Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z3 için orjinal rom hangisini tavsiye edersiniz? 6.0.1 yüklü şu anda
  • arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 3.yılına girecek olan telefonumda 2.kez sarı leke çıktı. İlkini garantisi varken yaptırmıştım. Arka kamerada da leke oluşmuş, fotoğraf çekerken o kısım belli oluyor. Pili de iyice az gitmeye başladı. Son olarak da her zamanki gibi seste iyice azalma var.

Gördüğünüz gibi dertler aldı başını gidiyor :) Yukarıda saydığım sebeplerden ötürü servise versem ortalama ne kadarlık bir fiyat çıkar? sizce vermek mantıklı olur mu?
  • Arkadaşlar merhaba. Sony xperia z3 satın aldım ikinci el ama eve geldiğimde sim kart tutucusunun ( tepsinsinin ) olmadıgını fark ettim. Kartı, tutucu olmadan yerlestirmeye calısıyorum ve kart takıldı deyip telefon kapanıp açılıyor ama sim kartı okumuyor, görmüyor. Bu sim kart tutucu olmadan simkartı görmez mi telefon? Simkart tutucu olmazsa olmaz mı? Ve nereden temin edebilirim? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagininsolu

arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 3.yılına girecek olan telefonumda 2.kez sarı leke çıktı. İlkini garantisi varken yaptırmıştım. Arka kamerada da leke oluşmuş, fotoğraf çekerken o kısım belli oluyor. Pili de iyice az gitmeye başladı. Son olarak da her zamanki gibi seste iyice azalma var.

Gördüğünüz gibi dertler aldı başını gidiyor :) Yukarıda saydığım sebeplerden ötürü servise versem ortalama ne kadarlık bir fiyat çıkar? sizce vermek mantıklı olur mu?

150 tl servis orijinali ekran,
    53 tl servis orijinali batarya,
    6 tl arka cam kapak,
    11 tl kamera lensi,
    12 tl üst hoparlör ve contası,
    10 tl b7000 sıvı conta

işçilik benden. ben kendi cihazıma bu maliyetlerle onardım. telefoncuyum zaten. güzel güzel kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi command_4 -- 26 Eylül 2017; 16:28:53 >
  • command_4 kullanıcısına yanıt
    Yerin nerede getirip yaptırayım ? :)

Sanırım serviste yaptırmaya kalksam senin yazdıklarının minimum 2 katını gözden çıkarmam gerekecek.
  • Merhabalar

Öncesinde almış olduğum z3 için sarı leke ardından ekranın kasadan ayrılması sebebi ile thh ye başvurdum ve para iadesi çıktı. 2100 lira alacağım tekrardan sony xz almak istiyorum önerisi olan varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Merhabalar

Öncesinde almış olduğum z3 için sarı leke ardından ekranın kasadan ayrılması sebebi ile thh ye başvurdum ve para iadesi çıktı. 2100 lira alacağım tekrardan sony xz almak istiyorum önerisi olan varmıdır?

Xiaomi Mi6 gibi güzel cihaz varken bir daha Sony önermem hocam.
  • MSCEO kullanıcısına yanıt
    Açıkcası aklıma geldi lakin, sony çok sevmesemde, açıkcası telefonlarındaki performans tan çok memnunum. Şöyle diyim bundan öncesi telefonum s4 idi kamerasını falan çok severdim ama acayip kasan bir telefondu. Z3 te böyle bir sorunum olmadı, kanımca XZ dede böyle bir sorunum olmayacaktır.

Garantilik bir sıkıntım olduğunda en azından SONY servisini bulabilirim lakin xiaomi yi nerede tamir ettireceğim bir sıkıntı olduğunda nasıl davranacaklar?
  • Normal kac saat ekran alıyor bu telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Merhabalar

Hocam one plus 5, numbia z17, meizu pro 7 plus varken böyle hatalar yapmayın derim. Sony pişmanlıktır.

