (Z2: 64000, Z3: 128000)

Bulabildiklerim bu kadar hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Pek elle tutulur bir gelişme yokmuş o halde. Kasada rütuş atmışlar bide donanım olarak madem yeni bi telefon 2-3 bişey atalım demişler. O halde z2 alırım ben. Saolun bu arada.
  • Siz nasıl buldunuz hocam? Bence Sony bu tasarım çizgisini devam ettirmeli kesinlikle.
  • quote:

Siz nasıl buldunuz hocam? Bence Sony bu tasarım çizgisini devam ettirmeli kesinlikle.

Telefonun XZ2'ye göre tek farkı kullanım kolaylığı , tasarımda kullanım kolaylığı için telefon inceltilmiş , yumuşak hatlara bürünmüş ve daha da hafiflemiş , ben özellikle şarj soketinin tek başına kalmasını sevdim Z2'yi zaten hali hazırda kullanmaktayım hat ve şarjın bir arada olması su geçirmez kapağı büyüktü ve deforme olma hızı yüksek , şimdi daha da güvenli hale gelmiş. Editörlerin de belirttiği gibi büyük bir fark yok zaten.

Bir de Playstation'da oyun oynarken Z3'ü mönitör olarak kullanabileceğiz kablosuz şekilde , DualShock4 için aparatta yapmışlar zaten buradan da iyi vurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat.cinar -- 3 Eylül 2014; 19:32:24 >
  • ulan sırf laf olsun diye telefon çıkardı adamlar

tasarımsa her geçen gün bozuluyor. en güzel tasarım z de idi bence. z1 ile mahvettiler z2 ile mahvettikleri bir nebze düzelttiler. bunda ise tamamen bozmuşlar gibi. hele z2deki güzelim hoparlör yapısını bu hale getirmek büyük başarı.
  • bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    Tasarım kişiden kişiye değişir hocam. Bana göre daha iyi olmuş. Size göre daha kötü olmuştur tabii bu da sizin tercihiniz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 3 Eylül 2014; 19:46:48 >
  • bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    tamamen katılıyorum size hocam
  • quote:

Bu özellikler bile Z3'ü en iyi cihaz yapmaya yeter. Z2 kullanıcılarının da işine geldi bence. Bence telefon üreticileri adım adım yenilikler yapmak istiyor. Belki de S805 bir sonraki modelde kullanılacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • performans olarak kusursuz olacağı kesin ama sony artık bu kaba tasarımdan vazgeçmeli
  • Geniş açıyı özellikle merak ediyorum.
  • sony almanya sitesi ön sipari açılmış.
    üstelik xperia z2 ilk çıktığında 679 dan ön sp alırken 30 euro daha ucuz!!! 649 euro.
  • İyi, z2 ile arasında çok fark yok. Bu çıksın da z2 alayım.
  • kamera özellikleri güzelmiş
  • En erken simfree hangi ülkede satışa çıkar ?
  • Telefonda hiç yeni bir olay yok.

Tek iyi yanı z2 fiyatları düşer.

z2 1500 1600 tl bandına düşerse peynir ekmek gibi satar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.