Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

e paket ile 15 ila 20 gün arası hocam hemen hemen. Daha hızlı kargo tercihleri de var hocam fakat bize göre pahalı maalesef.
    Anladım hocam. Hocam birde ben AliExpress deki satıcıya su geçirmez conta için mesaj yazdım satıcı conta veremeyeceğini ama çift taraflı bant göndereceğini söyledi. Şimdi elimde b-7000 ve çift taraflı bant olacak ekranı hangisiyle yapıştırmamı tavsiye edersin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightmare_07 kullanıcısına yanıt
    Hiçbirini pek tasvip etmem çünkü hem ekrana ve kasaya zarar verir ikisi de hocam. Çift taraflı bantı da yapıştırdığınız zaman olası bir sıkıntıda o ekranı sökme olayını unutun.
    .
  • Beyler aranızda z3 ü söküp takmakta uzmanlaşmış birisi var mı, 300 liraya z3 topluyorum, 150 tlye ekran 100 liraya da letgodan içi dolu anakart ve kasa buldum, anakart sağlam çalışıyor fakat çekim gücü zayıf.

• quote:

Beyler aranızda z3 ü söküp takmakta uzmanlaşmış birisi var mı, 300 liraya z3 topluyorum, 150 tlye ekran 100 liraya da letgodan içi dolu anakart ve kasa buldum, anakart sağlam çalışıyor fakat çekim gücü zayıf.
    Hocam z3 sökmede bayağı ustayımdır. Ama yinede söyliyeyim bende şuan z3 kullanıyorum ve tavsiye etmiyorum çünkü telefonu aldığımdan beri telefona yakın masraf ettim.
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    Bu arada çekim gücü zayıf demişsiniz bu kabloyla alakalı olabilir. Başka sorun varsa sorabilirsin

Hocam rom geliştirdiğim için bana test cihazı lazım, yoksa elimde zaten z2 var. Z1 için tester buldum fakat z3 için kimseyi bulamadım.

• Beyler Z3 için orjinal arka kapak sıfır veya çıkma nereden bulabilirim? Aliexpress hariç (Türkiye sitelerinden). Nfc anteni olmasada sorun değil ( daha önce 2 defa internetten aldım arka kapak işe yaramaz çıktı)

Hocam ben Wit Rigs'ten toplu sipariş verdim, kalitesinden memnun kalırsam size de tavsiye ederim. Gerçi onun öncesinde Z2'im için toplu sipariş vermiştim, o siparişte gelen kasasından kapağına her şey gayet orjinal kalitede ve sağlamdı. Yani ilk kez alışveriş yaptığım bir yer değil, bilin istedim hocam.
  • quote:

Hocam ben Wit Rigs'ten toplu sipariş verdim, kalitesinden memnun kalırsam size de tavsiye ederim. Gerçi onun öncesinde Z2'im için toplu sipariş vermiştim, o siparişte gelen kasasından kapağına her şey gayet orjinal kalitede ve sağlamdı. Yani ilk kez alışveriş yaptığım bir yer değil, bilin istedim hocam.
    Hocam wit-rigs e baktım ama kargo ücreti 3.57 dolar gibi bişeydi sanırsam (en ucuzu) alacağım üründe 6 dolardı (oem olanı) yaklaşık 10 dolar gibi bişey tutuyor. Birde yurtdışından siparişle pek uğraşmak istemiyorum açıkçası. Türkiyede sitelerde 46.90 tl ye teleplus ın sattığı arka kapak var ama kaliteden tamda emin olamıyorum ( Cidden orjinalse parayı basar alırım) %100 orjinal sony ürünü yazıyorlar ama bilemiyorum. Alsammı almasammı kararsız kaldım. Sahte arka kapağa hiç tahammülüm olmuyor.

Tek başına arka kapak söylemek çok uygun olmuyor haklısınız, ben bu yüzden toplu sipariş veriyorum hocam. Fakat şu oluyor bazen bu wit rigs'in Ali Expresste de anlaştığı ve ürünlerini paylaştığı satıcılar oluyor ve linklerini ilgili parçanın wit rigs sayfasındaki yorumlarında paylaşıyorlar zaman zaman. Bir ihtimal o linklerden varsa onlara bakabilirsiniz.
  • Beyler Sony Xperia Z3 için

https://www.telefonparcasi.com/urun/sony-xperia-z3-arka-kapak-siyah

den arka kapak sipariş ettim sizce nasıldır? Müşteri memnuniyeti olan bir site umarım kalitesi iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare_07 -- 3 Temmuz 2019; 19:8:0 >
  • Arkadaşlar bende Z3 + var tanıdıktan aldım telefon normal kullanım'da dahi ısınıyor youtube video izlerken bazen ısınıp yarıda kapatıyor videoyu bu sorunu nasıl çözebilirim ? sistem 7.1.1 nought
  •  ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