• 3 senelik cihazımın dokunmatiği bozuldu henüz kafasına göre tıklamıyor ama düzgün mesaj yazamıyorum biri arayınca açamıyorum vs
    ekranda bir çizik bile yok , dokunmatik panel değişimi z3 de yok dediler full ekran değişiyormuş doğru mudur?
  • Z3 için stabil bir rom arıyorum.

Carbon rom kullandım daha önce ama yavaş şarj olmasından şikayetçiydim, sizlerin önereceği rom var mı?
  • Z3 dual cihazım kapanıyor şarja takmadan açılmıyor ne yapmalıyım arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pato1905

Z3 dual cihazım kapanıyor şarja takmadan açılmıyor ne yapmalıyım arkadaşlar?

Bu note 4 cihazlarda oluyor sanıyordum.

• Arkadaşlar selamlar, z3 kullanıcısıyım. Dün akşam telefonda birikmiş 20den fazla güncellemeyi yaptıktan sonra birden şebeke gitti. Uçak modu kapalı olduğu halde arama yapmaya çalıştığımda 'çağrı yapmak için uçak modunu kapatın' uyarısı alıyorum. Telefonu kapatıp açtım, fabrika ayarlarına getirdim, ağ ayarlarını kurcaladım ama düzelmedi. Google da bu konuyla arama yaptım, başına gelen bir kaç kişi var ama çözümü yazmamışlar.

Bugün bir kaç teknik servis gezdim hiç birinin bilgisi yok, sadece bir tanesi sonylerde uçak modu hatasının tamiri yok dedi. Yetkili servise gitmedim, sizce ne olabilir, yetkili servise gitsem masraf ne çıkar bilgisi olan var mıdır?
  • Pato1905 P kullanıcısına yanıt
    resurrection remix kurabilirsin xda da mevcut hocam ben gayet memnundum ama cyberian camera için orjinal yazılımını kurdum tekrardan sonynin absürt uygulamalarını sildim cihazın ısınması kesildi bu arada kamera bariz üstün ön kamera olsun,resimler ve video kalitesi olsun cyberian da orjinal yazılımındaki kameraya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

resurrection remix kurabilirsin xda da mevcut hocam ben gayet memnundum ama cyberian camera için orjinal yazılımını kurdum tekrardan sonynin absürt uygulamalarını sildim cihazın ısınması kesildi bu arada kamera bariz üstün ön kamera olsun,resimler ve video kalitesi olsun cyberian da orjinal yazılımındaki kameraya göre.

ResurrectionRemix OS kullanmadım şahsen ama denemek isterim peki şarj durumu nasıl? hızlı mı doluyor yoksa yavaş mı?

Stock 6.0 kullanıyorum ama çok sıkıntılı ve stabil değil, 5.1.1 kullanmak istiyorum her seferinde çıkan Software Update bildirimi kapanmadığı için gıcık kalıyorum. Kaldırmaya çalıştığım zaman cihazım Softbrick oluyor, insanın tüm hevesi kursağında kalıyor.
  • Böyle bir telefon resmi olarak Android 7 desteğini nasıl alamadı hayret ediyorum.
  • Beyler Telefonun ekranı gelmiyor gördüğünüz gibi ekran mavi oluyor , aramalara falan cevap verebiliyorum dokunmatikte sıkıntı yok , ekrandamı sorun vardır yoksa bataryada falanmı? Bu arada garantisi de bitti .

• EneRGy. kullanıcısına yanıt
    Sim kart tepsisi diye ara. Mikrozen i tavsiye ederim güvenilir satıcı, daha önce alışveriş yapmıştım bir kaç liraya satılan ufak plastik bir parça. Sim kartı tepsisi olmadan sim kartı okutamazsın. gitti gidiyordan da bakabilirsin. (mikrozen in kendi siteside var gittigidiyordan da satış yapıyor telefonla bilgi alabilirsin, sitelerinde iletişim bilgileri var.)

• 
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.