Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce farkli romlar denedim ve son olarak Slimm rom kullanmaya karar verdim. inanilmaz batarya süresi var ve telefonun performansi yükseldi.

23.5.A.1.291 (6.0.1) PreRooted ROM for Z3 Compact SLiMM 3.8. (6.0.1 mm)
    Kernel olarakta EliteKernel V3.
    Camera Cyberian 8.0.

Antutu puanim 59450.
  • herkese selamlar, 2 yılı geçkin zamandır kullandığım z3 telefonumda bir anda servis yok hatası vermeye başladı. önce hattı görmemeye başladı. telefonu 1-2 kere tekrar başlattım. ilk başta yine hattı görmedi 2-3 dakika bekledikten sonra hattı gördü ama bu seferde servis yok hatası veriyor ve bu yüzden kimse bana ulaşamıyor. bu sorunun yaşayan ve gideren var mı ?

garantisi de bitti malum. arka cam da buz olmuştu daha önceden yere düştüğü için. istanbul'da işinin ehli bir tamirci tanıyan var mı? yani telefonun bir yerini düzeltirken diğer yerini bozmayacak ? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Traylor kullanıcısına yanıt
    hocam bir görüp bir görmemesi normal değil. sıkıntı olsa hattı tamamen görmez. bence yazılım onarımı yapın, sim kartınızı çıkarıp silin ve sim kart yuvasına güçlü şekilde üfleyin.
  • Beyler z3 için mevcut durum düşmeden dolayı kamera bozuldu ekranda sararma mevcut ve hafiften kalktı şarj idare eder yeni telefonların durumu ortada ne düşünüyorsunuz tamir mi yoksa tamir ettirip yola devam mı etmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forum_m F kullanıcısına yanıt
    Ben olsam elimden çıkartırdım

• Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Bugün telefoncudan 50TL'ye halettim sağolsun ekran için de yardımcı oldu başka bir yerden sorun verene kadar kullanırım. Fakat şuana kadar telefona ne root ne rom yüklemesi hiç bir şey yapmadım madem telefon ile yavaştan vedalaşma vakti geldi biraz kurcalamak istiyorum tabi ki telefonun bootloader açık olmadığı gibi drm keyleri de duruyor anlamadığım olay şu ki drm keyleri yedeklemek telefonun rootlu olması gerekiyor root etmek için bootloader kilitleri açmak gerekiyor yani drm keyleri bootloader kilitlerini açmadan yedeklemenin bir yolu var mı acaba?
  • Sony Xperia bilmem ne diye bir site vardı tam hatırlamıyorum rehberi falan vardı orda drm keyleri saklama, bu açmadan root atma Vs.

• telefon alma arifesindeyim kronik sorunu var mıdır telefonun
  • Önce kameram bozuldu. Şimdi ise telefon hiç açılmıyor. Yardım önerilerinizi beklerim.
  • 64 gb hafıza kartı aldım nasıl birleştirecğeim hafızaları marşmelov kullanıyorum umarım yaparım yoksa boşuna aldım demek. Bıktım depolama sorunundan

• Arkadaşlar telefon dışarıdayken sinyal seviyesi normal bir şekilde kullanıyorum. Ama hafif kapalı bir ortama girdiğim de sinyal gidiyor. Başka telefonun aynı operatörün 4.5G çektiği yerde benim telefon servis yok diyor. Bunu sadece kapalı yerlerde yapıyor. Telefonuya götürdüm sinyal anteni sağlam dedi.

Nedir sizce bunun derdi

• Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    LinkSd diye bir program vardı bir zamanlar play store de. Onunla istediğiniz uygulamalari sd karta taşıyabiliyordunuz. İstersen onu dene.

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Tamir görmüşse telefon ondan uzak dur. Tamir den sonra ayar tutmuyor bu cihazlar.

• Telefonum rootsuz ma

• 3 nesil model farkı olmasına rağmen böyle bir stabilite ve performans hakikaten harika..youtubede izlerken denk geldim sizlerle paylaşmak istedim.. Androidde stabilite ve kalite sony'dir..

https://m.youtube.com/watch?v=1wyLWAzaCd8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony ‘nin Allah belasını versin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameranın en iyi hali hangi Android sürümünde arkadaşlar? Pek fark var mı?

• Sonyxelck S kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla marshmallow 6.0 ve Cyberian Camera 8.0 daha kuvvetli olmasi icin
  • Anladığım kadarıyla root lazım, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.