Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yok mu yardım edebilecek biri şu işaretli olan yeri normal arama kısayolu ile nasıl değiştiririz aradım bulamadım ayarını.

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran sürem 3 saate kadar düştü. Oyun oynamıyorum sadece mobil veri kullanıyorum. Garanti devam ediyor. Sizce yollamalı mıyım?

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• A...O.... kullanıcısına yanıt
    Hocam size ulaşmasına çok sevindim hayırlı olsun, ben üzüldüm şahsen günlerdir beklediğim için O çentiklerin kullanımı şöyle oluyor: kulaklığa takıyorsunuz daha sonra o çentikler kulak deliğinizin üst kısmındaki kıvrımın içine oturacak şekilde takıyorsunuz, düşmesini engelliyor. Ben de haftasonu kavuşacağım umarım sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • Arkadaslar. Telefonumun garantisi bitmek uzere

Garanti bitmeden telefonu batarya degisimi icin garantiye versem degistirirlermi

Oyle çok da kötü olmasada batarya performansı ilk aldığıma göre düşük

Yardımcı olursanız sevinirim

• lazerboy L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bugün daha iyi deneyimledim konuşma konusunda cidden hüsrana uğradım, kulak çentikleri olmadan da kulakta rahatça duruyor problem yaratmadı asıl sınavını akşama doğru verecek sahilde bisiklet sürerken kullanacağım bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana ulaşınca ben bu konuya bi eğileyim belki bir çözümü vardır bu konuşma işinin :)
    Bakalım, bekleyelim ve görelim..

• Merhaba arkadaşlar,

Z3 dual kullanıyorum. Telefondan da oldukça memnunun. Yalnız bu ekrandaki titreme olayı gittikçe artmaya başladı.
    İlk başlarda nadir zamanlarda oluyordu. Yalnız şimdi nerdeyse her ekranı açtığımda titreme görüyorum.
    Titreme bu hale geldikten sonra batarya da daha hızlı tükenmeye başladı.
    Telefonun garantisi yok. Bu olayın tek çözümü ekranın değişmesi midir?
  • ekranı sol süt tarafından ufak sararma yapmış, garantisi yeni bitmiş. bronz renkli Z3'üm satılıktır. ilgilenenler pm atabilir.
  • Bugun Android 7.1.1 kurdum SES problemi hic yok baya hizli. Uygulamalar donmuyor kamerada biraz sorun var Oda duzelir ins.

• Carbon room harika android 7.1.2 HIC bir sorunu yok.camerada cillop gibi calisiyor tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremx -- 23 Haziran 2017; 16:49:36 >

• ekremx kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yükleneceğini detaylı şekilde anlatır mısınız?
  • En kisa zamanda insallah.

• Hocam bekliyorum, en kısa zamanda bilgilendirin lütfen :)
  • Arkadaşlar Z3 power tuşu düzgün basmıyor bastırınca da zar zor devreye giriyor değiştirmek maliyetli midir

Merakla bekliyoruz hocam
    Günlük kullanımda sıkıntı yaratıyor mu şarjı nasıl gidiyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar uzun süredir kamerasını bulanık lekeli kullanıyordum dün içini temizlettim ve yeni kamera takdırdım orjinal başta cam gibiydi ilk günkü gibi 3-4 saat sonra 1 tane leke çıktı bu yazılımsal herhalde yaşayıpta çözüm bulan var mı

Bazıları root atın diyor bu lekeli kamera için napmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 28 Haziran 2017; 10:14:24 >
    Hocam kulaklığı yeni yeni kullanmaya başladım. Dün ilk kez telefonla konuştum ve sesimin net gittiğini söylediler. Biraz mikrofonu elimle yaklaştırdım ama Biraz yüksek sesle konuşmak gerekiyor sanırım.
    Hocam tahminimce bu işlemi evde denediniz, dışarıda veya az bir gürültü olan yerde deneyin ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.