Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatik iyice sapıttı, ön ekran kalktı, batarya öldü, kamera ekranı çizildi ama kullanmaya devam. Telefoncuya vereceğim bakalım ne kadar masraf çıkacak. Malum garanti kalmadı...
  • Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    Ben de görmüyor ben ne yapabilirim hiç ROOT falan yapmadım. Telefoncuya götürdüm z3 te yok ki diyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelllll

Ben de görmüyor ben ne yapabilirim hiç ROOT falan yapmadım. Telefoncuya götürdüm z3 te yok ki diyor...
    otg desteği var diye biliyorum ben çünkü flash kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Z3 kullanıyorum bu cihazdan sonra mi6,htc10 a geçtim ama ses kalitesi anlamında hayal kırıklığı oldu(distorsiyon)olarak ben böyle doğal çalan sony dışında telefon dinlemedim. Sesde viper4+dolby atmos+nooxzoide+sony ses yazılımı kurdum. Kamera da cyberian kurdum mis gibi oldu bu cihaz için 2 haftaya kadar inceleme yapacağım ses ve kamera yazılımları+gereksiz bazı yazılımların kaldırılması+ne yüklenip yüklenmemesi root ile bunları anlatacağım takipte kalın

Merak içindeyim orijinal roma döndükten sonra bu işleri bırakmıştım.

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bahsettiğiniz yazılımlar çok fark ediyor. Ben de eskiden kullanırdım. Sonra Pokemon GO için orijinal roma döndüm, oyunu bırakınca da tekrar TWRP yüklemeye ve root atmaya üşendim

Bu aralar tekrar yükleyesim var gerçi. Bakalım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

otg desteği var diye biliyorum ben çünkü flash kullandım.

Alıntıları Göster
    Otg desteği var. Hatta bluetooth mause bile bağlamıştım fakat ne hikmetse bende de usb yi görmüyor artık. Sıfırlamama rağmen böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Otg desteği var. Hatta bluetooth mause bile bağlamıştım fakat ne hikmetse bende de usb yi görmüyor artık. Sıfırlamama rağmen böyle.

Alıntıları Göster
    başka bir flash ya da kablo ile dnediniz mi peki ?
    Evet denedim yine görmüyor. A5 2016 veya XA Ultra'ya taktığımda hemen görüyor fakat Z3' te böyle bir anormallik sözkonusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Evet denedim yine görmüyor. A5 2016 veya XA Ultra'ya taktığımda hemen görüyor fakat Z3' te böyle bir anormallik sözkonusu.
    Allah Allah ilginç bir sorun
  • telefonun 300 liraya orijinal bataryasını ve ekranını değiştirdim. Dokunmatik sorunum ortadan kalktı ama ekranın ışıkları diskotek gibi yanıp sönüyor resmen bazen.
  • z3 dokunmatik sorunu için dokunmatik paneli denen parçayı değiştirmek yeterli mi yoksa komple ekran mı değişlmeli.
    dokunmatik paneli dediğim parça

Ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkmaztaha -- 2 Ağustos 2018; 14:54:17 >

• Arkadaşlar merhabalar. Orijinal ekran (çıkma ya da sıfır) nerden temin ediyorsunuz bilgi verebilir misiniz acaba?

• korkmaztaha kullanıcısına yanıt
    Telefoncu bana " Sony'lerde ekran ve dokunmatik panel birbirinden ayrılmıyor. Dokunmatikde problem olunca komple ekranı değiştirmek durumundayız " demişti.
    Piyasada orijinal diye takılan ekranların hemen hemen hepsi yan sanayi ürün :) Aynı sorunu Xperia Z1 ile yaşamıştım.. Geçmiş olsun
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşkkürler.
    Elinde Z3 Nougat Preview son sürümü olup upload edebilecek var mı? Yada indirmek için link bilen vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Telefoncu bana " Sony'lerde ekran ve dokunmatik panel birbirinden ayrılmıyor. Dokunmatikde problem olunca komple ekranı değiştirmek durumundayız " demişti.
    öyle oldu hocam zaten çerçeve dahil değilşti o metal kısımları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Piyasada orijinal diye takılan ekranların hemen hemen hepsi yan sanayi ürün :) Aynı sorunu Xperia Z1 ile yaşamıştım.. Geçmiş olsun
    sağolun hocam. Dokunmatik sorunum ortadan kalktı en azından. Napalım film dizi izlemeyiveririm artık.
  • Arkadaslar bu telefonu sıfır 835 Tl ithalat garantili olarak almayı düşünüyorum oyun oynamam forum haber face kamera için yeterlimidir,kronik sorunlar problem olurmu tavsiye edermisiniz.

• yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Hacı ben bayramdan 2 gün önce aldım. O paraya bedava gibi bir şey. Garantisi bitmiş 2. eline 600tl çekiyor telefoncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybars79

Hacı ben bayramdan 2 gün önce aldım. O paraya bedava gibi bir şey. Garantisi bitmiş 2. eline 600tl çekiyor telefoncular.
    Evet dediğiniz gibi ıkıncı elde bile 600-700 istıyorlar tabi disbrıtör galıba onlar ama sonuçta bununda sıfır farkı var,bencede suankı pıyasada alınabılecek bı telefon özellıklede bu fıyattayken bakalım bugün yarın alıcam inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.