2 buçuk haftadır beklediğim sipariş sonunda geldi ve cihazı tamamen birleştirebildim, Tüm bu işlemin maaliyeti bana yaklaşık 500 liraya maloldu fakat elimde 0 ayarında bir Z3, yanına ek olarak fazladan çalışan bir anakart ve birkaç yedek parça daha var eğer onları da elden çıkarabilirsem maaliyetimden 200 lira daha kurtarabilirim.

Sipariş verdiğim firma gayet güzel bir paketleme yapmış her bir ürünüme, her bir malzemeyi ayrıca baloncuklu poşete koyup kutulayıp o kutuların da etrafını baloncuklu poşetle sarıp daha büyük bir kutuya koymuş ve onu da sarmış. Elektronik devre içeren malzemeleri ise statik elektriğe maruz kalmamaları adına ayrıca bir poşete koymuşlar.

Gelen malzemelerin kalitesine gelirsek, ekran beklediğim gibi tam ebadında, cam kalitesi orjinaliyle birebir, sunduğu renk gamotu çok canlı olmayan ama rgb dengesi olarak düzgün, parlaklık olarak tatminkar, dokunmatik tepkisi de tam istediğim hassasiyette. Arka kapak ve kasa da beklediğim sağlamlıkta, özellikle de arka kapak ali Expresste satılan ince cam kapaklar gibi değil biraz daha esneyen fakat dayanıklı mikamsı bir kıvama sahip. Ek olarak NFC pedi de üzerine yerleştirilmiş biçimde geliyor. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Merak ettiğiniz bir konu varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 20 Temmuz 2019; 17:3:54 >

• emektar telefonum vay be ekranı kırıldıktan sonra bir türlü başını doğrultamadı yeni ekran kırılmaya başladı köşelerden unutmayacağım seni emektar
  • İyi akşamlar arkadaşlar.
    Sony xperia z3 telefonumun galeri bölümünü beğenmiyorum. Yani galeriye ilk girişte bütün fotoğraflar bir arada gözüküyor. Galeride sol taraftan klasör olarak göster diyorum,ama çıktıktn sonra eski haline dönüyor.

Fotoğraf galerisinin sürekli klasör halinde gözükmesi için bir çözüm var mı?

İkinci sorum ise android 6 olan sürümü güncel sürüme yükseltebilir miyim ? Mümkünse bunu nasıl yapabilirim?

• İkinci telefon olarak düşünmekteyim xperia z3 modelini.Hepsiburada da 1000 tl kadar.Sizce değer mi ?

• Scourgeofgod28 S kullanıcısına yanıt
    Değmez hocam, cidden değmez, 2 üst mesajda 500 liraya 0 ayarında topladığım Z3üm var ve 0 alacağınız cihazla hemen hemen aynı sağlamlıkta olduğuna garanti edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 6 Ağustos 2019; 16:4:45 >
  • Benden size tavsiye Z3 e bulaşmayın telefona yaptığım masraflar telefonun fiyatını neredeyse geçti. Ben de çok severek almıştım aman diyim uzun kullanımdan sonra ne demek istediğimi anlarsınız
    Özelliklede bu telefonu alacaksanız ekran ve arka kapak masrafına katlanacaksız zaten bu kırılmalardan sonra telefon iflah olmuyor. Performans konusunda şikayetçi değilim ama görünüme hiç aldanmayın çok nazik telefon. Şu telefonu aldığım için çok pişmanım ekranı 2. kez kırıldı mayıstan beri kırık ekranla kullanıyorum (Haziran'da AliExpress ten ekran sipariş etmiştim hala gelmedi) Çevremde de bu telefonu kullanan 3-5 kişi var hiçbiri memnun değil

ekran bir kere kırıldı mı iflah olmuyor gerçekten 3-4 kere yaptırmıştım. Artık amiral gemisi almak da bütçemi aşacağı için malum yollu 9t almaya karar verdim.
  • Beyler z3 için tam orjinal batarya nereden bulabilirim (yurt içi) bildiğiniz bir site varmı? Veya nerede satılır

İstanbul'da tahtakale caddesindeki pek çok telefon parçacılarında çıkma batarya bulabilirsiniz. Fiyatları da gayet cüzi miktarda
  • 
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.